Vutra org LOGO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Evo pošto se je negdje zagubio vektorski znak vutra orga, ja sam napravio novi pa ako bilo kome treba
samo ga skinite sa ovog linka i spreman je za bilo koji dizajn...

format je pdf... kompletno je u vektorima, importat ga možete bilo kuda, i u HQ rezoluciji je naravno!

pozdrav,
SiD!

VutraORG logo ( ZMAJ ) DOWNLOAD
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Imam ti ja ali je na eksternom hdd-u koji mi nije trenutačno pri ruci, okačim ti čim ga se domognem. ;)
Glupi rapidshare voli brisati fileove ako nisu skidani određeni period.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
da, rapid uvijek obrise linkove koji se ne skidaju...ajde kad budes mogo baci mi u pp pa ću se malo i ja igrat za neke wallpapere ili nešto :D tenks
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Jel moze netko stavit link-download od sadasnjeg loga, ovaj gore list vutre-zmaj jer kad sacuvam ovako kao slika nedostaju gonji i donji dio a meni treba cijeli ako uopce takav postoji, bilo bi pozeljno ako je jos i u vektoru ako ne nema veze prebacit cu sam preko Corela u vektorsku... :icon_biggrin:
Hvala unaprijed !! :rasta1: !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
evo ga Extra..nije vektor ali je cijeli, vidis da ipak postoji hehe :D

00575logopsd12238lo.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra and Stipe

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Ok, e to mi bas treba Tarzane :thumb:, evo sacuvao je i cim uhvatim vremena prebacim je u vektor pa stavim ovdje ako netkom bude trebalo i u vektorskom obliku...
Meni treba za majcu i kapu da si sredim, napravim cijelu pripremu a kolegi cu dat da to odradi u tiskari !

Da je barem u vecoj rezoluciji jer ovih 525 x 381p nije bas ugodno za oci kad se prebacuje i radi u Corelu jer se mora jako zumirat da bi nova slika bila sto vjerodostojnija originalu dok se iscrtava tako da...bit ce corotanja medju pikselima... :icon_biggrin:

Onak iz hobija radim u Corelu x6 i necu ic na automatsko prebacivanje npr.preko Tracea vec cu iz samog gusta taj logo rucno iscrtat s misem svaku crtu, a ovo mi nece bit problem iscrtat jer znao sam cesto i prec 2000 dotova (tocaka-poteza) misem da bi nesto prekopiro iz obicne fotografije... :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
E ovaj iz prilozenih plocica je zakon, onakav bas kakav i trebam, cist i jednostavan "stencil" a i velicina je ok...hvala... :thumb:... :icon_wink: !!