Vutra.org wallpaper

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
haha, naravno da mogu :pat:

u podnozju svakog posta su 4 opcije ( Promoviši u članak, Bloguj ovaj post, Zelena šestokraka zvjezda-Reputation i Trokut sa usklicnikom u sredini-Prijavi post ). Klikom na Reputation ikonu dobivas mogucnost da nekome ciji te se post dojmio, pomogao ti ili nesto slicno, das rep+ tj dodas Reputation ili ako te se nije dojmio, vidis da netko trolla itd. das rep-, koji se kasnije odrazava u Rep power-u korisnika i time predstavlja njegovo djelovanje na forumu, vjerodostojnost njegovih postova itd.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Imas REP + i od mene

wall je prejeben....a bis mozda mogao napravit jedan tako ali da upotpunis tu crninu sa jednim lijepim listom od marihuane?

(i da...inace ako radis wall na kojem pise VUTRA.org mogao bis da maknes onaj www. ispod sto pise...i mozda stavis od Vutre.org link...hehe...samo prijedlog....sve drugo inace za 10 ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Izbaci molim te "www.smitoo.deviantart.com" jer to nema veze s vutrom.Ispada reklama a ne dobrovoljno napravljen wallpaper.Mislim da to nikomu ništa ne znači.Stavi taj link u potpis na profilu ako več hočeš.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ooo,. vidi, bit će ovdje malo posla i za mene... :icon_lol: :hehe:

ubacit ću neke radove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Greenpower1 je napisao(la):
Izbaci molim te "www.smitoo.deviantart.com" jer to nema veze s vutrom.Ispada reklama a ne dobrovoljno napravljen wallpaper.Mislim da to nikomu ništa ne znači.Stavi taj link u potpis na profilu ako več hočeš.

Pa dobro nema potrebe da skida link to je ipak njegov rad. Mozda da stavi psd da mozemo skinut sami ko hoce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Avantura

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa tako nešto i mislim,recimo stavija bi na desktop odma da nema onog www. tj bilo bi dobro da ima sa i bez toga.Tako nekako,da se nešto pogrešno ne shvati :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
E jbga sad,da znam editirati psd ili maknuti ona slova nebi ni pita ništa,ne igram se baš fotpšopom.Sviđa mi se ovo za desktop(tvoj rad),ali ne želim da mi ono piše,presvijetlo:rofl:
Aj molim nekog da mi napravi primjerke bez www ima rep+ od mene,ma i svi u temi:)
I neče van mog desktopa bez da te pitam,a ove sa www valjda nemoram pitati?
Daj još radova,možda i sliku uokvirim:)