Vutra-porodica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ja otkako sam dosao na ovaj forum osjecam se kao dio neke velike porodice, nekog bratstva,necega jako prijatnog i finog. Stvarno to i mislim i pored toga sto sam jako puno naucio o uzgoju iz vasih postova, osjecam se kao da su mi neki ovdje prijatelji koje dugo poznajem i sa kojima mogu otvoreno pricati.
Stvarno vas volim sviju i vas i ovaj forum.

Zao mi je sto sam zapoceo ovu temu ali morao sam reci kako se osjecam i hvala vam svima za to, ovo iskustvo nikad necu zaboraviti
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Narquila je napisao(la):
Ja otkako sam dosao na ovaj forum osjecam se kao dio neke velike porodice, nekog bratstva,necega jako prijatnog i finog. Stvarno to i mislim i pored toga sto sam jako puno naucio o uzgoju iz vasih postova, osjecam se kao da su mi neki ovdje prijatelji koje dugo poznajem i sa kojima mogu otvoreno pricati.
Stvarno vas volim sviju i vas i ovaj forum.

Zao mi je sto sam zapoceo ovu temu ali morao sam reci kako se osjecam i hvala vam svima za to, ovo iskustvo nikad necu zaboraviti


Ovaj forum je za iskljucivo prirodne droge... Ako mislis da je fora nagutat se "Exera" i onda postat ovakve izjave... Je fora je:)))
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ja mislim da je bas kjute...nemoj se previse priblizit i cekaj da prodje dosta vremena dok ne postanes sa nekim bas prisan...onda kad prodje neko vrime (citiram splitsko dite) vidis ko je ko...


to ti pricham jer neki su se odje opekli na forumu ali ako nisu neka baljezganja i filozofije vrlo brzo skontas ko je ko...ovo ti pricham da se ne bi razocarao.