Vutra, prvi uzgoj - neophodna pomoc <1st ever Deep Water Culture !!!>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2013
30
6
8
Underground-freak !!!
- Zanima me kako napravit zemlju za transplant klonova iz jiffy coco disk-a u saksije sa :

1. Kokosovim tresetom
2. Vermikulit-om
3. I zanima me sta mi je jos potrebno za prebacivanje u saksije i u kojem odnosu ?

4. Dali treba skidati mrezicu oko Jiffy-a posto pise na njima da korenje lako prolazi kroz njih i da je bezpotrebno skidanje, kao i kakav ima uticaj, dali brze raste sa skidanjem ili bez ?
5. Koje saksije koristiti da biljka bude sto veca i bujnija dali za pocetak manje pa kasnije jos jedno presadjivanje, ili da odma uzmem vecu saksiju za do kraja grow-a ?


- Ako neko zna odgovor na ova pitanja neka mi odgovori posto mi je hitno potrebno jer su pocele polako pustat korenje u jiffy-u !!!

- Ili ako neko ima pametniju opciju neka mi kaze posto kao sto sam rekao hitno mi treba za naruciti i kupiti sve sto je neophodno a ja nisam bas strucan u pravljenu zemlje tako da molim za pomoc !!!


- Svaki predlog je dobrodosao i molim vas za odnose komponenti jer to me bas j....a, kao i za ostale predloge izuzev ovog mog !!!

- Klonovi su jos uvek u jiffy plocicama i treba ih rasaditi za dalju veg. a ako to hitno ne uradim odose sve u...!!!

p.s.
Unapred hvala na svakom mogucem predlogu, slike se mogu naci u mom albumu, a i postirane su par postova unazad !!!
 

kumovi

Aktivan Član
29.07.2013
111
175
43
Tu sam.
Ja da sam na tvom mjestu ne bih nesto puno experimentisao, nego bi ih odma presadio u nutelu. Tako se ne brines za zemlju vise a i dobijes vutru sa okusom nutele, win-win situacija, ne mozes pogrijesiti. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: g-666