Vutra-radio donacije!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozdrav ljudi!

Nakon perioda od nekih mjesec i malo vise dana odlucili smo sa free servera koji imamo preko listen2myradio prijei na njihov premium akaunt koji ć nas godišnje koštati 190 $.

Imat cemo svoju domenu, nikakvih reklama neće biti kao što ste do sad mogli vidjeti na postojećoj i ostalih piz.darija. Imat cemo puno veću kontrolu nad samim serverom i sajtom a sve da podignemo kvalitetu radija.

Ovim putem molim sve članove koji nas slušaju, kojima ovaj radio nešto znači da se jave ovdje na stranicu i nek izraze želju za doniranjem. Koliko tko ce uplatiti nije bitno, ako će netko 5 kuna, 15,50, ili platiti cijeli server nije bitno...bitno je da skupimo 190 $.

Da nebi bilo već nekih postova tipa : šta ja znam di će ti novci završiti kad napunimo 190$ sve ce biti skrinšatirano i postavljeno na forum kao dokaz!

Javljajte nam se u temu sljedećih 5-7 dana a nakon toga cu svakog osobno kontaktirati o sljedećem koraku.

Hvala i do slušanja!
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Neću ništa pitat ovaj put hehehe
Muzika zvonka radost heheh
Dižem ruku ZA !!!!!!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question:
 
17.12.2011
18
1
3
34
Zašto taj vaš radijo malo radi pa ne radi ?
mislim bezveze je.... neka se netko zauzme za to i neka radi poso a ako treba neka kinta daču i ja nije problem
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Kolumbo* je napisao(la):
Zašto taj vaš radijo malo radi pa ne radi ?
mislim bezveze je.... neka se netko zauzme za to i neka radi poso a ako treba neka kinta daču i ja nije problem

Kolumbo ovo je tema o programu radija a ne o tome zašto on radi ili ne radi! Postaj u drugu temu i dobit ćeš odgovor, ovako riskiras da ti brod na moru potone :icon_lol: (ne radi ponekad zato sto ljudi nemaju vremena, neki su zaposleni, neki imaju djecu i žene i tako dalje...ugl većinu vremena radi)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
super ideja, nadam se da će bit bolji zvuk dok netko priča jer je bilo užasno i nerazumljivo...i jako je šuštalo...samo pičite, sviđa mi se ideja, uspjeli ste realizirat, samo se trudite i napravite pravu radiopostaju za legalizaciju hehehehe pozdrav
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ima nas već! Predlažem da Tropico ostavi neke podatke za uplate ili pošalje PM svima koji su izrazili volju za donacijama pa možemo početi prikupljati sredstva.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Tako je... Ajmo napravit listu ko bi sve donirao, pa na kraju da Tropico pošalje na PM upute....

Evo lista:

1. Big L
2. ...

Samo copy paste u post i nadopunjujte
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tema je otvorena jos 5-6 dana.... SVI koji zele donirat ne kse samo izjasne u ovoj temi a ja cu im kasnije poslati detalje na pm!!!