Vutra Tea / Caj od Vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
BigL je napisao(la):
E, trazio sam al nigdje nema recepta za onaj obični čaj od vutre, pa bi me zanimalo kako se to radi.....

pa imaš na stranici od vutre.org pod naslovom upotreba marihuane/recepti ... ne na forumu, napisano kak se radi pa evo da ne trazite postat cu tu...

Čaj od Marihuane

Svi znamo koliko nam često ostanu neiskorištene grančice biljke Marihuane. Ne moramo ih baciti. Ukoliko nam je ostalo malo, one mogu poslužiti kao dobar ometajući faktor grižnji noktiju, ukoliko se grickaju umjesto istih. No, ukoliko sakupimo više grančica možemo si napraviti odličan čajac. Zagrijemo vodu. Pustimo da se dobro ugrije. Uspemo grančice i pustimo da se kuha. Nakon što voda prokuha, smanjimo vatru i još malo pustimo. Na kraju, isključimo vatru. Koristeći cjedilku procijedimo čajac u šalice. Ostavimo pet minuta da se ohladi i nakon toga dodamo jedan/dva kolutića limuna i žlicu meda. Promješamo i.. sve ostalo je vama po volji.

:bis:
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
pogledo sam ovaj filmic sad i jebeno me zanima :) prvom nekom prilikom kad bum solo doma bas cu probat da vidim... samo nisam skuzio koliko je frajer kuho prvo u vodi... vidim da je voda kipila al koliko dugo onda jos par min vjerojatno...
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
kuha je dok skoro sva voda ne ishlapi tak da ostane ko "pasta".. onda to pomijesa s mlijekom i prokuta to jos par min i kasnije procijedi da bi ostalo cisto mlijeko... ja to nisam probao al od dosta ljudi sam cuo da ubija.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
evo jedan tradicionalni recept, štovanja radi.
(ne kužim baš šta su ovi v-ovi :D)

"Bhang is a relatively mild beverage, offered to Shiva by pouring some over his lingam,
and by being drunk by his devotees. Shanta Sacharorf, in Flavors of India, gives this recipe:

2 cups water
1 ounce marijuana
4 cups warm milk
2 tablespoons blanched, chopped almonds
Vs teaspoon garam masala (cloves, cinnamon,cardamom)
V4 teaspoon powdered ginger
Vz to l teaspoon rosewaterl cup sugar

Pour the boiling water into a teapot and steepthe marijuana for seven minutes, strain throughmuslin, squeezing out as much water from theherb as possible. Set water aside. Grind theherb in a mortar with two teaspoons warmmilk, squeeze the milk out into a bowl. Repeatfour or five times until you've used about
A cup of milk. Add chopped almonds to theherbal mass and grind as before with morewarm milk.
Squeeze as before. Repeat severaltimes and then discard the pulpy remains.
Combine milk and water and add garammasala, dried ginger, rosewater, sugar, and theremaining milk.
Chill and serve."

Dale Pendells: Pharmako Poeia
U ovoj knjizi ima puna kitica interesantnih informacija i uvida vezanih uz halucinogene biljke.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
znam da vadim temu iz mrtvih, ali brateeee sinoc sam skuvao caj tj. ono sa mlekom, i jedno 20-ak listova, svezih iako jos biljka nije ni pustila hedove, pa sam ocerupao par koji su krenuli da se suse. Brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ono je ludnica! Ali ludnica, predobro, a ukus je FAKING najjaci, mnogo dobar i ukus i miris, i nije mi kuca smrdela na vutru, znaci svima preporucujem, da piju caj. xD
Mnogo dobra stvar. :icon_lol:
xD Bas sam se uziveo, ali predobro je.
rad je predobar.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
jep, prošlog ljeta sam frendici hrpu lišća prije cvjetanja
iskonzumiro na taj način :D.
prije spavanja afganistanac u pajp i grlo nadraženo dimom lječit čajem...aaaa, ma topim se u mljeku od same pomisli :D.
edit:hahaha nebi bilo loše svemu tome dodat još i toplu čokoladu od haša(libijca)...al onda vjerojatno nebi zaspo do idućeg jutra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo mene nazad.
Jučer smo nešto mi vani o čaju pričali i sad sam se sjetio kako bi volio skuhati čaj i znam da tu negdje ima tema ali nisam znao da sam ju ja otvorio.

Znači, trebam odgovore na ova pitanja:

1. Za pripravu čaja, dali trebam listove, grane ili cvijetove?
2. Dali se taj čaj može jednostavno skuhati u vodi, ocijediti i popiti, ili treba to sa mlijekom itd.?
3. Ono najvažnije, što me najviše muči, kolika je količina bilo čega (listova, hedova, grana) potrebna za jednu šalicu čaja (1,5dcl)?

Hvala
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
u caj mozes staviti sve i grane i list a i cvjetove ja uvjek sebi napravim od lisca grancica i pokojeg cvjetica al njih rade pusim :) voda nek ti bude nekih 70 - 80 stupnjeva a za 1,5dl ti treba 2-3g caja od vutre ubaci to unutra nek stoji 5 min i caj je gotov najbolje sa malo meda zasladit a moze se radit i caj od samljevenog sjemena (6-8 g u 1,5deci zakljucale vode)koji je dobar za upalu mjehura i prostate isto tako mogu se listovi ukuhat sa vodom u kasicu i to stavjat kao oblog za oteknuca...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Malo mljeka, žlica masla ili nekakve mašćobe bi trebalo stavit jer inače nema efekta,
jedino ako vam je šema pit čisto od ganđe +med + limun čisto radi gušta
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
vozdra ljudi!

nadam se da nema već ovakva tema negdje(iako sumnjam jer bi vjerojatno bila na ovom podforumu)...

uglavnom, zanima me je li neko probao napravit čaj od drage nam biljke, i kako je funkcioniralo... znam da se THC ne otapa u vodi, i čuo sam da se stavi u vodu malo mlijeka ili maslaca kako bi vezao THC (jer se THC veže na masnoće). svaki savjet je dobro došao.

ako ste probali, opišite trajanje i intenzitet djelovanja u usporedbi s pušenjem. i kakav je okus čaja, jel odvratno?