Vutra Televizija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Otvorio bi vutra kanal za Youtube pa da vidim da li ima zainteresovanih pomoci. Postoji par snimaka koje bi bilo lijepo prevesti. Beyond je neke vec preveo sa engleskog. Takodje mozda bi imali neke nagradne igre vezane za video snimke pa bi i njih tu trpali. Ja bi to sve ubacivao i uplodovo tako da bi vasa intima bila u sigurnim rukama. Neki od primjera sta bi bilo lijepo prevesti (ubaciti subtitlove):

How to Make Rick Simpson's Medicinal Hemp Oil Safely - YouTube

EVERYONE SHOULD SEE THIS: Dr. Lester Grinspoon on medical marijuana - YouTube


Ako neko zna kako i ima vremena pomoci neka se ovdje javi.



P.S. Ovo su pocetci Vutra TV programa pa cemo vidjeti kako ce ici.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja se isto javljam za prijevode, engleski mi ide dosta dobro... Ja mogu, npr. prevest titlove uz film, nije frka, al neznam radit titlove iz nova, pa ako to bude trebalo, morat ce mi netko objasnit il samo dat link na neku "how to" stranicu... :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
I da, ako trebas pomoc oko uploada, mogu ti i tu pomoc, imam 256kb/s upload brzine....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma obicno je down iznad 5 a up iznad 3, sad nesto gnjavi... al ja nema zivaca za prevode... tako da ako zatreba, svako moze po nesto ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Početci vutra tv-a? A reimo jedan video tutorial kako spraviti grow box od početka do kraja na našem jeziku? Ako je odgovor Može, ja bi ga spravija...

Također ako ovo zaživi onda lipo napraviti i video streming pa bi ja glumija Šprajca, Šime Vakulu, Smok Mirjanu Rakić itd ;)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Hahaha Tropico, ćemo napravit ko oni sa greenhouseseedsa growanje pa to sve snimat... pa da nas popljuje shantibaba...

al ovo za grow box je super ideja.... da se napravi za HPS, za CFL, i da neko pokaze kako za outdoor pripremit zemlju (ne kopam!!!)


za 5 godina, vutra org strainhunters, lutamo nadimljeni po afganistanu, brazilu, maroku itd...

hahahahaha
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Vutragenjo, ako treba šta prevesti sa engleskog, slobodno javi na pm.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
SimasZg je napisao(la):
Može..javi na PM sta treba


Pa ne bi isao preko PM-a da ne bude zabune i duplih prevoda. Bolje da sve bude ovde. Za pocetak mozemo prevesti ova dva snimka gore sto sam ostavio. Ako imas jos predloga za prevode javite na ovom topicu. Upload nije problem kada neko ubaci titlove na video samo mi posalje na PM neki upload link video snimka (box.net, rapid, megaupload) i ja cu ubaciti na youtube. Da ne bi vise ljudi radilo na istom mozda bolje da imamo neki sistem organizacije ko i sta bi mogao uradio. Mozda neko moze prevesti a neko drugi ubaciti kao subtitle (ja se tu malo razumijem).

Znaci ako neko ima vremena neka nam kaze:


1. Koji video zeli prevesti (tacan url do videa).
2. Samo prevod, unosenje subtitla ili oboje.
3. Vreme do kada ce moci zavrsiti.

To sve moze ovdje ostaviti a kao sto rekoh upload link videa baciti meni na PM. Prevod moze ovdje da neko ubaci pa cemo zajedno prepravljat. Vidjecemo valjda kako ce to funkcionisat.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ja znam pisati titlove za BS player ali ne znam ih ubaciti u snimku da budu dio videa... ako treba prijevod javite, ja ga napišem i proslijedim nekome tko ga zna ubacit u film!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.