VUTRA Toolbar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Evo ljudi od danas imamo i svoj Toolbar.Vutra Toolbar je predvidjen za IE i za Firefox.Instalacijom ovog Toolbar-a olaksacete sebi a pomocicete nama. :hehe:




Hvala! :hippy:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
joj sumnjam da će to ljudi volit neznam kak ostali ali mrzim te razne toolbarove ali to sam vjerojatno opet samo ja kao što to često bude
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa ovo nije bilo kakav Toolbar :)

Ovo je vutra Toolbar.I vrlo je dobar.Ima bas dobrih fora.Npr. svakom ko ga ima mogu da posaljem poruku.Ili mozes da pratis jel ti stizu mail-ovi,ima radio,ima pretrazivac,ima chat...i mnogo sta...
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
instaliro sam, nije lose ustvari super je:)....
Pregledo sam ga u Exploreru,nego je caka sto ja koristim Operu, a kolko vidim tamo neradi...
Al neka fala bogu bitno je da ga ja imam...
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Hehehehe xD Slusam Londonski radio :))
Inace, ovo i nije tako lose... Testiracu jos neko vreme, pa cu odluciti da li da ga koristim, jer ipak zauzima preciousssss toolbar space :vb_kez:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ma bice tu ubaceno jos ponekih zajebancija.Ovo je za sad experiment. ;)

A ako bude instaliran dovoljan broj i ako se dovoljno bude koristio moda Vutra.org cak i zaradi neki evro.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
e dobar je toolbar samo sto mi i nakon reinstalacije zasteka kad ocu upalit radio i izbaci me iz fox-a...
al mogu ja i bez radia... :hehe:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
hashberryboy je napisao(la):
e dobar je toolbar samo sto mi i nakon reinstalacije zasteka kad ocu upalit radio i izbaci me iz fox-a...
al mogu ja i bez radia... :hehe:


Meni radio dobro sljaka.A vidim i ostalima.Mozda je problem sa Firefox-om ili tako nesto.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ovaj toolbar mi je napravio ono sto nikad nisam znao kako napraviti
otvara mi hotmail u firefoxu hehehehehe svaka cast!!!!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Privacy
We are committed to the privacy and security of our users. Our software is completely safe to install and use: it is unobtrusive, easy to deactivate and remove, and does not transmit any information in a manner that can identify a user. Unidentifiable statistics are sent to our system regarding usage of toolbar features. The statistics are completely anonymous and do not contain any personal identification. Toolbar users are allowed to disable statistical data transfer at any given time. We do not match individual users with their specific Web or toolbar usage and don't share the specifics with anybody. Most importantly, our software does only what it's supposed to do - help users search and surf more effectively. Moreover, our toolbar:


checksign.gif
DOES NOT spy on your browsing habits.
checksign.gif
DOES NOT launch pop-up or pop-under advertisements.
checksign.gif
DOES NOT "hijack" your searches.
checksign.gif
DOES NOT modify pages you visit.
checksign.gif
DOES NOT block uninstallation. Our toolbar can be removed in seconds by using a standard uninstaller.
checksign.gif
DOES NOT create security holes: The toolbar will not make it easier for other people or programs to access your computer.
checksign.gif
DOES NOT and will not sell or rent your email address and other personal information.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Eto.. inace ne stavljam nikada nista slicno, ali za vutru nista nije pretesko..treba netko i platit taj server.. pa zasto jednim djelom to nebi bio ja?