Vutra u trudnoci? Da ili Ne?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Pantagan ja se slazem ali mislim da se to odnosi na marihuanu a ne na joint sa pola cigarete i tako par puta dnevno po pola cigarete :) To je koda ja kazem da sok cjedeni od narance ne steti ali ga pomjesam sa rakijom i vodkom skupa :) Kada se nesto cita treba obratiti paznju na naslov jer marihuana i marihuana sa duhanom nije ista stvar a sva sta istrazivanja govore za marihuanu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.026
163
Ig0r kad sam govorio o dim dva mislio sam doslovno i ja s duhanom iz cigareta ne motam samo mrvicu u vutru dodam duhana domačeg cisto radi gorenja
Isto se slažem da napušavanje u trudnoči nije dobro ali dim dva vuzrice organic domači uzgoj neče naškoditi
A što se tiče ulične neprovjerene vutre to nebih preporučio nikome tko zna s čim je to špricano kako je prevoženo itd itd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pajpkaj

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
tiki mislim da je onda vape pravi izbor mada neznam niti dali je to ok zbog djeteta ali u to necu ulaziti jer nisam doktor niti sam skolovan za to , takoder mislim da udisanje dima bilo kakvog pogotovu na visokim temperaturama kao sto je zar na vrhu jointa definitivno nije zdravo . Ja ne mjesam sa duhanom pusim cisto jer sam prije 4 godine prestao pusiti cigarete ( ako zapalim sa duhanom sutra dan me jako vuce na cigarete ) ali znam da je stetno jer kada se desi da ne zapalim par dana pa onda zapalim cistaka sutra dan me boli grlo ( vjerovatno od dima ) i ujutro imam katar ( kao kod pusaca cigareta ) . Marihuana je definitivno zdrava , naravno ako je ne zloupotrebljavas i ovisi o nacinu na koji ju konzumiras . Molio bih samo da se nitko ne uvrijedi na moje postove , malo sam pretjerao u prvom postu , kazem to je samo moje subjektivno misljenje ne znaci da se netko mora sloziti samnom niti da sam u pravu .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Ako gajis sumnju nemoj..prati osjecaje...Tu ces cuti sto razmisljanja ali za to ti sam-a trebas osjetiti.Dali vutru gledas kao ljek ili rekreativno opustanje?Kreni od tog pitanja:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tiki

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Može bit i gore ako se napravi nagli "rez", mislim da je bolje smanjiti i birati , tko može, sortu sa ne previše thc-a neg sa cbd-om... I nikada pušit na prazan želudac... Kod nas je sve OK i mala se razvija extra, jako je bistra i komunikativna :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Mislim da je stetno ukoliko se "jointi" rolaju sa duhanom, ili bilo kakvo overdoziranje sa vutrom, ono u 5. si mjesecu a chadis dnevno 5 grama..
U medicinske svrhe, sa umjeronom dozom, brijem da ne bi dolazilo do bilo kakvih posljedica, ukoliko se stvarno zna data doza.. zbog toga konzultirajte doktora..
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Najbolje ne riskirati znas ono da se nedo bog nesto desi , nemora biti radi toga nego radi bilo cega grizao bis se cjeli zivot jer bi mislio da je to uzrok a mozda i nije to nego nesto drugo zato najbolje pretrpit to malo vremena :)