Vutra u UAE (Dubai)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2013
34
35
18
34
E poz ljudi...
Zivo me zanima kako je u Dubai-u, tj u Emiratima, sto se tice vutre. Jer za nedelju,dvije odlazim tamo na duzi period da radim i zivim, pa me zanima da li iko zna i da li je neko sa foruma tamo i ima li kakvih informacija o vutri i cijenama i da li je uopste moguce doci do nje posto sam donekle upoznat sa njihovim rigoroznim zakonom sto se toga tice,a i citao sam neka iskustva nekih ljudi koja nisu nimalo prijatna. :)
Dok citam da imaju taj Red District Area dje su rave i dileri i da unca npr kosta oko 100 dolara. E sad ko zna koliko je to tacno i kako doci do njih, a ne bih da za*ebem odmah cim odem tamo.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Drugs
There is zero tolerance for drugs-related offences. The penalties for drug trafficking, smuggling and possession, of even residual amounts, of drugs are severe. Sentences for drug trafficking can include the death penalty and possession of even the smallest amount of illegal drugs can lead to a minimum 4-year jail sentence. The Emirati authorities count the presence of drugs in the blood stream as possession. You should take care over the import of prescription drugs, some over-the-counter drugs and certain substances known as herbal highs, such as Spice or Space, which can include synthetic cannabinoids.

Many people stop off in UAE airports on their way to other destinations. UAE airports have excellent technology and security, so transiting passengers carrying even residual amounts of drugs are arrested.
 
30.04.2013
34
35
18
34
Da, citao sam to... Kako im je to sranje,sram ih bilo :D Sta cu 2 godine bez vuje nije mi jasno..ali ajde...
Nego sam htio da vidim ima li ikoga sa iskustvom
 
30.04.2013
34
35
18
34
Normalno da cu i tamo ici, podrazumjevano. Ali opet i da odem i nadjem, napusim se tamo i nazad opet da strejtujem. Bem im zakon
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Prijatelj mi se uskoro vraca sa putovanja, bio je i u Dubaiu pa cu ga pitati kakvo je stanje u vezi vutre. Inace, zadnji put kad smo se culi kaze: Dubai je navjeca prevara na svijetu :)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Tema je bila zamisljena kao Vutra u UAE ,pa evo neka nastavi kao UAE All about :D

@baobab

javi sta je prijatelj rekao pa da bacimo koji komentar :D

Ja ga posjecujem relativno redovno zadnjih 5 godina i slozio bih se djelimicno...

ako dopustis bices prevaren i pred lokalnim granapom :rasta: a kamo li u Dubaiu :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
mah ,dubai ko dubai je disneyland na steroidima :banana_rasta:

posjedovanje cannabisa gori prekrsaj ,tj. krivicno djelo nego oruzana pljacka...:zvezda::

a prostitutke i alkohol koji su takodje zabranjeni na sve strane... :bocni::

fuj su ...:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Znate da su šeici u emiratima najraskalašeniji narod na svijetu. Zvuči čudno ali živa istina. Najveći potrošači kokaina i jedni od najvećih ljubitelja škotskog viskija, a uz to trgovina zaštićenim životinjiskim vrstama upravo cvijeta u njihovom sokaku. A sve to je zabranjeno u njihovoj zemlji, jbg kako bi rekla moja pokojna baba "para buši gdje burgija nemože". Znam čovjeka koji je zbog vina kojeg je radio za sebe i kolege u nekom luksuznom restoranu u dubaiju zamalo dobio doživotnu robiju, na kraju osuđen na 6 godina robije a pomilovan nakon 3.
Nevolim te seronje šeičke uopće, nadam se da će jednog dana iscrpit svu naftu i potonuti u rupčagu koja će se otvoriti u zemlji jer neće više biti nafte.