Vutra za raspolozenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2016
6
3
3
29
Citam da je sativa dobra za dnevno pusenje - podizenje raspolozenje,energiju itd.
Mozda nekoliko puta u zivotu mi se desilo samo da sa popusio i da sam dobio energiju da radim nesto konstruktivno, da napredujem, da radim svoje obaveze sa LAKOCOM. E to meni treba. Stalno sam bio u potrazi za takvom vutrom ali dzaba kada ne znas sta pusis i nije legalna. Sativa raste nekoliko metara u vis, zato nije pogodna za indoor uzgoj, mene zanima sta vi preporucujete, kakvo seme da nabavim onda.
Ono sto meni treba je neka vutra koja ce da me oraspolozi da manje razmisljam o problemima i da radim svoje obaveze, ako je moguce da ima sto manje halucinogenih dejstava, sto manje THC-a itd..
Sta kazete?
 
11.04.2016
6
3
3
29
XJ-13 (Hybrid)
Durban Poison (Sativa)
Harlequin (CBD-Sativa)
Chocolope (Sativa)Jillybean (Hybrid)
Green Crack (Sativa)
Jel pusio neko neke od ovih, gledam na netu pise da su dobri za ono sto trazim?
 
Poslednja izmena od urednika:
11.04.2016
6
3
3
29
Zbog visine rasta, nisam dovoljno upucen. Planiram da sadim u frizideru starom visok je jedno metar ipo, da ne probije plafon. Sta mislis?
 
11.04.2016
6
3
3
29
Savrsena ideja.Ja radim bas u frizideru na 250w mh/hps i odredjenim trenizima ukrotim biozu bilo koju.Imas bas moj projekat koji je u toku pa ako te zanima baci pogled.Mozda ti bude pomogao oko predrasuda,sve se moze kad se hoce i ima volje.;):rasta:www.vutra.org/threads/projekat-frizider-250w-mh-hps.18687/#post-610379.

Hvala, jos se nisam upustio u celu stvar sve nesto odlazem i nikako da krenem, mislim da je najveca prepreka moji, koji ce brzo namirisati nesto cudno. Planiram da se selim uskoro pa ce mi stan verovatno biti mala laboratorija ::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako cenis da ce matori namirisati nemoj nista ni da pokreces. i prvo obezbedi uslove pa onda razmisljaj o semenu. a ako ti se vec razmislja na obajvljenu temu imas odlican sajt pa prouci malo, sve je tamo taksativn pobrojano i objasnjeno uz recenzije https://www.leafly.com/start-exploring
mada, i mi imamo temu, dobio si gore link, al vidim da te mrzi citati tako da... dzaba ti linkovati ovde izgleda :)