vutra zadnjih mjesec dana u hrvatskoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.10.2007
12
1
0
35
da, nema vise dobre vu za nabavit, a nema skoro vise ni dobrih veza... ne vjerujem ni da ce uskoro bit sta bolje... tuzno, zato svi u growere :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
U ZG se da nabavit, ali nije neka... Indoora isto ima ali je skup. Shita isto...
Sve u svemu mislim da pušimo sranja za razliku od EU. :D
Boz :sun2:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
U ZG se da nabavit, ali nije neka... Indoora isto ima ali je skup. Shita isto...
Sve u svemu mislim da pušimo sranja za razliku od EU. :D
Boz :sun2:

xDDDDD

jebiga...mozda nemamo tu skenije ko NYCD ali nadju se jebeni skeniji...

al sto se tice bas marihuane marihuane,dakle bas trave...da situacija je ogavna...evo zapravo prije tjedan dana je frend isfuro bas ganju ganju,opasno dobra bila,to je vjerovatno jedina dobra marihuana koju sam pusio u zadnjih 5 mjeseci...ne ubrajajuci skenije i hashishe...ali osim toga...meni se s ganjom neda vise zajebavat...uvjek neki sjebovi ovo ono...

ma uzmes hashish ili skunk,znas sta dobijes,koliko dobijes,dobije dobro...bas je puno puno bolje...moja preporuka...ostavite se ulicne marihuane i nadjite provjerene dilere xDDD

*p.s.NYCD je fakat fakat opak...ufff*
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Yami_Raziel je napisao(la):
...evo zapravo prije tjedan dana je frend isfuro bas ganju ganju,opasno dobra bila,to je vjerovatno jedina dobra marihuana koju sam pusio u zadnjih 5 mjeseci...

ma uzmes hashish ili skunk,znas sta dobijes,koliko dobijes,dobije dobro...bas je puno puno bolje...

A kad kažeš skunk misliš na?? Koliko ja znam to je isto trava ko i svaka druga, samo ljudi briju prezabrijanu briju:)icon_lol:) da je to nešto ala ala ne sa ovog svijeta!
...da nisi možda mislio na sensi?

Možda ovo kaj ti frend isfuro nije imalo sjembi u hedu?:eyebrows:

:maryjane:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ne ako je skunk kakav treba bit, a ne naki olfa hybrid, tj. bolja vutra.

Skunk ne mora biti sensimilia. Pusio sam mac skunkova koji su imali sjemenke.
S druge strane pusio sam i skunk koji nije imao sjemenki, miris i okus za bogove, a ne zabija nista ;)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
A kad kažeš skunk misliš na?? Koliko ja znam to je isto trava ko i svaka druga, samo ljudi briju prezabrijanu briju:)icon_lol:) da je to nešto ala ala ne sa ovog svijeta!
...da nisi možda mislio na sensi?

Možda ovo kaj ti frend isfuro nije imalo sjembi u hedu?:eyebrows:

:maryjane:

ma da...reko frend da je sensi neki...1g dodje 70kn..al on je dobio 3g jer je dobar s tim frajerom...ma nije bitno...uglavnom neka marihuana ali full jebena...al nije ko skunk...nije onak...skeny je malo psihotican...ovo je bas nekak zemaljsko...tesko je to opisat...ali i bas je imala okus po ganji a miris po skeniju...

dakle da...bio je sensi...

ali sensi je naziv za ganju bez sjemenki...dakle i skeny je sensi?previse tih naziva jebote... xD

@laidback...pa nisu svi tipovi marihuane da te uniste...ja volim fine marihuane...to je nesto presavrseno...pola skenija i hashisha sto sam pusio pusio bi i da nemaju efekta,samo zbog okusa^^
NYCD bi pusio da mi daje glavobolju koliko je fin... xDDD
a i dosta "finjaka" imaju clear high efekte...pa te zato mozda nisu "zabili" xDDDiako clear high je jebena stvar :)
 
04.11.2007
0
0
0
36
izgleda da vam se moram ispricat ljudi na svom ponasanju pa mi stoga oprostite a posebno vi gospodine tovar.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
zelenko1 je napisao(la):
izgleda da vam se moram ispricat ljudi na svom ponasanju pa mi stoga oprostite a posebno vi gospodine tovar.
pa čovječe ne mogu vjerovat da ima ljudi ko ti,šta je s tobom,kolko godina imaš,12,13?,koji je tvoj problem kozojebački idiotu jedan neodgojeni,izgleda da si ispo mami iz ruku kad si bio mali,više puta,i to na glavu,il te tata tuko i silovo dok si bio mali,pa ne mogu vjerovat kako neko može bit takav kreten,al ne treba tebe kriviti,nego ovo pokvareno bolesno društvo....kako možeš bit takva kretenčina seljačka zatucana.....koji se ***** živciram zbog tebe,u pi*ku mate*inu...al koliko ti imaš godina,momče?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.