vutra zadnjih mjesec dana u hrvatskoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
tako tako...kažu svi da je ok al daleko od vrhunske....


ovo ljeto je bila bolja.....

vaše mišljenje?
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ova godina je posebna u HR jer je cjena obicnog djubreta skocila za duplo a kvaliteta je pala za duplo > : D ja nebi to djubre ne pusim uopce al mi je zanimljivo promatrat situaciju :shit2:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kaj vi brijete svi?
imate vjerovatno lose veze....-.-

ja 3 i pol mjeseca preupljugan na bolesnim hydro skenijima i opakim hashishima iz svih strana svijeta...sve o vezama ovisi...
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
Yami_Raziel je napisao(la):
kaj vi brijete svi?
imate vjerovatno lose veze....-.-

ja 3 i pol mjeseca preupljugan na bolesnim hydro skenijima i opakim hashishima iz svih strana svijeta...sve o vezama ovisi...

a jebiga... imaš sreće
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Yami_Raziel je napisao(la):
kaj vi brijete svi?
imate vjerovatno lose veze....-.-

ja 3 i pol mjeseca preupljugan na bolesnim hydro skenijima i opakim hashishima iz svih strana svijeta...sve o vezama ovisi...

necemo o vezama.... mislim da ne govoris istinu, tema je o globalnom stanju u HR sto se tice marihuane, a stanje je daleko daleko losije od hidro hibrida i Hashisha s titulama pobjednika cannabis cupa : D !!

ja bi se sramio nekog stranca da mi dodje u goste pocastit s djubretom koje se prodaje u HR, sramio bi se i nebi ga nikad pocastio.. to je tuzno...
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ma losa je brate vutra u htrvatkskoj zadnjih par mjeseci, mi sto smo pusili bili stvarno neko sranje i reko sam si da necu vise pusit te gluposti dok si sam nesto ne uzgojim ili tako nesto slicno!
 
17.11.2007
1
0
0
36
u zgu sam sada godinu-ipo, i nisan se ni jednom baš pošteno sašia....
zasad najbolje u RH šta san proba, nabavia san u ST i to u stilu da me 2 trube ubiju
da ništa nekužin šta se dešava oko mene, a ovo u zgu, cvit(vrh^^) je dobar za pušit, ali nemogu koliko god pušia dosegnit taj high. jedino kad san skunk rješava, ali je masu skup, pa se neisplati meni, koji san redoviti konzument :D
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
slabo, uzas....neznam koga okriviti za to...
ali sve sto mogu reci je da je propala totalno...ova uobicajena...
sve u svemu, doslo je na to da svak svoju treba uzgojiti...
 
13.09.2005
39
2
0
40
okrivi vlast prije svega, jel svi koji trljaju nešto prije il kasnije zveknu!
i s vremenom se pročisti lagano, ostali su samo ovi što rade sa žuto bijelim
kombacijama jerbo je to i najisplativije.
I došli smo do tog da se moraš sam pobrinit za sebe i gotovo!
tako bar udaraš po kvaliteti, nemoraš više zivkat okolo, poslovat s kriminalcima,
trošit pare na smeće....
eto tolko:bong7bp:
 
18.11.2007
18
2
0
37
Svašta ljudi danas prodaju na ulici i to sve sama sranja, jedino od čega sam se ja pošteno napušio je ono što sam sam uzgoio
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A štajaznam tu u mojim krajevima se još osjeti jako od one ljetne suše kad baš nitko nije imo
Sad nije više tako ali manje swe dila okolo i manje ima i dosta loše
Čini mi se da više nikada neće doć na staro
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
marijuna lover je napisao(la):
ma losa je brate vutra u htrvatkskoj zadnjih par mjeseci, mi sto smo pusili bili stvarno neko sranje i reko sam si da necu vise pusit te gluposti dok si sam nesto ne uzgojim ili tako nesto slicno!


evo i prijateljica mi se žali.... :))))) da ni ona nije oduševljena zadnjih misec dana s pušenje...trave naravno:)))
 
19.11.2007
1
0
0
50
ma nečete vjerovat al nebi se registriro da nije ovog threda.ne da u zadnjih mjesec dana nema ništa nego je cijela ova sezona totalka voda.ne da nema nita nego je i prašina koju se promovira kao ultra vutra ustvari totalno smeče koje je duplo skuplje nego prošle godine.ono buraz voda da nemre bit gore.barem u zg.za ostale neznam
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
kaj voda :) nije !
sam svoj majstor!
klasika
3 mala growa za mene i jedan mali za novo leto i to je to.
U prolece mam klonici u vrt i zamracim pod dekom-a i to je to :))):nana:
 
22.01.2007
8
0
0
ma kaj pričate uopće. zadnjih mjesec dana zapravo od 9.10. u zagrebu pušimo neki hibrid
iz bosne. predobar.50 kn gram
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
damaR je napisao(la):
ma kaj pričate uopće. zadnjih mjesec dana zapravo od 9.10. u zagrebu pušimo neki hibrid
iz bosne. predobar.50 kn gram

Neznam da li bih trebao odgovarat na ovu temu jer nisam iz Hrvatske al fakat u Bosni ima vu "na bacanje". Ima albanke koliko dusa hoce,domacice pun ***** pogotovo u zadnja dva mjeseca,skunk se ne prodaje na ulici jer kako ces naucit ove nase seljacine da skunka dode puno manje za iste pare glupi ljudi :))) . Al ga ima na 50 i 100g koliko hoces jbg sunarodnjaci Hrvati ga puse ko ludi :))) a albanke i domacice bas previse.
Ja znam kakvo je stanje u mom gradu al albanku i domacicu ne kupujem i ne pusim jbg samo subotom kad kolege pocaste a ja sebi uzgojim za svoj gust:)
p.s. kod nas se pod skunk prodaje i vu pod lampama koja nema veze skunkom a udara muski
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.