Vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Pozdrav vutromani, sta ima novo :spliff:
Je l je pusio neko nesto slicno ovom?
W9GSPJ6
:mario:::spliff:

?
 

Prilozi

  • 23602053_10208586618101407_1181748234_n.jpg
    23602053_10208586618101407_1181748234_n.jpg
    110,6 KB · Pregleda: 160

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sta je to...bljak,vidi kako slini:D:thumb:
Salimo se...to je onaj,kako se kaze...Munrok:D..ili Monrock..kako je..nis posebno...samo se trosi puno ulja:)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma amerikanci...Sve izmisljaju samo da prodaju:)Uzgojis brate dobru ganju,ostavis glavne hedove za pusiti,trim u ulje,a prije toga malo prosijati da se izvuce najfiniji kif...eto ti taj Monrock...Samo sto ovdje imam na tri strane:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
To je toliko jako dozirano, da vrijedi svaki cent, ali ne vrijedi ono potroseno vrijeme koje sprovedes vise wc solje sa povracanjem..
Meni to ne prija, previse je jako i za mene je to prosto ofiranje, probao jesam u Spaniji jer mi je kolega ponudio jedan, inace ja licno nikad ne bi centa na to dao.. :D
prosto kur*enje.. da izvinete :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
listam, listam .. of topik on topik nemam pojma gde da stavim pitanje - ovo mi najneutralniji naslov a i stara tema dupla pa neće imati veze nadam se ..

Pre neki dan nešto gledam gde je sve legalizovano - sadnja, rekreativna i medicinska upotreba .... i ima nekoliko država ... Urugvaj , Jamajka Kalifornija , Kolorado .. Vašington i još nekoliko .. u Jevropi nema to skroz dekriminalizovano i regulisano sve u vezi vutre , nego samo parcijalno .. pa negde nije dozvoljeno zakonom, ali ne proganjaju , negde može na recept da kupiš ... negde bla bla bla ..

Mene zanima u koju zemlju u Evropi možeš da odeš i da - na primer registruješ firmu i uložiš pare u indor grow ili plastenik ?
Ili da makar odeš da radiš u nečem takvom ?

Pada mi na pamet Španija . Tamo je dozvoljeno da sadiš za svoje potrebe u dvorištu ako se biljke ne vide sa ulice - jer je to onda prekršaj .
Ili ono care-giver kad sadiš za nekoliko ljudi koji koriste medicinsku marihuanu ...
Ali može li se tamo saditi za prodaju apotekama, kofišopovima ( što li se to tako zove ako je to vutra -puš šop a kafu imaš svuda )
ili da se otvori taj foto šop - kofi šop ... i kolko bi to para koštalo ?

Piskaraju po novinama da je amerikanac makednonskog porekla uložio pola milijona dolara u tvđavu za proizvodnju marihuane u pogonima Ohis Skoplje - na Ohridu .. ali uslovi za to svemirsko postrojenje su nerealni počev od 4 metra gvozdene ograde oko svega , video nadzora, policijske pratnje do apoteke , zapošljavanje agronoma itd ..

Skraćeno - moje pitanje glasi - u kojoj evropskoj zemlji možeš da legalno radiš nešto vezano s kanabisom - i da od toga živiš ? ( ili sam ja luda)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma kakva ba španija, kome ćeš šta tamo prodati, i ovi što prodaju, žive od turizma, i haj se probij tu pokraj lokalne konkurencije, plus đe su licence, porez, ono ovo.. španija ti je ko hrvatska, samo na odmor tu, i bježi odatle, nema lokalni narod posla, najveći procenat nezaposlenih u europi, tako da ja lično npr ne bi ciljao na tržište španije, a i ono, i veliko pitanje je AKO bi išta i zaradio od turizma, da vidiš ti hotela tamo (bio sam više puta u španiji) svi prazni stoje, npr vile bogataša napuštane, ljudi se sele u njih, uglavnom romi i sindi (da ne kažem cigani), nema narod, krpi kraj sa krajem..

p.s
nisi luda, informiši se o švicarskoj ;)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Pa to je to, nije zlato sve što sija... pa gle ja sa jednom ušteđevinom ljetnom mogu 3 puta otići godišnje za Tenerifu, i provesti se ko kralj min 1 nedelju dana svaki put, a za te iste pare kod svojih susjeda u HR jednom mogu otići na Žrće, i još u minus odem na banci.. haha :D
Španija za afere/avanture, dobar odmor, dobru hranu.. nećeš se pokajati.. al tamo neki biznis pravit.. (ovo se ne odnosi na seedbanke koje su se preselile tamo, moraš uzeti u obzir da te iste banke postoje 10 i više godine i imaju budžeta/kapitala tonu iza sebe, i u španiji su samo zbog zakona, i 99% zarade im se svodi na internet ->shop)