Vutra !!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2006
0
0
0
e jebote evo register sam se procitao sam sve o drogama a i sam sam teski GANJAR :D, jel netko online da se malo furamo ??? Po mogucnosti da je urokan !!!! ajde pisite sve i svasta bujna masta lol
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
ganjari su sanjari
za ime milog Boga(mi sebe nas)
mara nije droga
kako misliš da furamo - u svjetlo guramo? :D

urokan
sam roðen :wink:, a urokane?
prakticiram svrsihodnost rokanja da preskoèim i razložim uroke...

no no urokavat, propustit æeš d point :wink:
ali kako hoæeš 8)

dragi moj, èokolino i mašta mogu svašta, a s GANJOM povezujemo i uvezujemo :D

:tjaos:
 
18.10.2006
0
0
0
hehehe ti to furas malo na rime, jebga nije vutra droga to je samo TRAVA hehehe pa i krave se rokaju onda lol..... Neznam sta je bilo, sta se desava i sta ce biti samo znam da cu se napusiti hahahah
:lol:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
rat, politika, mržnja, nacije, kemija, ravnodušnost, bijeg ...

ovo? : idu dva tipa ulicom, na jednog padne cigla, a drugi je Pero :roll:


šta je Tebi definicija gluposti :?:

il si se samo misliYo zabavit opušteno :p

daj da primiš :D :wink:


sori
pozdrav
 
30.09.2006
0
2
0
haha tek sam sada vidio ko je se registrovo !!!!
Da to nije onaj ludi kure koji cijeli dan sjedi za racunarom i duva ??? :lol: :lol: :lol:
Ljudi ovaj kure je jedan od najbolesniji likova koje poznajem kada je naduvan !!! :banana_jahach:
 
18.10.2006
0
0
0
A to sto ti mislis neam pojma stari nije bad, vidim da ne kontas sta sam mislio pod tim "gluposti"... ali nije ni bitno.... Valjda nekad skontas

P.S : Jel Znas kako se drzi magarac u neizvjesnosti??
 
07.10.2006
0
1
0
Sada sam urokan i pola sata sam vam ovdje piso neki posta, i tamam kada sam zavrsio i da kliknem na post, slucajno sam koljenom pretisno restart, kad nisam pobudalio, odma sam se skonto vratio iz filma najgore je sto neznam sta sam piso, ali cu sada da se pokusam sjetiti.....


:roll:
Ovako znam da sam razmisljo o tome zasto se vi ovdje svadjate oko necega sto nije vezano za ovu temu koju je kure predhodno otvorio i trebali bi da pricao o vutri da bi sve ovo imalo kriterija oralo bi se nekako da pricao ne onome cemu je neko kao dobar furac koji ide na to damu bude dobro oko njegove osbinske relizacije te dobrote kojom ne kao iz nekog razloga poceo da pise u ovom postu da bi rekoo onome ko jepokrenu kako on zna bolje od njega zasto bi bilo potrebe da se narusava forumski red i mir zbog neega sto nije vezano za dobrotu furanja duvanja kao sto bi neki rekli . Realno receno doci ce nekih pojava koje bi se mogle razviti u veoma misteriozno dobre misli sa povremenim izletima skontavanja kao sto je kao zabranjena rijec koja bi se trebala skontat ... Ali ako sto bi se ja sada trzno i dobijo od nekog pitanje zasto se uposte trzam zbog nekog nepotrenog vremena koje iposte nema veze sa necim sto je meni bitno jer spavanje je samo uzaludno trosenje zivota ili mozda nekog furanja vutra, vutra , trava ili strava misim kako kome dodje do furke nekome je dobro nekome uvijek lose ali nikada da svati da mu to neide jer to radi samo iz nekog bezveznog razloga sto nema sta drugo da radi ntiti skim bi to radio jer je ... NEZNAM. Dosta je i mene jer nema smisla kao sto sam sada poceo da se vracam u normalu i nesto mi govori da bi trebo stati a niako da se to realizuje jer prsti rade sam svoj film i furaju neki smisao oko teksta kako bi nesto imalo osmijeh na licu a oci peku i teske, ali zasto se brinuti oko toga kada to nije vazno kada se ovdje vazna VUTRA !!! to bi bio to mada eznam zasto sam sve ovo piso ovdje ali eto valjda nece biti za nekoga neki sjeb kao sto je bilo na pocetku ove teme .. Pozzdrav ljudi pisimo u miru o vutri :p :respekt: :hippy: