Vutracalinkeee! (:

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Nesto bas razmisljam, svi prave brownies od vutre...Razmisljam nesto da l' bi recimo uspele palacinke...Da se vutra prokuva u mleku da bi se apsorbovao thc i onda samo to mleko se umuti sa ostalim sastojcima da se dobije ona smesa za palacinke... Ima li smisla ovo? :icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne može, tava ti se zagrije na daleko veću temperaturu od one na kojoj kanabinoidi izgaraju.

Jedino bi se moglo probati napraviti palačinke sa sirom, i onda malo iskombiniraš.
Mlijeko i nije baš dobar solvent za kanabinoide, pre malen postotak masnoće, najbolje je s maslacem.
Pa dodaš malo tog maslaca ili mlijeka u punjenje, i onda pečeš na ispod 150°C.
Jer THC počinje isparavati od 155°C.

EDIT: (Napomena za offtopičare)
Tema su palačinke, za miksanje s ostalim jelima otvorite novu temu ili potražite neku već postojeću.
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Meeeh...:/ A ne svidjaju mi se ove sa sirom kako izgledaju...Probacu da napravim normalne palacinke, pa onda neki preliv zajebani da napravim sa tim canna butterom...ili tako nesto.. U svakom slucaju, hvala na korisnim informacijama! :)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
......provalio sam neku foru za palacinke (nebitno dal je s'thcom) da kad prospes po tuganju smesu... uzmes nesto drveno (kod mene funkcionisalo sa malom daskom...) umocis u vodu...i onda razmazes po tiganju pazljivo....isto ko u palacinkarnicama...i onda se nekako drugacije napravi tekstura...lakse se vrti...i tako to....pa eto ... ako nekom bude pomoglo....cool ! :D heheh :smoke18:
 
19.05.2013
5
5
0
He-Man je napisao(la):
Ne može, tava ti se zagrije na daleko veću temperaturu od one na kojoj kanabinoidi izgaraju.

Jedino bi se moglo probati napraviti palačinke sa sirom, i onda malo iskombiniraš.
Mlijeko i nije baš dobar solvent za kanabinoide, pre malen postotak masnoće, najbolje je s maslacem.
Pa dodaš malo tog maslaca ili mlijeka u punjenje, i onda pečeš na ispod 150°C.
Jer THC počinje isparavati od 155°C.

EDIT: (Napomena za offtopičare)
Tema su palačinke, za miksanje s ostalim jelima otvorite novu temu ili potražite neku već postojeću.
Mogu li napraviti fil za palačinke od pudinga od vanilije ili čokolade pa u njega umiješati maslac ? :icon_smile:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ma možeš što god hoćeš. =) Glavno da temperatura ne prelazi 155°C.
Imaju u vidu da je temperatura unutar kolača 5-15 stupnjeva veća od temperature pećnice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KraljicaIstine77