W W 250 W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Vozdra Vutro!!!

jedva docekah novi pocetak in-sezone. ovog puta jedan klasik White Widow iz rojal qveen seeds-a
-pred desetak godina kupio sam 2g. za 200kn (za ono doba uzasno skupo) bijele trave WW i od tad ju sanjam, prepricavam ekstremni ucinak nakon 2talijana, trajalo je satima, kakav fles, tak nekaj ni prije ni poslje nisam dozivio. mozda sada uspijem uzgojiti taj Gral.

box cca 60 x 80 x 240
lampa grolux sylvania 250 w u CT-u
4 cfl 20w/6500 k
ventilacija blauberg 125 - e turbo + regulator brzine
clip fan 10w
zemlja plantela
prihrana valentin 8-5-6 ako ce trebati za vegu
plantela cvet 6-8-8
tajmer analogni
hidro- termo digitalni
ph metar onaj zuti + limunska kiselina
pumpica za prozracivanje vode
okular od dalekozora

box je dozivio velike promjene, umjesto cetvora drvena vrata sad su dvoja od ledenice, 1 ulazna 130 x 60
i "spijunka" 28 x 53 , dihta fantasticno i cuje se "plop" pri zatvaranju,doradena je izolacija zvuka na upuhu,izoliran je pod i gornja cetvrtina box-a gumenim tepihom.
i dok sam radio na "hardveru" zapustio sam tek rodenu. proklijala je 1. 9. malo na penderu pa se izduzila, malo cfl pa se skurila, uglavnom 4-5 dana ne mrda i stvarno lose izgleda.
fotke danas poslje tekme, najkasnije sutra.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
dobro jutro vutro!
hhvala na podrsci i dobrim zeljama, moram objasniti nedostatak slicica. osim neznanja problemi su: stari fotic zdere baterije, tablet kojim se sluzim (jeftilen) ne kuzi naredbe(probali ljudi mejl poslat pa nejde, sinov lap je star 5g i nemoze procitat fotku s novog moba a s istog ukucani neznaju stavit fotke na moj dnevnik uz to svi su zauzeti, probali su sinoc poslje tekme. nejde. ali nece tako dugo, nove baterije se pune i tako strpimo se malo.

Malopre sam ti procitao prvi dnevnik extra :clap:: koliko sam skontao 1 menka? Samo napred srecan grow!

da, planirao sam jednu veliku uzgojit.ova je blokirana strpit cu se jos par dana i ak ne krene pikiram sljedecu. srecom kupio sam tri menke.

admine ne ljuti se zbog dupliranja posta, razlog je tablet
 
Poslednja izmena od urednika:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sve pet brate,sretan uzgoj,al bez slika se ne racuna!! Slikeeeee pa ce bit bolje.. :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
fotke!!! P1010345.JPG
P1010366.JPG P1010369.JPG P1010370.JPG P1010371.JPG

P1010344.JPG

" plop"
ulovio sam pomladak da nam fotke postave,na brzinu i odose, no dobro, nesto se vidi.
dnevnik je o jednoj a u box-u dvije, ona ljepsa je uljez i o njoj necemo puno, zove se sarkulja,proklijala je oko 15.08 drugi dan je opala s prozora na glavu i tak, ako pozivi bit ce palcica.
ova skurena to je zvijezda, upravo je presadjena i zalita te ukopana 4cm, od jucer malo bolje izgleda
i nadam se da ce se trgnuti jer u box-u klima stima a sad kad sam zavrsio s ovogodisnjim radovima
mogu se posvetiti u potpunosti uzgoju.
sad se racuna:banana_rasta:
:banana123::skot:::mario::
thc boss-pocinjem potragu za "onom WW" rqs je slucajno prva izabrana, malo sjeme,proklijala treci dan u zemlji i nije mogla kosticu odbacit bez pomoci. o genetici neznam nista za sad,naucit cu s vremenom.
zelenko63- necu glumit laznu skromnost, htio bi da je veca od nerpa i sira od tarzana, box je japanski, stace
carls- za koj dan biti ce kao tvoje danas,poceo sam joj pjevat "ju te sam se zaljubia" ,od te pjesme sve cure bujaju.
tarzane ti razumijes kitovski kao i zdrava trava, mmmuuuuuuuuuuu
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Japaneru, nadam se da ćeš uzgojiti taj Sveti Gral, taj El Dorado svih strainova. Baš si me sjetio kad sam ja prvi puta probao WW. Samo riječi hvale, spika na sve strane, svi su mi bili prijatelji odmah. Ono što me najviše peglalo je bila euforija. To sam prvi i zadnji puta probao. Prije dosta godina u NL. :)

Sretno u growanju Svetog Grala. Morao bi se dnevnik zvati:
"Sveti Gral - White Widow -250W"

Malo da bude kreativno, moderatori, please :)
Box je preodličan. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Sajonara, susi (to nebih probao). sake (to bi) i Mitsubisi to je moj japanski, dosta za pocetak. hvala na komplimentu ukleti nizozemce, to mi je i kasica prasica (vidim gdje mi je lova, prije se nekak izdimila) WW tako me opalila da sam otiso pod tus a nije bila subota, aha
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
thc boss-pocinjem potragu za "onom WW" rqs je slucajno prva izabrana, malo sjeme,proklijala treci dan u zemlji i nije mogla kosticu odbacit bez pomoci. o genetici neznam nista za sad,naucit cu s vremenom.

Evo ja sam na temi s iskustvima s WW napisao da sam i ja sadio pliće pa sam imao da su neke sjemenke se otvorile neke ne. WW je tu bio posebno osjetljiv i propadale su mi sjemenke dok nisam posadio ovaj put dublje na 4-5 cm i upalilo je. Izašla je bez ljuske i s dva listića.
Ne voli nikakve metode potapanja u vodu par sati ili klijanje u maramici ili vati pa u plastičnu vrećicu s rupicama, ne podnosi veliku vlagu..
Dakle drugi put u zemlju 4-5 cm duboko i ne previše mokru i gore prekriti možda teglu s plastičnom folijom s rupicama da drži vlagu i na sobnu temp od 25 stupnjeva, najbolje na ormar jer gore cirkulira topliji zrak.
Nema više gnjaveža sa skidanjem ljusaka jer brijem da to nije dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310