W W 250 W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Hvala svima, najradije bih vas sve pozvao na degustaciju i druzenje, mozda dozivimo i tu mogucnost, do tada se moramo zadovoljiti samo opisom djelovanja. Nazalost ne znam vam predociti svoje utiske osim sa Radi, ocijena 3, nakon par kom. pozeljno je necim se zabaviti, aktivirati, u protivnom sila krevetacije ce vas povuci k sebi i vi i krevet postajete jedno.
Za par sati dolazi mi frend Drogec, sljedi testiranje izdrzljivosti growera, IN i AUT uzgojeni proizvodi, haha to volim, :wave:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Zovi na kavu i degustaciju sused nekaj fino kod tebe smella , neka si ti meni zdrav i veseo :):vutra:
Možda jednog dana i uspijemo se svi podruziti, jebme pas nebi bilo sretnijeg coeka od mene..:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Vozdra Vutro!
Prije pospremanja dnevnika u arhivu red je i dobar obicaj zavrsiti s onim najvaznijim, valja li to cemu.
Ucim se, takva mi je i vutra :oops:
Vidli smo i bolje, dimili i gore.
Radi to ali daleko od prizeljkivanog, to nije ona WW.
Kaslja ima, zavisno iz koje pikse dimim, ono sto je finijeg mirisa i s najvise vlage pospremljeno, ubija, nadam se da ce s vremenom postati pusljivija. Bilo je nesto presusenog, ne puno, vecinom je taman za konzumaciju pa tamanim, s tim dijelom sam zadovoljan.
Zapravo to bi bila dnevna vutra s kojom mozes komotno medu ljude, okorjeli na posao. S vise podimljenog vuce na krevet al za sat dva ustajes bez umora, relaksiran.:p
Ocjenu 3 nazalost nemogu podignuti, u tjeku je grow s istim sjemenom jos jednom, skemijat cu valjda nesto bolje:bocni::
Hvala svima na ugodnom druzenju i savjetima, dim s vama :wave:
molim urednike da dnevnik ide u zavrsene