Walking Dead

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Uz mnogo problema Telltale je na tržište napokon plasirao svoju novu avanturu The Walking Dead
Gejmerska adaptacija stripa i TV serije The Walking Dead napokon je dostupna širim masama. No, Telltale se susreo s brojnim nenadanim problemima koji su odgodili dostupnost igre na njihovom servisu za distribuciju igara.

Igra je na Steamu postala dostupna u popodnevnim satima utorka, dok je vrijeme izlaska na Telltaleovim stranicama još nepoznato. Ovo je podosta razljutilo igrače koji su igru mahom naručivali upravo na Telltaleovoj trgovini, prvenstveno zbog niže cijene. Kako bi smirio bijesne fanove, Telltale je odlučio svim kupcima TTG Store verzije igre pokloniti i Steam verziju koju šalju u valovima.

Prva od pet planiranih epizoda "teži" nešto manje od 500 MB, donosi oko 2 sata gameplaya i uvodi nas u priču Lee Everetta, glavnog protagonista Telltaleove priče.

The Walking Dead: Episode 1 - A New Day - GameSpot.com

[video=youtube;u14YHB_u5D0]http://www.youtube.com/watch?v=u14YHB_u5D0[/video]

:b_woot:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ako si igrao fahrenheit možda ti se svidi!
crtana horor avantura, bila je sad nedavno na rasprodaji na steamu, čini mi se da sam ju kupio zajedno sa hrpom igrica koje su bila na summer sale, ali nisam isprobao,

živio summer sale, kompletne igre GTA: 1,2,3,4,i nove 3 ekspanzije bile su za 7€ (sve zajedno), smiješno, ali istinito!
živio STEAM! :hehe:
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Jebes steam kad sam ih ja sve igro besplatno :D

Uglavnom, bas to. Jako me podsjetilo na fahrenheit i sjetilo me te uzasno dobre igre. Nemoze se mjerit sa njom, al TWD mi je svejedno bio dobar. Preso oba dvije epizode, dobre su, al u nekim trenutcima zna bit dosta dosadno.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
walking dead je dobra igra presao sam samo episode 1 ... druge sam skinuo samo nesto nije sljakalo pa sam tako i odusto od 2 i 3 epizode.. al jednog dana cu nastavit ju igrat :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
[video=youtube;ShQz68Zkb3Y]http://www.youtube.com/watch?v=ShQz68Zkb3Y[/video]

Nije igra ali je najava za nadolazeću sezonu!

Are you excited? :dada

(samo da ne bude monotone radnje :p)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ok je serija ali mi se uopće ne sviđa što na svakom koraku rade takvu dramu oko svake radnje i postupka likova.
Tako da se meni čak sviđa ako ima monotonih djelova, naravno ako su "realistično" prikazani.
Proteklo je oko 4 mjeseca od početka apokalipse a skoro svi se ponašaju kao da je tek od jučer
i većinu stvari obavljaju bez ikakvog plana i programa, SPOILER:: s onom histeričnom glupačom kojoj su
u zadnjih par epizoda odjednom narasla muda *pardon my french* i sad je baš ono ko Xena princeza ratnica. ...
youtube.com/watch?v=37HXMTbRCAc


Strip je daleko bolji od serije, daje ti priliku da dosta situacija zamisliš kako su se odvijale, za razliku od
ovog tipčno američkog dramatiziranja.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
He-Man je napisao(la):
Ok je serija ali mi se uopće ne sviđa što na svakom koraku rade takvu dramu oko svake radnje i postupka likova.
Tako da se meni čak sviđa ako ima monotonih djelova, naravno ako su "realistično" prikazani.
Proteklo je oko 4 mjeseca od početka apokalipse a skoro svi se ponašaju kao da je tek od jučer
i većinu stvari obavljaju bez ikakvog plana i programa, SPOILER:: s onom histeričnom glupačom kojoj su
u zadnjih par epizoda odjednom narasla muda *pardon my french* i sad je baš ono ko Xena princeza ratnica. ...
youtube.com/watch?v=37HXMTbRCAc


Strip je daleko bolji od serije, daje ti priliku da dosta situacija zamisliš kako su se odvijale, za razliku od
ovog tipčno američkog dramatiziranja.

Dosta sma subjektivan sa ovom serijom hebiga...od kad znam za sebe znam i za faking zombije...zombie freak...da bar sad izađem iz stana, i na putu do firme dozivljavam čudna iskustva, a onda dodem pred firmu i moj nadređeni leži i nešto grglja...GRRR GRRRR. ALo jesi dobro? ARRRRRR GRRRRRRR....trš tršš tršššš :icon_lol:...jednostavno ih volim....3,2,1...ACTION!