Watermelon zkittles

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.07.2021
6
0
1
34
Izvinjavam se na smetnji, imam biljku watermelon zkittles
Ne znam da li se netko susrecao sa njom
Podrijetlom je sa Barneys farm
Vec je u 10 tjednu vegetacije i potpuno je zdrava, a svugdje pise da krece sa cvjetanjem sa 8 9 tjedana
Zanima me do cega moze biti i moze li se cvjetanje potaknuti necime
Hvala vam unaprijed
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
Bez slika i propratnih informacija (koja zemlja, đubrivo, koliko često zalivaš, meriš li ph itd) možemo samo gledati u pasulj Ili tarot i pogađati.
Drugo, pročitaj pravila foruma. Otvaraš novu temu potpuno nepotrebno, a već imaš podforum gde se bavimo problemima u gajenju :)
Dakle, fotke prvo i opiši detaljnije u podforumu za probleme


Peace
 
Poslednja izmena:

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Zar postoji način da se u outu podesi svetlost na 12/12???
:lol:
Edit:
Nauci se prvo progovorit. Treba ispravit kod tebe tu gresku vaspitatelja kijeg si imao.
A ti nauči čitati i pisati. Temu je otvorio u dnevnicima vanjskog uzgajanja pa se pitam kako u outu obezbediti 12/12!!!
IMG_20210716_150755.jpg

Pravilno je napisati kojeg umesto kijeg kao i što na kraju rečenice treba staviti znak interpunkcije.
Edit2:
Što izbrisa napisano??? Sad izgleda k'o da se raspravljam sam sa sobom :lol: .
Edit3:
Šta uopšte traži ova tema u dnevnicima uzgoja kad ovo nije dnevnik???
Edit4:
Nista napustam ja forum.
Ipak si se vratio...
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Vec je u 10 tjednu vegetacije i potpuno je zdrava, a svugdje pise da krece sa cvjetanjem sa 8 9 tjedana
Piše ovako...Flowering time: 63 days (9 tjedana). Taj podatak označava koliko traje period cvjetanja, a ne za koliko će procvjetat. Znači, kad procvjeta toliko dana će još otprilike trebati da potpuno sazrije i bude spremna za berbu:)
Zanima me do cega moze biti i moze li se cvjetanje potaknuti necime
Hvala vam unaprijed
Naravno da ne može. Vegetirat će još neko vrijeme, a procvjetat će tamo negdje u 8. mj.;)
 
Poslednja izmena: