Waterpolo - Srbija i Crna Gora u finalu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
hehehe bas cudno zvuci a onaj ko ne zna moze se zapitati ko igra protiv njih. :vb_smash:


Mala Crna Gora ce izgurat do kraja. A sto je najbolji dokaz je da su svi igraci iz Boke Kotorske koja sve zajedno ima manje od 80000 hiljada stanovnika. Ludilo :balls:
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
svaka čast crnogorcima.
mi(hr) igrali katastrofalno 3 i 4 četvrtinu, al eto nije mi baš žap, svjetska titula je još tu hehe
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ma sport opcenito je po mojem misljenju izgubio razlog iz kojega se i razvio kao aktivnost, a to je zabava.

Danas su profesionalnim sportom zavladale taminije sile kalibra novac i ego.. zato i ne pratim bas scenu, ali svakako volim zaigrati kadgod, stagod.. samo da je funneh ;)

Jedna od najzabavniji igara ikada mi je picigin jer svi igraju sa istim ciljem, odrzati lopticu iznad vode, a protivnicka momcad je teznja loptice da se sjedini sa velikom loptom zvanom zemlja.. al uostalom ne vidim kako igra u kojoj si do koljena u moru, pod stopalima je pjesak i bacas se potpuno bezbrizno moze biti dosadna.. jos kad se lokalni gelipteri skupe to je prava atrakcija za turiste :)

http://youtube.com/watch?v=P1Sejz9woK8
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
U Crnoj Gori je bilo vise navijaca za Srbiju nego za Crnu Goru...hehe koji paradox ili kako se to vec kaze. Sve u svemu pobjedili su nasi a bilo bi mi drago da su i Hrvati uzeli bronzu da bas dokazemo koliko smo najaci i dje bismo bili da smo zajendo....



weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
04.12.2007
19
0
0
38
Ali ljudi ono je sramota. Mislim, nemam nista protiv CG, naprotiv. Ali onakve pobede treba se stideti. Pa zar je moguce da se neko raduje kupljenoj utakmici. Doduse i ja se radujem jer ovo je jos jedan izuzetak koji potvrdjuje pravilo da je sport danas jedno obicno medijsko sranje u kome vladaju cisto trzisni principi.

Danas kresu sponzori.
Sirotinja uboga
Opet osta suvoga.

:fun_61:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Oni igraci vise na pocetku su mi bili sumljivi mada je ostatak utakmice bio fer...nemam pojma jedino ako su kupili shapica a onda stvarno katastrofa. Mozes li navest razloge zato je kupljena i bas mala Crna Gora da kupi utakmice pored tako velikih drzava.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
E jedino da nam je stalno neko kriv,te sudija,te kupljeno...izgubili i sta sad...pa ne mozemo stalno da budemo prvi...a pravi razlog poraza je to sto sam ja bio u subotu na exit-u pa nisam mogao da igram... :)
 
30.06.2008
30
1
0
37
kako neko uopće može pomislit da postoji neko namještanje u korist Crne Gore, moš si mislit kakva sila od države u svakom smislu, kako god pobijedili su i svaka im čast, inače baš simpatiziram Crnu Goru i drago mi je zbog njihove pobjede
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ljube,nemoj ni po babu ni po stricevima...gledaj kako igraju,nemoj simpatizirati...neam nista protiv CG,naprotiv,odlicna igra,svaka cast za igrace i igru imam rodbine tamo,sve oke...Ali gledaj na igru bez emocija,jer one kvare rasudjivanje...
 
30.06.2008
30
1
0
37
ma neka kvare rasudjivanje, ja volim baš kad pratim tekme pun emocija, tako mi je najbolje, ako navijam za nekog to ne znači da imam nešta protiv drugih
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
Svaka cast crnogorcima, iako mislim da su srbi vise zasluzili pobjedu. Crna Gora je mlada drzava ovo joj je tek prvo veliko natjecanje i imaju vremena, a Srbija je na svjetskom ispala u polufinalu i mislim da bi bio red da i osvoji nesto, al jbg.

A di nam oni Madjari daju gol 3 sekunde prije kraja...zao mi je jer smo u par navrata gubil isa 3 razlike i vracali se u igru, cak i imali pobjedu u rukama prakticki, al ajde nema veze. Svjetsko zlato je jos uvijek tu pa nek se oni vesele sa ovom broncom kolko oce :D
 
04.12.2007
19
0
0
38
Ma ne verujem da su kupili Sapica. Ali sudiju sigurno jesu. Srbija je celu utakmicu igrala sa igracem manje. Istina, ova prica o kupljenom sudiji zavuci nekako izlizano, ali uveren sam da je stvar mnogo gora nego sto bilo ko od nas moze i da zamisli. Ljudi bre pa pogledajte svet oko sebe, humanitarci UN-a siluju maloletnu decu, Toni Bler priznaje da nije bilo osnova za rat u Iraku i ostaje ziv i zdrav i slobodan (alo bre bilo je rata, ljudi su ginuli), lekari prodaju organe i operisu zdrave ljude, svestenici siluju decu,...

...A nas hapse i progone zbog malo travice u dzepu :rasta1:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Od vaterpola do UNa i prodavanja organa ... biće da je to jedna velika belosvetska zavera.
2i8d4ao.gif


P.S.
Pa do kada više ... ?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a da vas nijesmo kojim slučajem pobijedili ?
mislite o tome .....

jes vala milo kupio glavnog a sveto pomoćnog sudiju

ccc neko ne može poraz da podnese pa to ti je
a još od crne gore koja ima stanovnika manje nego novi beograd
možda te to boli ?
ne kapiram zašto je nemoguće da se dobije utakmica
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
ja bi stavio tacku na ovu tekmu...IGRALI SU VATERPOLO I BOLJI JE POBEDIO...to je poenta sporta,a bogami i zivota...zamisli da znas da ces da dobijes svaku partiju...ne ide to tako..treba postovati protivnika u makljazi i to treba dobro shvatiti sta znaci..a to sudija ovo,sudija ono,to nije sportski..inace boli me uvo za sudiju
 
04.12.2007
19
0
0
38
djumbir je napisao(la):
sudija nema pishu.:181:
Nema, nema. A i ta prica nije sportski, jeste sportski... U boksu je sportski da coveka raspalis pesnicom po sred brade ali nije sportski da mu opsujes kevu. Sportski je biti egoista, boriti se protiv drugih,"ja sam bolji od tebe, moj ego raste do neba", ali ako izneses neko svoje politicko misljenje, e to nije sportski. A da ne pricam o ovom slucaju, sudija ocigledno placen, ali nije sportski da se bunis. Ma sto bi rekli braca Crnogorci:"Sto im sportskih majki j***m"!!!
 

Slične teme