WC grow room planiranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
639
93
Možeš koristiti HPS tokom cijelog rasta, bilo bi dobro kad bi imao MH dok su u vegetaciji pa HPS za cvjetanje, ali i samo HPS odradi stvari, tako da ako ga nemaš pri ruci, ne trebaš nabavljati za ovaj grow. Ne razdvajaj ih još ništa, neka budu skupa u kabini, samo ih često provjeravaj kad krenu pokazivati spol da vidiš mudonje i njih mičeš. Trebat će ti dobra ventilacija, kažeš da bi otvorio prozor... e sad, ne znam hoće li ti to biti pametno u cvjetanju još kad one dobiju visinu neku, vidjet će se to sve izvana, a i trebat će ti dobra ventilacija zbof vrućina i naravno ako ne želiš da ti pola kuće smrdi. =) Sretno.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
4 biljke u 12l...4 tjedna vege i 400w hps..dobra ventilacija i imat ces za duvati do sljedeceg ljeta ;)
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Pozdrav, Zdravi!

Kao što i sam vidiš, od početnog nedostatka informacija došao si do pravog malog brainstorminga, odnosno do 46 različitih mišljenja i savjeta. Ne kažem da je to loše per se, svaki od Forumaša želi pomoći savjetom no kako se kaže, puno ljudi - puno mišljenja, tako da se čovjek nađe u istom raskoraku kao i na početku.

Moj ti je savjet da se usmjeriš na nekog od naših sjajnih mentora (https://vutra.org/forum/60-mentorski-kutak/), bit će ti lakše postavljati prava pitanja i primjenjivati potom dobivene odgovore. Ovako ni sam ne znaš koji je savjet na kraju najbolji u tvom slučaju...

Sad sam se, eto, i sama priključila moru savjeta, no stvarno mislim da će ti ulazak u svijet biljaka biti lakši ukoliko se koncentriraš na jednog iskusnog kolegu i njegove savjete...

Znaš kako se ono kaže - 100 babica kilavo dijete!
(ne mislim ovime ništa loše o forumašima koji su se potrudili dati ti poneki savjet, ali kontaš što ti želim reći...)


Sretno dalje!