weed country

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
33
prevashodni cilj otvaranje teme je da na jednom mestu budu sakupljeni svi članci i epizode veoma intresentnog rijalitija "Weed Country"

“Weed Country” takes us to the Emerald Triangle, epicenter of U.S. marijuana production. Its epicenter in Northern California radiates 10,000 square miles.
There botanists develop growing techniques and hybrids that produce maximum THC, the primary active component in pot.Yet for all that, the biz is still marked by pitfalls and paranoia.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t177JJ3xEF0
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KraljT and s0va

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
pogledao obe epizode odlican seijal samo mi nije jasna jedna stvar,svi oni otkrivaju i ime,puteve do kuce, sve zivo i onda zamagli tablicu na autu LOL
kao nece ih skuziti :D
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Pa kad ljudi znaju da su upravu i da je to što sade ispravno, nisu si ni lice sakrili. Tako se i treba boriti, građanskim neposluhom! Veli lik sam: " Yeah, I'm breaking the law on tv, so what?! "

E, al ide mi na živce to što ponavljaju kadrove konstantno...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
maverick je napisao(la):
Pa kad ljudi znaju da su upravu i da je to što sade ispravno, nisu si ni lice sakrili. Veli lik sam: " I'm breaking the law on tv, so what?! "

E, al ide mi na živce to što ponavljaju kadrove konstantno...

svaka njima cast ali mi nije jasno sto ce mu njiva sa 500 ili 800 stabljika,pa gdje to mozes sakriti?
sa pravih 10-20kom napravi 10kg i miran je.

da u pravu si,ispada da je barem 1/3 ponavljanje,nego jesi primjetio kad stari da onome liku da procita zakon,
pise da je sativa kanabis zabranjena a za indiku nista ne pise i da ce to koristiti kao mogucu obranu u slucaju pada,pazi ti sta je on provalio :D
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
beštija je napisao(la):
pise da je sativa kanabis zabranjena a za indiku nista ne pise i da ce to koristiti kao mogucu obranu u slucaju pada,pazi ti sta je on provalio :D
Je, hehe, tako je i kod nas, piše izričito "Cannabis sativa, L.". Nekad davno mi je to zapelo za oko, al nemam pojma dal je itko išta na osnovu toga uspio uraditi.
 
28.06.2019
18
10
3
44
Je, hehe, tako je i kod nas, piše izričito "Cannabis sativa, L.". Nekad davno mi je to zapelo za oko, al nemam pojma dal je itko išta na osnovu toga uspio uraditi.
Ovo "Cannabis sativa, L.", u ovom kontekstu, se odnosi na cijelu vrstu konoplje, a ne samo na podvrstu sativa.
Ovo "L." bi trebalo biti Linnaeus i označava osobu koja je prvi put imenovala vrstu.