Weeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
A dobri su nisu loši samo de malo vi filmadžije da mi neko ovo objasni jer stvarno sam papak što se tiče filmova.
br.1 na služenom sajtu weeds-a kaže premijera 13.8.2007. ?
br.2 JEsu li ovo uopće cjele epizode ili je malo isjeckano , ili meni mozak preskače ,uglavnom čini mi se da sam pogledao 1 epizodu pa onda drugu i u drugoj ono kad prikazuje nekoliko scena iz prve epizode prikazali su neke scene koje ja u prvoj nisam vidio,ista stvar u trećoj epizodi prikazuje na početku kao par scena iz druge itd.u 4 prikazuje scene iz treće i kako onom liku,što su ga poslali na kraju u armiju, džukela otkine2 noža prsta do pola,ja to nisam vidio u trećoj ili mi mozak stvarno preskače.:icon_lol:
Ne bi me čudilo nisam spavao 35 h ,obaveza preko glave, frend mi donese 4 epizode nisam mogao čekat do sutra pa sam onda gledao weeds sve 4 epizode odjednom prije spavanja.A onda ZZZZZZzzzzzzZZZzzzzzzZZZZZzzzrrrrrrrruurzzzzzzfrrrrrrrzzzZ 12 h u komadu.

Aj ako ništa dobio sam ih džabe nisam skidao,pa me briga boli i ako su isjeckane ,samo onda bih ipak volio naći cjele epizode .
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ma nisu isjeckane,znam na šta misliš,al svaki taj dio prije same epizode ne prikazuje samo ono što se desilo u zadnjoj epizodi nego ubace još scena iz prošlih epizoda i iz prošle sezone,tako da mislim da je liku pas otkinua prste još u prošloj sezoni.Al su malo sve to glupo napravili pa ostaneš zbunjen.

Pogleda sam samo ove 4 epizode 3. sezone i serija mi je ok,i onda sam išo skinut prve 2 sezone al su oni linkovi sa prve stranice istekli,pa ako ima netko volje za stavit bar prvu sezonu na rapid share il negdi drugo i nije ograničen prometom bio bih zahvalan.
 
09.03.2007
10
0
0
46
Ja sam nasao ovde prvu sezonu, ali gde je password, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !?!

Kod:
http://serienjunkies.safehost.be/?p=891

... a ovde jos malo, ali opet password, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !?!!!?!??!!

Kod:
http://serienjunkies.safehost.be/?cat=698
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Valjda je tako NoTrippin samo ja još nisam pogledao prve dvije sezone svaki dan treba da mi stignu opet za džabe ,inače sam se bio naložio da ću sve ono poskidat samo zajebava me veza ADSL nekakav truli ,dosta puta mi prekine vezu nakon što skinem i po 80-90 MB onih WinRAR i onda to mogu jedino izbrisati i pojeo vuk magarca ja napravim promet i plaćam za kurčevo zdravlje, ali vidit ćemo koga će zajebavat kad im napravim jedno 1000 KM(500 €) pa ih pošaljem u PM.A stari(otac) na kome mi je prijavljena linija i onako moli Boga da nam isključe fiksu liniju.Svaki mjesec tako napravim bar po 2 GB jalovog prometa putem tih Win RAR arhiva,i svejedno bilo kakav veliki fajl da skidam ,dosta puta moram da ponovim barem 2 od 10 fajlova tako na 10 GB skinem uvjek još dodatnih 2 i više GB nedovršenih fajlova koje ne mogu nastaviti ,osim ako nisu preko Megauploada kod njih možeš i sa free accountom nastavit skidanje iako ti se dinamički IP promjeni nakon prekida usljed ko zna koji vrag mu bude ne znaju ni ovi u pošti samo se vade sigurno je do modema ,kao da je moj modem ,jebo ih modem ,oni mi ga iznajmljuju,a ja plaćam ko debil i samo mislim kad će mi puknut film da im razbijem modem o glavu.Na žalost većinom dobre linkove ako nađeš su rapidshare na kojem ne možeš nastavit kad se prekine veza osim ako nemaš Premium koji je i preskup a i ne kontam kako bih uplatio onu godišnju tarifu ono sa onim pay palom ništa mi nije jasno ,kome gdje kako uplatiit glup sam skroz za te stvari.A dobre su mi i ove epizode samo kako ovi govore stare su bile još bolje onda jedva čekam kad će mi stići ,i ove su me fino nasmijale.Kad ona 2 debila slikaju guzice i pale prdež a onome se onaj aviončić zabije u glavu :rofl: .

@DurbanNT

Ako već nisi ,probaj s ovim "8°" (bez "") za password ,ali copy paste pošto ne znam kako se ovo A s kvakicom kuca 8° ,dosta puta je password za WinRAR ime uploadera a ovo je ime ovog koji uploadovo ovo na rapid share valjda ,a ovi tvoji linkovi vode na stranicu koje te onda sa linkova tamo prebace opet na rapid,te passworde ne znam koji ***** uopće stavljaju.
Probaj s tim ili još možda upali da otvoriš duplim klikom na arhivu prozor od winRAR-a pa ti onda tamo s desne strane zna biti recimo ime onoga ko je uploadovo nešto ,nek software razbio npr. ili ripo DVD itd. često password tamo piše a ljudi ne kontaju ,nekad ovi jednostavno zaborave skupa s linkovima dati i password.
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
inace, vec je 11 epizod 3 sezone vani... danas navecer je predzadnja ako se ne varam, znaci, gledam ju negde preksutra...

serija je savrsena, al moras biti napusen kad gledas...

btw, pa potrazite po torrentima, nadje se cijela sezone, il nabavite acc na tvtorrents...
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Extra je serija, ja upravo buljim u utorrent chekajutji da se skine druga sezona (stigo na 97%
banana_dred.gif
)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sad nešto procačkah www.torrentportal.com i vidim da ima i III-ca sezona, šteta ova II sezona (što je svi hvale) ovdje ne valjaju linkovi (tj. rapid ih ukinuo....)
Opet ovamo ima svega i svacega... mislim na torrent-u, da mi je naci sve od jednom zapakovano (mislim epizode) onoo sezona1, sezona2 itd....
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ne mogu da se setim odakle ga skidam.. Ako u utorrentu mozhe da se vidi link sa kog se skida, objasnite mi kako to da weedim, pa tju vam dam
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
sutra je tak zadnja epizoda pa tek onda bude kompletna sezona...

edit: zaheb, 3 sezona ima 15 epizoda a 13 ih je vani, tak da bude kompletna tek za 2 tjedna...
 
15.10.2007
23
1
0
44
jel ima gdje kompletna 3 sezona...? Ja sam nasao jedan torrent ali losa je kvaliteta...

2 i po sezone u 3-4 dana ... najsssss
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam negdje vidio komplet "Weeds season 3" .... al' neam pojma gdje... čim nadjem postaviću link pa skidajte :)
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
sad citam ovu temu i pitam se zasto na nasima programima u hrv.znaci hrt1,2,rtl,nova,zasto nemamo neku seriju emisiju ili barem ponekad neki film o vutri???jednom sam ful upljugan dosao doma navecer i bio neki film graceina trava ili tako nesto neznam,uglavnom neka baba koja uzgaja,i tako svaku vecer kad dodem upljugan doma,nadam se da cu pogledati neki vutra film,a samo neke usrane serije pune murjaka itd.treba slati tim majmunima da promjene malo sadrzaj:bis: