Weird Home Made

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2008
12
0
0
44
Bananas:
1.Obtain 15 pounds of ripe yellow bananas.
2.Peel all and eat the fruit. Save the peelings.
3.Scrape all the insides of the peels with a sharp knife.
4.Put all the scraped material in a large pot and add water.
5.Boil 3 or 4 hours until it has attained a solid paste consistency.
6.Spread paste onto cookie sheets and dry in oven for about 20 minutes. This will result in fine black powder. Usually one will feel the effects after smoking three to four cigarettes.

Cough syrup:
Mix Robitussion AC with an equal amount of ginger ale and drink. The effect are sedation and euphoria. Never underestimate the effects of any drug! You can OD on cough syrup!

Toads:
1.Collect five to ten toads, frogs will not work. The best kind are tree toads.
2.Kill them as painlessly as possible, and skin immediately.
3.Allow the skins to dry in a refrigerator four to five days, or until the skins are brittle.
4.Now crush the skins into powder and smoke. Due to its bad taste you can mix it with a more fragrant smoking medium.

Nutmeg:
1.Take several whole nutmegs and grind them up in an old grinder.
2.After the nutmegs are ground. Place in a mortar and pulverize with a pestle.
3.The usual dosage is about 10 or 15 grams. A larger dose may produce excessive thirst, anxiety, and rapid heart beat, but hallucinations are rare.

Peanuts:
1.Take 1 pound of raw peanuts (not roasted.)
2.Shell them, saving the skins and discarding the shells.
3.Eat the nuts.
4.Grind up the skins and smoke them.

:sick:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Banane stari mit ne radi nemojte ni pokušavati
Kikiriki također ne radi
Nutmeg=Muškatni oraščići imaš temu o njima, kancerogeni su pomalo i tako treba biti oprezan s time
Toads- to sigurno nisu bilo koje žabe ima i o tome tema i nema ih baš kod nas
Sirup za kašalj- nisam upućen kako ni šta djeluje ali ako se dobro sjećam sirupi kod nas ne sadrže tu tvar koja je psihoaktiva što sadrže sirupi u sad-u ali za ovu informaciju jako nisam siguran i vrlo moguće da je kriva ali aj ne bi grlom u jagode išo isprobavati nikako
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
probao muskatne, i kikiriki, ali ne sirovi, i nista mi se nije dogadjalo. a za banane sam cuo da pucaju, iako nitko kog znam nije isprobavao, a i ja cisto sumnjam da puca. za sirup nisam ni cuo..

jebes to sve, ja se drzim dobre stare Mary Jane :rasta1:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA ivan kosi travu sam cijeli album nagudrovljen snimo to je i fora s tim albumom čak sam i spot nagudrovljen snimio
A ove banane i to to sam još davno istražio po netu i ima na wikipediji fino objašnjeno za banane to je mit koji potječe iz anarchy cookbooka i tako onu crvenu ljusku od kikirikija su pušili moji prijatelji i nije im radilo naravno.
Za muškatne to nije normalno to te na dva dana sabije ko zeca nisam jeo od pretprošlog ljeta to
 

KaraJack

Aktivan Član
Bana je poznata u ćuzama za tu šemu, tj. oni koji sijede u sigurnosnom bloku oni to peglaju na ludo. Za muskat i knobloh sam ćuo i moram reći da je to zamjensko sranje za dopere.... .:. fuck that shit .:.

Sve je to sranje koje puca na mozak na jako loš način, ne iskušavat ako hoćeš zdrav mozak!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Banana ne radi i .Jednostavno nema šta radit u banani,čisti mit.Možda zato što malo mirši ko trava kad se puši ljudi zabriju da djeluje.I da radi, objasni kako češ u zatvoru kuhati kore 7 kila banana 3-4 sata.Malo pomalo u kašici sa upaljačem!?

A ovo da je Muškatni oraščić zamjena za dopere(predpostavljam da s tim misliš zamjena za dop) je sranje jer je sličnost u djelovanju jednaka ko između trave i dopa.Muškatni oraščić je nešto što se svidi malom broju ljudi(zbog jačine,dugotrajnog djelovanja i okusa) i ima posebno djelovanja koje je teško uspoređivat sa drugim a kad bi moro opisat ukratko reko bi da je najsličnije vrhunskoj travi koja te pravo razvali ali na 12 i više sati.
 

KaraJack

Aktivan Član
U zatvoru moreš svašta, ako se ne varam dozvoljene su grijalice za kuhanje, bo sa njima su znali razne stavri radit. Kuhanje je malo glupo, sušenje banane one tanke tipo kao dlačice i korice koje su uz bananu. To osušit i zapalit pa ti vidi koji je to effekt...

Muškat i Češnjak je poznata zamjenska drg. za dopere u ćuzi. Zato je Muškat i češnjak zabranjen... bo znam jer jednostavno znam , nisam kušao i niti ću kušat ali ti mogu potvrdit da je to to...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Vidi pušio sam banane samo zato što malo malo neko kaže i napiše kako to radi i djelovanje je naravno 0.To je činjenica da ne djeluje, to ako nekome djeluju banane može pušit i jabuku pa će mu i to djelovat.To je jedna od največih mitova i gluposti i toliko se raširio zbog anarchycookbooka da su čak napravili i istraživanje da jednom zauvjek prekinu tu laž.

A što se tiče Muškatnog oraščića ponavljam, probo sam i njih i dop i sličnosti nema!!!!Narkomanu se neće svidjeti,to je 100%, djelovanje na mozak takvih biljaka je suprotno od djelovanja opijata tako da narkomanima sve to izaziva neugodu jednako kao i iboga samo u manjoj mjeri,ako se želi skidat jesti će takve stvari i trpiti tjednima zbog toga.Nađi na forumu temu Muškatni oraščići i čitaj a nemoj pričat gluposti za koje ti garantiram da nisu točene.

Pun ***** dopa u zatvorima, metadon ili sub ko želi zamjenu svatko može dobiti,može ultrajednostavnu ekstrakciju kodeina napraviti,furat efedrin..........i sve im to paše a da se drogiraju anti-drogama je glupost.

Ja sam 100 puta reko i napadan zbog toga,da nemam ništa protiv kemije ali ajd molim te nemoj vrjeđa prirodu i uspoređivat je s dopom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jovanda

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne vjerujem da prvo da je neko probao te debilane
drugo NEMOJ da pričaš da je muškat isti kao trava samo što duže vozi !!!
neko će pomisliti da ima smisla uzimati to vnago kancerogeno !!!
e što ovđe ne pročitam,neće ni napisano bit

a drti je probao i dop i muškat i sve
baš je šmeker neki
i sve zna
isto je to
samo duže vozi
ccc

DirtyDeeds je napisao(la):
i čitaj a nemoj pričat gluposti za koje ti garantiram da nisu točene.

isto važi i za tebe
i kada već nisi protiv hemije
sto tražiš na forumu đe je moto

ljubav započinje osmjehom
a osmjeh prirodom

taman smo bili pošteđeni tvojih umotvorina
na neko vrijeme
nadam se repete
 

KaraJack

Aktivan Član
Dunno, u našim zatvorima ćeš dobiti kućno kino jer je sve da podmiti, ako si dop probao supać za tebe, nekima je salveta tollet papir a nekima ubrus za dupe, eto ko nije probao neće ni znat.

Kao šta balkan smoke kaže:

ljubav započinje osmjehom
a osmjeh prirodom

To je to, prirodaaaa :D
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
ajd dobro balcan neću pričat ono što je točno.Pa i ti pogledaj temu Muškatni oraščić pa češ vidjeti da ne mislim samo ja tako.I opet pročitaj što sam napiso....napiso sam da ima posebno djelovanje al kad bi već išo uspoređivat usporedio bi s travom.Neznam s čim drugim da usporedim trganje od smjeha,glad,zajebanciju,paranoju......ali tako je meni bilo nekima bude strašno.I uostalom koga briga što je kancerogeno....pa i svaki dim je kancerogen pa ljudi puše...90% E brojeva je kancerogenao a ima ih u 90% hrane koju jedemo pa nitko ne razmišlja o tome,peremo kosu kancerogenim tvarima,udišemo kancerogeni zrak,gnojimo biljke tvarima koje uzrokuju mutacije.............ma bravo balcan :hehe: samo mi molim te reci zašto vjeruješ da je Muškatni oraščić kancerogen a trava nije!!!!?????To su dvostruka mjerila ili vjeruj onome što seru znanstvenici ili nemoj.Kužiš?Glupo mi je govorit kak moj mercedes ne ispušta štetne plinove dok susjedov bmw je jebeni zagađivač.Naravno da je puno puta štetniji od trave,ali popušit 100 grama trave godišnje ili pojest 15 grama Muškatnog oraščića godišnje ne može biti velike razlike.

Naivcima i glupanima koji sljepo vjeruju lažnim istraživanjima nazivamo one koji tu dolaze pitat jel trava štetna, isti ***** je vjerovat da se treba zamarati štetnošcu Muškatnih oraščića ako ih pojedeš 1-2 godišnje.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Samo da još ovo dodam,NE POSTOJI NIŠTA ŠTO U NAMA IZAZIVA UGODU ILI NAS TJERA NA RAZMIŠLJANJE O OVOME SVIJETU A DA NE NAPRAVE ISTRAŽIVANJE O ŠTETNOSTI KOJE POKAŽE DEVASTIRAJUČE EFEKTE NA NAŠE TJELO I UM.Tako je več jako dugo i mislim da smo svi naučili da im nije dovoljno napadat samo travu nego cim pronađu vremen sve popljuju....evo zadnji primjer je Salvia.Tako da NEMOJ GOVORIT DA JE MUŠKATNI ORAŠČIČ KANCEROGEN AKO UZ TO NE DODAŠ DA JE I DIM MARIHUANE KANCEROGEN.
 
12.12.2007
18
1
0
36
Sve će priroda da nas syebe... hehee...

Al meni nije jasno sljedeće...

Zašto ste toliko ZA prirodno, a toliko PROTIV "kemije"... Ne želim da ispada da zagovaram kemiju, baš naprotiv...


No nije li svaka droga na neki način prirodna, jer ipak se dobiva iz biljaka.(naravno osim speeda, X, a zapravo većine... :) )
Ali npr. kokain i heroin... dobivaju se iz preradjivanjem prirodnih tvari, a nije li upravo to ono što većina na ovom forumu radi...

Puno ljudi govori o ekstrakcijama LSA, salvije itd.
To je poput preradjivanja lišća koke, kako bi se dobio kokain.

Neznam...Malo mi se to čini licemjerno,, ,
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
@devilishwateva

Zato jer je cilj ove organizacije legalizacija/dekriminalizacija canabisa, a ne kokaina, heroina, speeda itd..
Svi pricaju o kancerogenim ovim i onim pizdarijama al to je izuzetno smijesno.. BILO STA STA JE STVORILA PRIRODA JE MILIJUN PUTA MANJE KANCEROGENO BEZ OBZIRA NA PRIMJENU OD NAJOBICNIJEG DEZODORANSA KOJI STAVLJATE POD PAZUH SVAKI DAN, ILI SAMPONA KOJIM PERETE KOSU. DA NE GOVORIM O 3000 TUMORA NA MOZGU GODISNJE U AMERICI OD SAMO JEDNOG SPOJA A S P A R T A M.. UMJETNI ZASLADJIVACI KOJI SE STAVLJAJU U COCA COLU I OSTALA GOVNA.

Ako se brinete za zdravlje i kancerogene spojeve.. prvo prekinite u sebe i na sebe unosit kemiju pa cemo onda pricat o tome sta je od ovih prirodnih stvari sigurnije.
MARKETING cuda radi.. evo nas medju osvjestenijim ljudima danasnjeg drustva pa pricamo o tome sta je stetnije muskatni ili canabis, a oko nas su nuklearne bombe u obliku hrane i pica na koje ne obracamo paznju jer su "legalne substance" i to ne zato jer su sigurne za upotrebu, nego zato jer pune necije dzepove zlatnim polugama.

Poserem se na danasnju kapitalisticku "civilizaciju" i njen sustav vrijednosti umjetno stvoren putem medija.
 
12.12.2007
18
1
0
36
slonurino, napiši moje ime pristojno i ja ću pristojnu repliku...

ti nisi odgovorio na moje pitanje, već si počeo sa svojom propagandom, šta da ti kažem... preporučam da osnuješ stranku ogorčenih hipijevaca...

Zvučiš kao pokvarena ploča, na ovakav tip razmišljanja sam naletio već milju puta od likova s dugom kosom, bocom vina u ruci i mutnim pogledom..

Sve je u qurcu, svi su u qurcu, i svii nas yebu...

Ne postoji globalna urota frende, sve je u tvojoj glavi...
Istina je da nije sve legalno zdravo i dobro za nas, al čovječe pa svi mi to znamo a ti se ponašaš ko da si otkrio ameriku...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ogorcen nisam, alkohol ne pijem, vidim izvrsno..
Cini mi se da si ti onaj sa problemima obzirom da kreces vrijedjat ljude totalno bespotrebno. :icon_mrgreen:

PS
Ako jos nisi procitao pravilnik.. toplo preporucam.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
drti samo sam malo šalio što si takav grubijan :love001:
molim te ne nerviraj se sve si u pravu:blah:

opet ne kapiraš
nije u redu da neki klinac pročita tvoj post i naguta se muškata jer je kao trava samo ne mora da rola svakih dva sata,kaze čika drti 12 sati vozi,i jeftiniji je,fala kolačima:sadbanana:

edit:slone ovaj mora da radi za koka kolu :rasta1:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
devilishloki je napisao(la):
Ne postoji globalna urota frende, sve je u tvojoj glavi...
I te kako postoji, cijelo ovo društvo i sustav je jedna prljava urota

A što se tiče muškata nije to meni baš ko trava bilo bilo je recimo ko da se napijem ko zec pa malo napušim i još uzmem ko zna šta sve zajedno barem meni je tako bilo