LED Welcome To The Jungle By Alien OG, RQS (OG Kush, Pineapple Kush, Sweet ZZ, Critical) Mars Hydro 1000 x3)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
di ste partijaneri , na nabijajte mi nostalgiju :djede:
Davni su to dani bili i slušao se malo drukčiji techno al samo je potreban jedan beat da dirne u tu žicu i vrati sjećanja. :D danas ipak slušam malo ležernije stvari, uvijek sam volio sax, pa pod zadnje je jimmy sax na tapeti, npr. ovo

Inače... zaslužena penzija za vlasnika ovog dnevnika :respect:
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.498
358
Bio sam na Dariu u bestu u zgb tamo kasnih 90ih, zakljuco lik za mixetom, odnjeli ga, nastavio drugi dj svirati. smiley9934
Edit: i u mungosu je znalo biti zanimljivo, krasne godine. hehe :)
99' je Dario, ajmo reči zakljucao, a mjenjao ga je Frajman ili Kiki, nisam ni ja baš siguran. Nije, da mi je bilo važno :)
Rasturio si :thumb:
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
To je ta stara garda, recimo s dj.grgom dan danas znam spalit koju frulu. A i ja sam tih nekih godina bio čest gost u bestu. A zadnji party mi je bio 2005. u aurori s tim da prije toga nisam ni bio dugo na jednom. Frendica me natjerala i reko aj još taj jedan put. Na kraju ušao tek u 5 ujutro jer sam cijelu noć proveo u stanici, na putu do ulaza u auroru me opkolili ko zadnjeg kriminalca, na kraju suđenja i pi.zdarije.. reko to je to, vrijeme za novi život :)
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Mrcino :clap::

Cheech Marin Responsibility GIF
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.