Welcome To The Jungle - Gelato edition, By : Alien OG, RQS (Green Gelato - Blue Gelato) Mars Hydro TS1000 x3 - 450w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
:wave:Kad ovo vidim,za usporedbu šećer mi je gorak
Hehe! Dobra stara narodna :D
Nadam se da te pratimo opet i prije jeseni...?
Ne znam dali ce biti prije jeseni. Ali kad bude, sta vi kazete kakva bi dzungla trebala biti?
A) stara oprema i hesi
B) stara oprema i organic
C) nova oprema i hesi
D) nova oprema i organic
Eto bas me zanima sta vi mislite, old school budget friendly, ili pimp my grow room. :D Ja sam isto u dilemi, pa eto pomagajte :)
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
ja sam uvijek za novo
I ja sam za novo, recimo jedno duplo wata nego sada u tom boxu bi bilo zanimljivo.
Testiraj novu opremu i hesi organic ;)
Hmm da, zanimljivo.
Gdje se uopce nabavi taj hesi organic? Vidim da imaju samo dvije boce, za veg i flower, ali ne znam odakle da narucim.
Pola organic, pola hesi, pa da vidimo :D
Sto manje posla, to bolje :D
Pola-pola, sa starom opremom. Zašto mijenjati nešto što radi:(
Mozda stara oprema i plantela? Siguran sam da bi sa plantelom bilo kao sa hesijem. :D
Ne znam kako mi promaklo al jednostavno ne dobivam obavjesri ni od jednog dnevnika koje pratim.. Shitara :D
Oce to tako i kod mene, samo opusteno.:)
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ma rokaj sve isto,vidis da ti daje odlicne rezultate
U principu razmisljam o novoj opremi jer sa ovim svjetlima sam u deficitu u duzinu 60cm i u sirinu 40cm. Posto marshydro ts1000 pokriva 60cm2 x 3kom daje 180x60cm a prostorija je 240x100cm
Pa me cisto zanima kako bi izgledalo kad bi pokrio svih 240x100cm sa novim modernim svjetlima i kakav bi yield tada bio. Vidim da se reklamira 3g/w sa takvim svjetlima, pa po toj logici trebalo bi biti znatno vise suhoga na kraju jer bi imao duplo vise watta na ovu prostoriju.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Sta si odlucio na kraju, ide li upgrejd? Ako ce jace lampe bit pripazi naravno da ventilacija moze da ih "trpi"... Ali stvarno ne vidim potrebu, iovako je brdo vutre to :)
Bit ce onda dnevnik svakih 5 godina jbt, treba smotat sve to! I ispušit :eek:
Stavi kokosa u zemlju, sta ti rece opa vec. Ili odi na 100% kokos ali tada ti treba sistem navodnjavanja. Imao bi onda veci prinos sa postojecom opremom. A sa novim lampama i 100% kokos ne bi bilo humano. Cekas da prođe ljeto pa klijaš?
:razvaljen::