Wembley u mom ormaru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
volim tvrdu,sabijenu hedovinu,ali tvoj urod jako slasno izgleda...uzivaj punim plucima :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
jedva cekam indoor na jesen stari.....jedva cekam....tocno znam koji si osjecaj imao kad si ju capnuo :)))
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ajde red je da završimo ovu priču :sun2:

Obećao sam smoke report, pa par riječi o dimu. Wembley me nije razočarao u niti jednom smislu, iako mi se čini da nisam uspio uhvatiti pravi fenotip, dim je jako dobar a to je najbitnije.
Desna bolja biljka, dala je više, potentnije i ljepše hedove i to se osjeti kod pušenja. Udara me već na pola frule, tako da zaboravim da sam i zapalio, samo nakon nekog vremena skužim da imam pola džokse u ruci, i tako to dan za danom, tjedan za tjednom. Još mi nije dosadila kao s mnogima prije. Uglavnom rad je iznenađujuće većinom head high, npr obožavam pušiti dok šetam gradom, prije nego što idem se blamirati na teniskom terenu, na plaži, odlična je za komunikaciju itd itd.



Miris je neobičan i jako slabašan. Jedino ga u staklenci osjetim onako pošteno, i dok mrvim, nekako je čudan, svjež malo me vuče na mentu čak ali nije to. Neznam možda je to taj čuveni Bubble Gum. Čak ni kod pušenja miris nije intenzivan, jasno onaj tko zna ne može mu promaći ali bez problema se može pušiti u javnosti, samo korak-dva u stranu i nema šanse da netko skonta. Što se tiče samog izgleda i čvrstoće hedova, većina bi ih prošla u Damu- bez problema. O ukusu nebih previše budući da isključivo konzumiram jointove i to u omjeru fifti-fifti ( duhan-vutra), tako oduvijek radim - jednostavno obožavam dimiti duže vrijeme jednu frulu, uz jutarnju kavicu je najslađe - i najbrutalnije. Što se tiče samog rada odnosno jačine, nije ubojica ali je jaka i dobra. Volim pušiti manje i lošije hedove prema boljima, tako da sam si za kraj ostavio 10-tak najboljih vrhova - ludilo brale . Neću reći da je to najbolja vutra koju sam pušio jer nije, ali je vraški dobra, ništa bolju nisam pušio ni u Damu. Osim možda Pink Kusha koji me je razbio kao beba zvečku prvu veče :hehe:

I zato Vutro hvala ti još jednom, i hvala svima koji su pomagali i pratili. Žao mi je što nekih više nema ( Simas vrati se) no mislim da svi mi moramo biti na nekoj razini iznad svega nebitnoga i posvetiti se osnovnom razlogu zbog kojeg jesmo ovdje, a to je predivna biljka zvana konoplja. A ovo je predivan forum baš o toj biljci, sve ostalo je manje bitno, zar ne?
Ubrzo kreće novi grow no ovaj prvi će zauvijek mi ostati u jako lijepom sjećanju, milina, samo nek se zeleni ljudi :icon_lol::leafblunt:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Evo i jos jedan rep za smoke report...uzivaj u plodovima svog rada... :thumb:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Odlično vrhići izgledaju :thumb: ali ono najvažnije da si ti zadovoljan :clap:
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
:respect: Majstore, svaka ti čast. I na uzgoju i na kvalitetno vođenom dnevniku. :thumb: Odrađeno bez greške. Sad samo uživaj u plodovima svog rada.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Svaka ti dala... :icon_lol:
Prvi grow obicno ostane u sjecanju, ali i lako se zaboravi! Uzivaj u plodovima rada i truda. :sun2:

Sretno sa sljedecim growom, veselim se istom i pratit cu ga kao i ovaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.