Wembley u mom ormaru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
Ma znaš šta ,ko j... fotoaparat:icon_lol: bitno da ti ove cure izgledaju fantastično,stvarno vrhunski iskorišten prostor i svjetlo,,šuma Striborova je ništa spram ovoga...:icon_lol::thumb:

:respect:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Slažem se, predobro!! :sun2:
Evo ti rep+ i od mene. :thumb:
Dugo nisam vidio ovakvu prašumu... :watchplant:

EDIT: sorry druže ništa od repa, već ti ga dao!
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
rep i od mene ( mada ne znam kako da ga dam :( )

sto ih malo ne friziras ? , ali svako ima svoju taktiku

nice
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
wembley mi je posebno u srcu i nadam se sto prije njegovom ponovnom uzgoju.preljepo ti izgledaju,samo tako nastavi i odradi do kraja sve kako treba.zatim me zoves na kefulju:b_jump:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Vrlo dobro :)
Nisam baš u toku,pa sam samo predhodnu stranicu pregledao. Zoki nešto spominje domaju!? Nije wembley!? Ma nema veze,lijepe su,nema šta :)
Što se gnojenja tiće,sad je nekako vrijeme da kreneš sa redovitim (po rasporedu) gnojenjem,ako sa hesijem gnojiš.Ako im ne daš dovoljno sad,ostat će ti mali i kržljavi hedovi,a to sigurno ne želiš hehe.Naravno,nemoj ni pojačavati dozu,jer vjerojatno znaš što će se desit ako pretjeraš :) Ja sam u drugoj polovini cvjetanja prepolovio dozu blooma a pojačao fosfor i pokazalo se kao pun pogodak.
Što se gužve tiće,to rješiš sa lolipopanjem :) skini sve što je dole,zaklonjeno od svjetla i velike listove koji smetaju.Na taj način ćeš biljku "usmjeriti" na razvijanje gornjih hedova,jer neće snagu trošiti na male,nedovoljno osvjetljene hedove.Samo bez pretjerivanja,naravno :) biljka treba lišće ( tko bi rek'o :icon_lol: ),tako da pripazi koliko ćeš skinuti.
To ti ovako nekako izgleda;


:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
slazem se sa tarkijem ja uvek skinem te lsistove sa glavne grane ispod grancica.. bolje na pocetku nego u cvetanju ... mozes cak sve skinuti pa si miran ..... i sto je vano ako skidas listove da skines jednom a ne par puta da je seckas bolje jednom stres negodva puta :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
U hebem ti šta ste me izbombardirali :icon_biggrin: Hvala svima na repovima, lijepim željama, što pratite ....:sun2::sun2:

@ Haze drago mi je da si unio ovaj mali detalj u moj dnevnik, bez toga to nebi bilo to :icon_wink:

@ zlo iliti naopako - oba su wembleya, zoki previše prati dnevnika pa se malo zabuni tu i tamo ( iskreno mislim da puši onu opaku stvar zvanu marihuana :eyebrows::hehe:)
gnojenje je redovito, svakih 10-tak dana, još nekih 3 puta planiram do kraja. Probat ću ovo što kažeš, znači pola doze blooma i jedna i po doza fosfora ako sam te dobro skužio tamo oko 40-tog dana cvjeta.
Što se tiče skidanja lišća, napravio sam ja to u prvih 10-tak dana kad sam prebacio na 12/12 ( pogotovo na ovoj lijevoj). Čitao sam da je to najbolje raditi u prvih 2 tjedna dok su u predcvjetanju - sad mi je malo frka kad su već ušle u cvjetanje. Nemam ja iskustva, teorije sam dosta pohvatao ali dosta je to škakljivo pitanje, lako se može pretjerati baš kao i s gnojenjem. Tako da ću rađe riskirati s eventualno manjim hedićima nego da nešto gadno za*****. Naravno da ću skinuti gdje koji list koji nema smisla ali ništa više od toga, nadam se da me razumijete :vb_kez:
Odlično ti biljke izgledaju, šta reći nego majstor na djelu. Iluzorno je očekivati da ja tako nešto slično postignem u prvom growu - ali već iduće godine, tko zna ... :eyebrows::icon_biggrin: Hvala ne repu i savjetima ...

@ Zoki - Već sam se pitao gdi si :icon_lol: Evo ti jedan rep + od mene meštre, hvala što pratiš i potpomožaš savjetima, ne samo mene već i sve ostale u nevoljama
I kakvi pobogu Tarki, Tarkija ne volimo - sve dok se ne preobrati na pravu crvenu boju :icon_mrgreen: Osim ako Tarki nije zlo i naopako hmhm A hebiga onda ...:icon_lol:

I to bi bilo to ljudi, nastavit ću apdejtati na tjednoj bazi. Svima želim puno sunca i samo nek se zeleni :sun2::sun2::spliff::wave:
 
02.06.2011
5
0
0
35
Vrlo lijepi grow. Sviđa mi se jako i još više zato što ti je prvi. Vidim da im daješ zaista mnogo pažnje i ljubavi i zato su ti vratile sve to svojom raskošnošću :banana: Vjerujem da ćeš to do kraja izgurati i da će biti prava bomba kada povućeš prvi dim :smoke18:

Sretno još jednom i evo ti rep+ i od mene :p
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da da zlo uvek ih mesam :) hahhahahha ludak ko zna kakav sam bio onda :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Pozdrav Enigma, dobro nam došao :wave: Hvala na lijepim željama, i ja tebi želim puno sreće i :sun2: u tvojoj avanturi. Predivan hobi, još da je legalan eh eh

Umjesto redovitog apdejta odlučio sam staviti sve pod crtu koliko sam potrošio dosad na ovaj prelijepi hobi. Ima dosta početnika poput mene, vjerujem da će njima ovo biti i najzanimljivije. Samo ću napomenuti da meni novac nije bio u prvom planu, najveći problem mi je bio pronaći prostor jer živim u iznajmljenom stanu. I na kraju sam uspio naći prikladan ormar koji se fino uklapa u dnevni boravak i odatle je sve krenulo.
ORMAR - 420 kn ( 350 + 70 dostava)
RASVJETA - 300 kn ( 6X 23 W štedne Philips s grlima)
150 W HPS - 400 kn ( + prigušnica + starter + dostava)
REFLEKTOR - 120 kn ( reflektor s E40 grlom)
VENTILACIJA - 400 kn ( 3X 12cm i 2 X 9cm PC ventilatora + adapter)
POSUDE - 100 kn ( 2 X 11L te 20-tak litara terra magme)
TERMOMETAR - 200 kn ( digitalni termometar i vlagometar)
PREPARATI - 400 kn ( hesi komplet 300kn, + tekućina za određivanje PH-a, sera minus, hidrogen)
SJEMENKE - 120 kn ( 2 komada)
ELEKTRIKA - 200 kn ( kablovi, produžni, utikači, timer, ...)

Uf to bi bilo to, ne mogu se više ničeg sjetiti bitnog, dakle cirka 2700 kn iliti nešto više od 350 eurića. Cijene su naravno okvirne. Kao što se vidi nisam baš previše škrtario, puno stvari sam mogao proći dosta jeftinije ali nije se bilo vremena lunjati okolo, tako da sam dosta stvari uzimao što mi je bilo jednostavnije a ne jeftinije. Dao bih ja i više samo da mi je naći kojih metar dva kvadratna. Uostalom dosta će mi ovih stvari poslužiti i za druge growove tako da je to sve relativno, jedino što mi fali još je mikroskop i PH-metar, no otom potom.

Sutra stavim slike biljčica ako uspijem napraviti koju kvalitetnu fotku. Inače malo stagniraju u zadnje vrijeme, malo su ih ove vrućine usporile, plus pomanjkanje prostora te ja baš nisam bio u mogućnosti ih redovito obilaziti ( zaljevati) i sve to malo pomalo utječe. Nije ništa strašno, samo hedići se slabo pune. Nema veze kako mora biti neka bude, samo da budu kvalitetni - drugo me ništa ne interesira.:leafblunt::leafblunt:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
29. dan 12/12 - 63 ukupno





@Sulundar - hvala na repu druže. A na slikama je samo glavni hed s bolje biljke, koji mi je pobjegao 10 cm u visinu iznad ostalih vrhova i nalazi se na oko 25 cm od lampe. Ostali hedovi su puno manji, pogotovo na ovoj drugoj lošijoj biljci. Pokušavam ih razvući najbolje što umijem ali nekako mi slabo to ide. No nema veze, cilj je ovaj glavni hed izvući tako da što bliže odgovara ovome https://www.pyramidseeds.com/WEMBLEY_FEMINIZADA Ako to uspijem onda ću biti prezadovoljan s ovim prvim growom. Ima još vremena, nekih 5 tjedana još pa ćemo vidjeti šta će od svega ispasti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
39. dan 12/12 - 73 ukupno

Danas sam malo uhvatio vremena pa sam ih malo izokretao, dobrano zalio, poslikao, zategnio itd itd ... Apdejt samo da naglasim razliku između 2 fenotipa Wembleya. Iako sam ja sumnjao već od pojave drugog para listića, razvitkom hedova se tek sada vidi jasna razlika. Na slikama su samo glavni hedovi jedne i druge biljke.








Evo i jedna zajednička na kraju posla


:spliff::spliff:
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
dio ken,ke lipe slike si nan prestavi,eve ti edan repic +:thumb:

come la apoteka:icon_lol:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
46 dan 12/12 - 80 ukupno

prva



druga



Hedovi nisu veliki ali fala bogu ima ih dosta i izgledaju dobro. Prioritet ovih zadnjih 3 tjedna će biti poboljšavanje kvalitete hedova, kako izgleda tako okusa i mirisa. Gnojene su zadnji puta u 41-om danu sa nešto više fosfora, pošto su mi se na prvoj pojavile male kanđe zaključio sam da je dosta, do kraja dobivaju samo čistu vodu, a u planu je i koji fleš, jedan za tjedan dana i jedan 5 dana prije kraja. Ako netko ima još koji savjet za ovih zadnjih 3 tjedna - slušam ...

još malo, sasvim malo .... :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LucidDream
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.