What if Cannabis Cured Cancer ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
pa Rick Simpson odavno već lječi karcinome i to u podmaklom stadiju i sad neko bombardiranje vijestima, ovi znanstvenici vjeruju da liječi rak, pa oni znanstvenici vjeruju da liječi rak. Jbt. koji znanstvenici, otkrili su toplu vodu ali i dalje samo "vjeruju". Rick Simpson je to dokazao na stotinama ljudi i on ne vjeruje, on zna. I kao što čovjek sam veli ko nevjeruje nek se sam uvjeri. Pa za drevne egipćane su tvrdili da imaju prirodni lijek za sve bolesti još prije krista, i sami možete zaključiti koji je lijek to bio.
 
09.02.2013
5
0
0
56
... Jbt. koji znanstvenici, otkrili su toplu vodu ali i dalje samo "vjeruju". Rick Simpson je to dokazao na stotinama ljudi i on ne vjeruje, on zna. I kao što čovjek sam veli ko nevjeruje nek se sam uvjeri. Pa za drevne egipćane su tvrdili da imaju prirodni lijek za sve bolesti još prije krista, i sami možete zaključiti koji je lijek to bio.--

NoJoke, baš si me nasmijao, al ono...do suza. Zakon.
Da slažem se sa tobom, sve je već daaaaaavnih dana dokazano, a sada ovi i oni znanstvenici otkrivaju "toplu vodu " i "vjeuju". Moš mislit !!