What's happening

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2015
4
5
3
28
Dobra većer gospodo evo osjetio sam potrebu da potrazim pomoć na ovome forumu i ujedno da napišem jedan od svojih prvih listova.Naime radi se o vrsti Royal haze auto od RQS.posađene su početkom četvrtog miseca outdoor i prvo vrijeme su provele u drvenom boxu sa staklom na vrhu kako bi jadne prezivile buru.Međutim prvih mjesec dana ih uopće nisam gnojio a sad sam nabavia starter kit od Hesi-ja.biljke jako sporo napreduju a trenutno su presađene u vreće od 40kg pomjesane prirodna i kupovna zemlja.bacite oko i pomozite vi iskusni,neznan šta se dogadja ni šta mi je činit.lip pozz 50:50i zalivam ih kisnicom.E sad zanima me ako grijesim u čemu grijesim i što po vašem mišljenju nedostaje.Ph zemlje mi uopće nije poznat i nez dali je to uopće bitno s obzirom da ekipi uspijeva za koje garantiram da niti ne znaju što je ph.evo vam slike Pa vidite o čemu se radi
Screenshot_2015-05-05-00-05-43.png
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
da, ako nastaviš s vodom će da postane lopoč. vidi se po njoj da se napatila u tih mjesec dana starosti.
kako neznaš ph zemlje? ph uvjek piše na pakiranju zemlje, a ako si koristio običnu zemlju onda je problem i do zemlje i do previše vode i što power kaže drenaža. čini mi se kao da je u nekoj kanti posađeno, bilo bi onda dobro i rupe izbušiti na dnu ako nisi, a ako jesi onda trebaš više rupa, ovako doslovno skuhaš korijenje.
 
12.03.2015
4
5
3
28
Fala gospodo na savjetima sve je dobrodošlo zalijevam je svaki drugi treći dan sa 2.5l vode i tih preparata 1 put tjedno.po vama dok je vako mala koliko je optimalno vode