White diesel haze auto + Skunk#1 by grouchy

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
ma da, samo kod mene ide iz zemlje u saksije, ahahahahaha, kazem ja, kao da zivim u tvin piksu!
losa zemlja prva, substral springer, a kad posle desetak dana nisu izrasle vise od 3,4cm ja uzeo novu, humus neki, a ni sa njim nisam nista dobio, biljcice stoje pa stoje, ko da su hibernizovane, komirane, vegetiraju samo, zelene a ne rastu???
kao sto rekoh, digoh ruke, ali crv radi, i poceh sa prihranom i evo sad rastu. drzacu ih tu dok bar duplo od ovog porastu.

@Bizzzo
ne mogu slike direkt na sajt, jos uvek mi prijavljuje gornje navedenu gresku!?

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
707
1.027
163
Eeee vala ... najjači ti je apdejt :whato::
muce se :( bilo gadno vreme prosle nedelje,
Ovo, i tri slike !! Daj koju prosto-proširenu rečenicu... koliko gnojiš, ovo ono, bilo šta ! Ako ništa, da se barem malo družimo :) Evo javljaju paklene vrućine, a tebi su lako dostupne, pa se možeš starati o njima . Vjerujem da će otrgnuti u visinu :sun2:

OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
pa evo, kako je ovde sve posle klijanja krenulo naopako, tj. nikako, da ponovim:
losa zemlja, izasle i stale na 3-4cm, i tako desetak dana, sledi presadjivanje iz zemlje u saksije sa humusom, ali i dalje nista, samo pomalo zalivane vodom, i tako sledecie dve nedelje, vec digao ruke.
e ondak, daj da probam sa djubrivom pa sta bude i ene, krenule. e sad koje djubrivo, a posto sam to ja, nenormalno, kao i ceo grow.
znaci krenuo sa cetvrtinom doze ovog zelenog nemca svaki drugi treci dan ali samo da se navlazi zemlja, a jednom nedeljno okolo biljcica posuo ovo kristalno za berry-je, i zalijem da se slabije rastapa.
to dok su bile u potovima.
posle presadjivanja, odnosno vracanja u zemlju isto ali pojacana doza zelenog, 2/3 doze i isti postupak sa fitofertom, doza? bem li ga, poal deci okolo, nemam pojma koliko je to grama. onda sledi nevreme, kisa, temp oko 15, i tako cele prosle nedelje, saad teramo dalje u nadi da ne spalim cure. ovi veci autici vec mirisu i to neki teski odor, dizel valjda.
takodje i slavol u svaku vodu, a probao sam i flosal par puta mada ne vidim neki benifit od njega, mozda je do idiotskog growa.
ovo drugo kristalno cu u cvetanju za skank ako dodje do toga.

jel si zadovoljan manijace ili treba jos neki info?

ps.
smurf you!

Prilozi

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Nogud
OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
mali apdejt mojih mucenica,

kamioncici dobili drugi put p.cvet pola doze a sad 2/3 pocela oba da mirisu i da se lepe, a onaj treci je vise nego smesan.

DSCF5923.JPG DSCF5926.JPG

skankove i dalje teram sa onim zelenim, porasli su ali i dalje zaostju.

DSCF5916.JPG

tako je kad zajebes sa zemljom u startu!!!

OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
da zakljucimo juli,

popili litru slavola, skoro litru onog zelenog svapskog sranja i tri puta po pola deci berry fitoferta a autici dobili jednom za zeleno i dva puta p.cvet po pola doze.

mislim da su se skankovi napokLon izvukli?

DSCF5942.JPG

a sa ovim bonsaima, nemam pojma sta da radim osim da sacekam jos dve nedelje max pa da ih izdimim :D

DSCF5929.JPG DSCF5927.JPG

ovog manjeg bucka nisam uspeo da izostrim zato zajednicka :p

DSCF5936.JPG

07.03.2012
37
17
8
29
i umene su tako maleni nije se zaljevalo jbg procvjetali jer nisu vode imali

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.254
2.583
188
Haj Nehaj
@dami -ja odmah vrbovat za Grow Support i dati mu Vlastiti mentorski kutak , mene savjetovao prosle godine. Ja ga nisam poslusao i ode mi dnevnik u Nezavrsene :respect:
@HazaLover ,sretno sa ovim uza zid posadjenim:thumb:.

• Sviđa mi se
Reactions: L0oD
OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
Hazer bro jesi li provalio koji je razlog sto im je rast slab?
naravno, losa ZEMLJA, izasle i dok su radili kotiledoni islo nekako i onda stop, hibernizovali/vegetirali tako mesec dana dok se nisam odlucio na presadjivanje i poceo da djubrim i onda krenule, ali autosi imaju svoj ciklus i to je sto je. ima jos jedan mali koji nisam slikao, mini mini ali ima cvetic :)

evo ga

DSCF5951.JPG DSCF5954.JPG

beat me with mini cannabis :D

Poslednja izmena:
OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
10 dana prodje (kao u snu? pfffffffffff)

jutros dobili poslednji put zeleno i to samo trecinu doze, toliko imao/ostalo a uskoro ce i procvetati tako da se nisam maltretirao da nabavljam jos.

DSCF5988.JPG

e sad, mozda ce te primetiti razliku u visinama, ako uporedite sa slikom iz prethodnog riporta.
pre sedam dana sam ih zaprskao sa flosalom, levog sa oko 1dl, srednji sa pola deci a desni nije prskan.
ne verujem da flosal moze da utice na rast, pogotovo negativno ali slika je tu. takodje sam i ranije izjavio da ne primecujem da radi, ali sam to pripisao stresu i losoj zemlji dok su bili mali.

evo levi od pre sedam dana i danas

l1.JPG l2.JPG

srednji

s1.JPG s2.JPG

desni bez flosala

d.JPG

autice nisam slikao stoje kako su bili i pored pune doze cveta.

Stipe

⛆⛆
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.862
32.447
2.698
Weed California USA
Lijepe i zdrave biljke :)
Na zadnjoj slici na dnu biljke se vide neke pikice....djeluje kao spider-mites. Nisam 100% siguran ali radije baci oko. Jednom kad krenu znaju veliku stetu napravit.

OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
@Stipe suse se listovi, po koji, eto bas tu iznad potpisa sajta na slici je jedan sto sam skinuo, ima ih i druge dve biljke ali manje, a to suvo je bas bas suvo, kao spaljeno, a to sto si primetio, tuda zalivam, pa se nadam da je to paljevina od djubriva koje padne po liscu.
pitroid moze je za mitse?

Stipe

⛆⛆
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.862
32.447
2.698
Weed California USA
To osuseno je sve ok. Nemas brige oko toga, i da ih jos vise ima :D
Baci oko ispod listova tamo di su te pikice. Ako su tamo, vidjet ces ih.
Moze pitroid, ako ga mozes napudrat sa donje strane lista :D tamo se najvise zadrzavaju

OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
mali autic pao za slobodu :)

muka mi vise bilo da cekam i nisam znao sta vise da radim a i smorio sam se do bola u nemogucnosti da vidim trihome dok je bio u zemlji i capnuo ga.
a kad sam ga pogledao sve se beli, par komada smedjih, a dosta i providnih. lepo mirise, nekako zemljanoslatkasto. sutra ide na sunce, pa ga zdimim za par dana, mrzi me da cekam u mraku :D
jedino sto me cudi je da nije lepljiv, sto je bio pre par nedelja?

DSCF6010.JPG DSCF6023.JPG

druga dva sutra dobijaju duplu dozu cveta i idu napolje za nedelju dana.

OP
OP
grouchy

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.951
18.037
398
juce zaliveni samo vodom sa 1dl slavola na 12l a danas zapraseni permetrinom, nadam se da nece nista biti jer je na nekim listovima bas ispalo iz bocice :D

rastemo...

DSCF6045.JPG

onaj hedic mi se presusio na suncu sad me strah da smotam :lol: