White diesel haze auto + Skunk#1 by grouchy

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma da, samo kod mene ide iz zemlje u saksije, ahahahahaha, kazem ja, kao da zivim u tvin piksu!
losa zemlja prva, substral springer, a kad posle desetak dana nisu izrasle vise od 3,4cm ja uzeo novu, humus neki, a ni sa njim nisam nista dobio, biljcice stoje pa stoje, ko da su hibernizovane, komirane, vegetiraju samo, zelene a ne rastu???
kao sto rekoh, digoh ruke, ali crv radi, i poceh sa prihranom i evo sad rastu. drzacu ih tu dok bar duplo od ovog porastu.

@Bizzzo
ne mogu slike direkt na sajt, jos uvek mi prijavljuje gornje navedenu gresku!?
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Eeee vala ... najjači ti je apdejt :whato::
muce se :( bilo gadno vreme prosle nedelje,
Ovo, i tri slike !! Daj koju prosto-proširenu rečenicu... koliko gnojiš, ovo ono, bilo šta ! Ako ništa, da se barem malo družimo :) Evo javljaju paklene vrućine, a tebi su lako dostupne, pa se možeš starati o njima . Vjerujem da će otrgnuti u visinu :sun2:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa evo, kako je ovde sve posle klijanja krenulo naopako, tj. nikako, da ponovim:
losa zemlja, izasle i stale na 3-4cm, i tako desetak dana, sledi presadjivanje iz zemlje u saksije sa humusom, ali i dalje nista, samo pomalo zalivane vodom, i tako sledecie dve nedelje, vec digao ruke.
e ondak, daj da probam sa djubrivom pa sta bude i ene, krenule. e sad koje djubrivo, a posto sam to ja, nenormalno, kao i ceo grow.
znaci krenuo sa cetvrtinom doze ovog zelenog nemca svaki drugi treci dan ali samo da se navlazi zemlja, a jednom nedeljno okolo biljcica posuo ovo kristalno za berry-je, i zalijem da se slabije rastapa.
to dok su bile u potovima.
posle presadjivanja, odnosno vracanja u zemlju isto ali pojacana doza zelenog, 2/3 doze i isti postupak sa fitofertom, doza? bem li ga, poal deci okolo, nemam pojma koliko je to grama. onda sledi nevreme, kisa, temp oko 15, i tako cele prosle nedelje, saad teramo dalje u nadi da ne spalim cure. ovi veci autici vec mirisu i to neki teski odor, dizel valjda.
takodje i slavol u svaku vodu, a probao sam i flosal par puta mada ne vidim neki benifit od njega, mozda je do idiotskog growa.
ovo drugo kristalno cu u cvetanju za skank ako dodje do toga.

jel si zadovoljan manijace ili treba jos neki info?


ps.
smurf you!
 

Prilozi

  • 71AXhhbIj-L._SL1500_.jpg
    71AXhhbIj-L._SL1500_.jpg
    141,4 KB · Pregleda: 70
  • 14-8-30.jpg
    14-8-30.jpg
    100,8 KB · Pregleda: 67
  • 10-40-10.jpg
    10-40-10.jpg
    98 KB · Pregleda: 67
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Nogud

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da zakljucimo juli,

popili litru slavola, skoro litru onog zelenog svapskog sranja i tri puta po pola deci berry fitoferta a autici dobili jednom za zeleno i dva puta p.cvet po pola doze.

mislim da su se skankovi napokLon izvukli?

DSCF5942.JPG

a sa ovim bonsaima, nemam pojma sta da radim osim da sacekam jos dve nedelje max pa da ih izdimim :D

DSCF5929.JPG DSCF5927.JPG

ovog manjeg bucka nisam uspeo da izostrim zato zajednicka :p

DSCF5936.JPG
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
@dami -ja odmah vrbovat za Grow Support i dati mu Vlastiti mentorski kutak , mene savjetovao prosle godine. Ja ga nisam poslusao i ode mi dnevnik u Nezavrsene :respect:
@HazaLover ,sretno sa ovim uza zid posadjenim:thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Hazer bro jesi li provalio koji je razlog sto im je rast slab?
naravno, losa ZEMLJA, izasle i dok su radili kotiledoni islo nekako i onda stop, hibernizovali/vegetirali tako mesec dana dok se nisam odlucio na presadjivanje i poceo da djubrim i onda krenule, ali autosi imaju svoj ciklus i to je sto je. ima jos jedan mali koji nisam slikao, mini mini ali ima cvetic :)

evo ga

DSCF5951.JPG DSCF5954.JPG

beat me with mini cannabis :D
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
10 dana prodje (kao u snu? pfffffffffff)

jutros dobili poslednji put zeleno i to samo trecinu doze, toliko imao/ostalo a uskoro ce i procvetati tako da se nisam maltretirao da nabavljam jos.

DSCF5988.JPG

e sad, mozda ce te primetiti razliku u visinama, ako uporedite sa slikom iz prethodnog riporta.
pre sedam dana sam ih zaprskao sa flosalom, levog sa oko 1dl, srednji sa pola deci a desni nije prskan.
ne verujem da flosal moze da utice na rast, pogotovo negativno ali slika je tu. takodje sam i ranije izjavio da ne primecujem da radi, ali sam to pripisao stresu i losoj zemlji dok su bili mali.

evo levi od pre sedam dana i danas

l1.JPG l2.JPG

srednji

s1.JPG s2.JPG

desni bez flosala

d.JPG

autice nisam slikao stoje kako su bili i pored pune doze cveta.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Lijepe i zdrave biljke :)
Na zadnjoj slici na dnu biljke se vide neke pikice....djeluje kao spider-mites. Nisam 100% siguran ali radije baci oko. Jednom kad krenu znaju veliku stetu napravit.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
@Stipe suse se listovi, po koji, eto bas tu iznad potpisa sajta na slici je jedan sto sam skinuo, ima ih i druge dve biljke ali manje, a to suvo je bas bas suvo, kao spaljeno, a to sto si primetio, tuda zalivam, pa se nadam da je to paljevina od djubriva koje padne po liscu.
pitroid moze je za mitse?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
To osuseno je sve ok. Nemas brige oko toga, i da ih jos vise ima :D
Baci oko ispod listova tamo di su te pikice. Ako su tamo, vidjet ces ih.
Moze pitroid, ako ga mozes napudrat sa donje strane lista :D tamo se najvise zadrzavaju
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
mali autic pao za slobodu :)

muka mi vise bilo da cekam i nisam znao sta vise da radim a i smorio sam se do bola u nemogucnosti da vidim trihome dok je bio u zemlji i capnuo ga.
a kad sam ga pogledao sve se beli, par komada smedjih, a dosta i providnih. lepo mirise, nekako zemljanoslatkasto. sutra ide na sunce, pa ga zdimim za par dana, mrzi me da cekam u mraku :D
jedino sto me cudi je da nije lepljiv, sto je bio pre par nedelja?

DSCF6010.JPG DSCF6023.JPG

druga dva sutra dobijaju duplu dozu cveta i idu napolje za nedelju dana.