White diesel haze auto + Skunk#1 by grouchy

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne, nisu budjavi, nego hedovi su mekani na granama gde je bilo budji?!?

juce i danas skidao lisce sa preostala dva, a onda i obran srednji, ili levi sada :) a neko voli da gleda i korenje mada nije cista slika :lol:

DSCF6410.JPG DSCF6421.JPG DSCF6424.JPG

malopre izadjoh da ugasim svetlo i rastuzio se u PM kad sam video onog usamljenika :(
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i tako, dodje i taj dan, ode i veliki :vozdra: mogu vam reci da sam vise tuzan nego sretan :D

neka kao stara skola, 3m on 3 i okacen komplet na tavan, smorio sam se sa ona dva pa reko ajd ovako

DSCF6434.JPG

prethodno odseceno 5 donjih grana i poskidane kokice i mali hedovi sa njih i iz sredine.

DSCF6443.JPG '

ni sanjao nisam da cu uci u novembar???????!!!!!!!!!! jebeni skank i njihovih 7-8 nedelja, ovo moje bilo 10-11.
da sam znao kako ce ispasti odradio bih SSH :lol:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e napokLon i ta muka prodje, al najveci zajeb na kraju :GR elem, ovog zadnjeg sto sam skinuo i okacio celog na tavan pre 12 dana danas spakovao u tegle, sad se vi pitate u cemu je problem, pa nema, kao, ali je presusen??? sad samo gledam spolja i ne otvaram tegle dva dana, kasnije po malo.

DSCF6448.JPG

to je za ovo od danas, imam jos 19 ovakvih tegli (zapremina 0.9l) od ona dva skinuta ranije.

smok report je mislim nepotreban, skank ko tvor, smrdi, energican prvih 45 minuta, onda neki stond jedno sat vremena, pa opet tera da nesto raduckas :D to od onih hedova sto sam spasavao od budji, ove normalno skinute i polukjurane jos nisam zapalio, uzivam u carima carasa dok ga jos imam, mada imam zamerke na miris u teglama, neke su cheez, neke jos uvek na pokoseno seno, a neke ne znam na sta mirisu :)
 
Poslednja izmena: