White Dwarf/Auto (Magic Seeds Company) Outdoor test #2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Pozdrav forumu i ekipi! Vezite se polecemo! ahahaha :D
Sjeme: White Dwarf AutoMagic by Magic Seeds
Zemlja na sajtu: Proslogodisnja Terra Magma 30% Nova Florabella 60% i zemlja sa sajta 10%
Zemlja u casama Florabella sa perlitom

  • Genetic: Indica / Ruderalis
  • T.H.C.: +-15-18%
  • Height: 80 cm
  • Yield: 300g/m2
  • Flowering: 8 weeks
  • Effect: psychedelic

    Proklijalo 10 za 36 sati
    Izaslo 7 iz zemlje 17.4
    Cutale 20 dana na balkonu,sunca je bilo nedelju dana od 09h do 15h... Lose vrijeme ovog proleca... Ali nema veze , bitno je da super izgledaju i da su spremne za out! Iskreno nikad cuo za ovu kompaniju ali jako sam radoznao! A nadam se i vi!!! :) Sledece informacije/update sutra sa sajta!

3.jpg
2.jpg
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
Pola 6 je ujutru , bilje bez stresa presadjene u rupe na sajtu dubine manje od pola metra , sirinu vidite na slici.. pocupana trava okolo rupa , preko utabane zemlje posuti otrovi za miseve,pacove,puzeve i ostale gamadi.. Sto se tice zalivanja prosle godine sredinom jula mi je presusio jedini izvor vode , u pitanju je neki polu kanal u sred sume.. iskopao sam rupu metar sa metar dubine i sad je to puno vode i mislim da ce mi izdrzati do kraja cveta :D 1.jpg
2.jpg
Bilje nema nikakve poremecaje na listovima nikakve tackice ni slicno , ovo crno sto vidite to je zemlja prskala kad sam zalivao a i kamera tripuje svasta xD
3.jpg
4.jpg
Proslogodisnji skelet random regular sjemena!
5.jpg

Sto se tice treninga jos uvek razmisljam o nekom topiranju ali videcemo prvo kako ce se primiti.. sve u svoje vrijeme :) sledeci update za nedelju dana! pozdrav ekipo!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Baš malo čitam o tome auto White Dwarf i toj banci. Primjetio sam kad je okus "earthy" tj. zemljani, uglavnom je riječ o indikama dominant sa opakim psihodelično-narkotičkim efektom, ono što bi se reklo "umij me hladnom vodom" :D. Šteta što su tako kasno presađene i što im je korijen bio limitiran malom posudom tako dugo vremena. Faktički su izgubile 2/3 vegetacije, al šta je tu je. Bit će to fina škvadrica patuljaka :thumb:.
Sretno!
 

Doktor.Martin

Aktivan Član
25.03.2016
105
516
63
umij me hladnom vodom! hahahah za automatike treba priprema u boxu ili toplo prolece sa suncem al nazalost nece me ni jedno ove godine xD sta je tu je , bitno je da su sad vani , da imaju dosta dobre zemlje i suncan sajt, sve ostalo je laganini :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
E doktore sunce mu poljubim pa kad si ih servirao puževima na izvolite. Stigneš još popravni odradit, makar i sa običnim sjemenom. Šteta prepustiti tako dobar sajt korovu, da ne ispadne da si uzalud krčio.