White Rhino GHS (Topping x LST)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Gewind je napisao(la):
Tebi isto kao i onim inžinjerima s mog faxa mrsko odgovarat :p ... Kakav je bio čičak :p :D

nene nije mi tesko odgovarati vec vodim racuna da dnevnik bude pregledan sa sto manje pisanja :))) rekao sam u samome pocetku kada sam vrh capnuo da ne ocekujem neki rad tako je i bilo,nezrelo puno klorofila rad je bash bio mild ,sad je drugi par cipela mikly su trichomi evo bash sam i danas capnuo vrsic 5x5 cm taman za pljugicu da imam kad se osusi ,miris vuce na pistacijo grejp mango ,menta !! perverzija sve u svemu :)) Hvala vam svima na repovima ,cujemo se uskoro sa novim slicicama ! tamo 60. dan cvatnje !! lp svima ..
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Nixa86 je napisao(la):
nene nije mi tesko odgovarati vec vodim racuna da dnevnik bude pregledan sa sto manje pisanja :)))

Dnevnik sam ti preletio u jednom naletu... I odlično ga vodiš. Evergreen za buduća pokoljenja ;) ... Ali... ali...malo ružno izgleda kada ga neko čita cijeloga, pa naleti na zanimljivo pitanje, a tvoj odgovor izostane... Ako me shvataš... Ja sam upratio 2 pitanja na koja nisi odg. pa ti govorim kako se MENI učinilo... Ovo sve ide kao konstruktivna kritika, NHF ;) :)))) Mislim da par riječi 'ta tane' neće umanjiti tvoj stvarno odličan dnevnik :)) ... Ali naravno, ti ga vodiš, ovo je samo konst. kritika kao što rekoh :)

U svakom slučaju, tebi hvala na trudu za ovaj dnevnik...

:vb_wave:
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
57. dan cvatnje !

Malo sam rasirio biljke pritego grane da primaju svu svjetlost HPS lampe ! .. danas ide opet flush ,nadam se jos dva-tri flushanja maksimalno i to bi bilo to ! sa samoga dna izbijaju novi cvjetovi ,premocan je strejn white rhino ,nezasitan pokuso sam ga pregnojiti sa full dozamam bloom complexa i nisam uspio ,ne bunim se ali dvije biljke su pojele skoro pola litre hesi gnojiva tokom ovog growa i nekih 100-150 ml fosfora !! sto je LUDILO uzivajte dragi frendovi i frendice :) @Gewind sve 5 frende ,opusti se i uzivaj ;) ! hvala na savjetu anyway !





















 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Rep+ za odličnu biljku... ma za prste polizat.... Reci samo ,ljepljivi su vrhovi? sigurno jesu i kolko bi ocijenil miris po ljestvici 1-10..
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
naravno da je stinky pod prstima, ali ne kao afghan kush kojeg sam imao ! Mirisu dajem cistu desetku jer je pomalo egzotican nije zagusljiv citaj opor "zemljast i ustajao" vec fruity grejp,mango ,berry i pistacio u backgroundu ..Miris me odusevljava iz dana u dan sve kvalitetnije i sladje se osjeca ! a tek kad se osusi i ispere kemija do kraja biti ce za polizati prste :))))) pozz
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
jesi li razmišljao o multi harvestingu?

vidim da ima dolje malih vrhova koji još nisu zreli pa bi njih mogao ostaviti dulje neka se još pune a glavne skinuti...
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
ma budem pocupao te hedice najdonje cisto da buknu topovi jos malo !! ne da mi se zajebavati oko 10 grama vishe ..ako me razumijes i ovako sam istraumiran bio od murije pa nadalje,uzivaj i hvala ti na ideji ! sljedeci update za par dana opet! danas je capnut jedan hed pa cemo vidjeti za 4 dana kakav je rad :) lp ljudi
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
i kakvi su rezultati? s nestrpljenjem očekujem odgovor!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Poznavajuci njega ispusio ga je isto vecer i zaboravio uopce koja ga je kako peglala :D
U svakom slucaju jos 5 dana ako dobro racunam i skidanje :D
To ce da bude špricanje :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ajmo ajmo grow i smoke report kadddd ceeeee :) uzasno me zanima kako izgledaju naglavacke okrenuti a kako ce zabijat to tek... ajoj...
nixa, grow samo sta nije gotov, ali koda je gotov :) zbog prelijepih vrhova, evo jedan :respect:

peace out !
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Doci ce on kad tad. Paranoje su ga oprale koliko sam ja mogao zakljuciti iz price. A i rhino ne pridonosi situaciji, s obzirom kako radi :)
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Pozdrav draga ekipico ispricavam se sto me nije bilo duze vrijeme kako na forumu tako i na chetu .Ljeto se malo oduzilo ,ekipica,bajkanje & piknikovi . Ispricavam se kaj nisam zavrsio dnevnik na vrijeme ,kako je jedan forumash rekao i spomenuo rijec paranoja ,e upravo je tako bilo.Ali dobro svi koji smo sadili ili koji sadimo/e osjecaju taj feeling u dubini zeluca "takozvani adrenalin " . Sve u svemu grow je zavrsen 15.7 dakle ranije od ocekivanog za dobrih 7-10 dana ,biljke sam susio 7 dana zatim curing odradio do kraja dok je bilo ,necete vjerovati ali sve se popusilo ,svih 250 grama ..


WR -60.dan cvatnje "zaklane obje" .. Uzrok paranoja i kruzenje pandura .. Zanimljiv strejn limunstaog ,grejpastog okusa ,mirs vuce vise na dinju osjeti se onaj slatki udar koji je dapace vrlo ugodnog okusa ,dakle kada se sve izbalansira u jedno dobije se jedna vocna bombica "stinky sticky fruity bomb" .Rad je takodjer zanimljivog djelovanja od samog pocetka indika je dominanta u bekgraundu sativa,ali samo u prolazu nekom "80%indika-20%sativa", poslije 20 minuta se osjeca lagana dehidracija i odsijecanje nogu ,jako sam dobro osjetio bash pri voznji na bajku na temp od 35+c ! :) Vrlo potentna biljka za ljude sa slabijim apetitom ,za ljude koje ne mogu spavati ,za ljude koji imaju probleme sa bolovima ili grcevima u misicima ,zaista vrlo jaki strejn koji je pomalo i narkoticnog djelovanja .

UKUPNA KOLICINA : WET 600 g DRY 220g

Par rijeci od White Rhino biljozi ,vrlo je ugodnog mirisa pri samom uzgajanju ,pomalo i neprimjetnog mirisa . Zahtjeva dosta vlage u vegetaciji i sto vise svjezeg zraka ,dakle bilo bi zgodno tko ima box blize prozoru da ga otvori bar 2x tokom dnevnog perioda radi dotoka svjezeg zraka , flushajte biljke bar na svakih 10 dana jednom ,primjenjuje treninge bio LST ili HST dobro ce biti za njih,a na kraju i za VAS ,ako ste vec ulozili novce u gnojiva cemu fobija od gnojenja ? ...dakle da razbijemo i taj mit cannabis voli JAKO ZDERATI opet zavisi od strejna ali sad generaliziram ,dakle voli se fino napapati ALI SA OBAVEZNIM FLUSHEM na svakih 10 dana i nema pregnojavanja niti fobije za pregnojavanjem . Odreagirala je strasno na topiranje i bila mi trostruko zahvalnija ,iz dana u dan sam vidio trostruke pomake , prskanje listova u nocnom periodu je isto bio zahvalan naravno u cvatnji sam sveo na minimum zbog pljesni,fungitisa etc , takodjer u kombinaciji na gnojivo +fosfor nije znala kud sama sa sobom ,grane su mi pocele pucati pa sam morao primjenjivati i rehabilitaciju podvezivanjem grana :p ,vrlo sam pratio temperaturu u boxu DAN da bude na 27 c uz pomoc klima uredaja ,a noc na nekih 21 -22c dakle imala je optimalne uvjete i jos jedan od razloga zasto NISAM imao problema sa stagnacijom ,uglavnom svi koji su pratili dnevnik znaju o cemu pricam evo par slicica za KRAJ . Lp svim forumsaima i forumasicama :)


.Evo par slicica kako je sve to izgledalo prije punih 2 mjeseca !!



WET




DRY


P.S moze lokot na dnevnik !! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.