White Rhino/Led Hans 100 + Hans 180/Autopot+Airdome/Biotabs/Kokos/Kuglice/50-50%

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Spašavanje vojnika Rhino-a.
To je ukratko ovaj dnevnik.
Malo opširnije, mučim jednu biljku, predugo u premalom potu. Tako se potrefila situacija, ali noćas nisam mogao podnijeti činjenicu da zbog toga što imam pune tegle dima, i pun box novog dima, da zapuštam biljku i da je baš ubijam. A zna mi se dogoditi da kad imam da manje cijenim...
Odradio sam presađivanje u Autopot, uredno po prvi put montirao Airdome, rastopio novu kocku kokosa (inače pičim isti bez beda), zamutio sa kuglicama, Startexom, Silicium flashom, Mycotrexom, dva Taba, i voda s orgatrexoma, bactrexom, sve kako treba.
I još sam je onda Boom Boom sprejom natopio i vratio u vege box da vidim hoće li krenuti oporavak.
Biljka je topirana, ona se borila za život, ali ja sam je mučio. Nisam mislio voditi dnevnik ali sam skužio da kad vodim dnevnik i listam ga da bolje doživljavam napredak i lakše čekam i dočekam harvest :) Slikao nisam ništa dok sam presađivao, to je već sve viđeno, ako krene živjeti bit će slika. Trenutno sam na poslu pa nemam ni početnu sliku stanja. Ovako izgleda slika Nirvanine WR.
white-rhino-feminized.jpg
A ovo je opis:
About White Rhino Feminized
Much like the elusive White Rhino that traverses the African plains making its majestic and commanding presence known to all, this is one strain that even the most seasoned smoker won’t be able to stand against.
Soon after smoking you will feel the mass amounts of THC stampede into your body that brightens up and invigorates your mind. On average this gem packs an incredible 18% THC and has been recorded at 22% before! New users may want to watch out and be sure to take this one slow. She has been known to sneak up on people and overwhelm them.
White Rhino works best at night, because while she lightens up the mind, she also has a lovely stoney sedation effect thanks to her White Widow and Maple Leaf parentage. These also give her a pungent earthy and woody flavor with a hint of sweetness and skunk.
Our tip for this strain: She stays pretty short, though expect a nice yield, and she’s pretty easy to grow. Great for beginners and those that are short on space, but be careful with the smell. Her skunky aroma can really come out during flowering, so make sure you can handle a fair amount of odor.

What we love about this strain: White Rhino is a medical marijuana strain that all medical users should try. Her THC and CBD ratio covers a wide range illness and disorders: anxiety, insomnia, pain, depression, and nausea. She’s wonderful for numbing both mental and physical pain away.

Znači, 25.1.18. nakon dugog mučenja u tri deca potu, napokon odrađeno ono što treba. Čekamo oporavak...
to be continued
edit, evo ranjenika:
20180125_122613.jpg vidi se sva nanešena šteta, ali vratit će se u stilu!
 
Poslednja izmena:

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
kokos je cigla plagronova, kao i euro kuglice. radilo do sad, valjda će i dalje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Od kokosa sam probao samo onaj neki brix za reptile i plagron. Ja dobro isperem kokos kad potopim ciglu, isprani je svaki dobar ja mislim. Isprobaj ali ovaj paket od šest cigli meni sasvim ok radi. A i cijena je bila ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Haha ljudi deda je to, nemate sekiracije !:respect:
To deda dijeli s nama da naučimo! :djede:

Prestrašila se jer si je dosad mazio pa odjednom nasilje haha, išla se napit od straha i neizvjesnosti :)
Edit: prelistah malo, nisi je baš mazio hahaha
 
Poslednja izmena: