White Rhino/Led Hans 100 + Hans 180/Autopot+Airdome/Biotabs/Kokos/Kuglice/50-50%

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Nije zapelo, došlo je do kraja. Ok je to biljka ali mene dopala sativastiji pheno, a trebam indikastiju pa tragam dalje. Ali zato Ice, aufff dobre biljke...
20180526_092339.jpg
Da zaključimo White Rhino dnevnik kratkim smoke reportom. Budovi sativasti, prozračni, miris ništa posebno, na vape puno bolji nego u jointu. Miriše kao ok trava. High je dobar, ne zakucava, sve u svemu nije to loše ali nije sad ni za pasti na dupe. Imam sad još jednu, možda ova ne bude sativa div.
Opet radim u boxu sa 4 straina, ne mogu ja bez gužve, ali definitivno nisam tip za dnevnike tako da to prepuštam onima koji to vole, znaju i najbitnije, imaju volje. Ja se vraćam u mrak, di je stalkeru lurkeru i misto :)
Nastavite s odličnim dnevnicima, sve ja to pratim. Ja ako naletim na nešto vrijedno pažnje stavit ću u galeriju. Eto, toliko od dnevnika...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
A sad si pussy što si editirao komentar. Neozbiljno nego što, totalno neozbiljno vođenje dnevnika, nije sramota to ni reć, a ni čut... Nije da ni sam to nisam više puta napisao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Covjek mi mailom napisao.
it depends highly on the size of the area and the strain of your plants. Basically all light should be evenly divided over the plants, without losing a lot to the sides. Use reflective walls.


Seedlings, low lumen, height 30-50 cm

Vegging, middle lumen, height 30-50 cm


Flowering, 12/24, keep the panel in vegging mode until growth has stopped. Height 30-50 cm

After that, full lumen, height 30-50 cm.

I hope this helps?

Best regards,

Hans
ja ga pital - today im switch to 12/12 do i need to switch to bloom or one week more under vege mod then bloom.And say something about distance and Lum control in bloom(go to full Lum or ?
Meni je napisal ovak
Hello,

If you’re switching to 12/12 it may be better so see how the plants are reacting to the switch and if they are taking it well then switch to flowering mode. Distance above the canopy should be at least 30 cm and we recommend to always use full lumen power unless it causes LED burn in your plants.

I hope this advice is helpful to you.

Best regards,
Stephan Hoogeveen