White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz (ex Shark Shock 150 HPS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
pratim tvoje biljke i ovaj tvoj full lst je perfektan! Jedan od boljih koji sam vidio.. mislim da ču i ja svoje rasčetvorit tako umjesto toppiranja. djeluje mi brže i manje stresa pogotovo za tako manje dimenzije boxa.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
skoro sam došao u napast da jednu topujem jer u jednom trenutku je glavni vrh izbacio 3 lista ( dakle i 3 grane ) , idealno za toping. No kako sam u načelu protiv HST-a i prirodniji mi je LST - ustvari je ovo kao neki SCROG bez mreže. Iako tek sad će nastati gužva jer su stavljene na cvjetanje, sad će ići gore svaki dan po par centi. Samo da bude bar jedna ženka od ove dvije veće, ja zadovoljan.
Inače 15-cm su visine tek, počele su mirišati jače, piju vodu ko lude i tako .. Sad tjedan dana grizenje noktiju pa se javim, uživajte svi redom ...

Joj, da htio sam napisati, žica za povezivanje, bezveze je uzeo jednom u pevecu i oduševljen sam njome. Ko žica je,ali omotana plastikom, plosnata, lako se reže i savija, idealno za LST. Ne urezuje se u grane, lako se savija, drži oblik, samo napravim kukicu sa svake strane i zakačim ...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
svaka čast Kenny,vidi se da to radiš s pažnjom i ljubavlju,hehe. ;)

što se tiče ove žice za povezivanje,tko je u mogućnosti od sutra na nekoj akciji u Kauflandu 30 metara = 8 kuna.stvarno jeftino,a kažeš da je dobra žica,ja ću uzeti,trebat će :)
sorry ako je malo offtopic.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
3 dan 12/12

Iskoristio lijep dan da ih uslikam pod dnevnom svjetlošću, definitivno je ova manja više indika pheno, tamno zeleni listovi, izrazito rebrasti i mesnati ali ne toliko široki, jako grmasto i zbijeno raste. Ove dvije veće su skoro identične. A zanimljivo da na svakoj od te tri biljke bar jedna od sporednih grana raste sa 3 lista, a na jednoj čak i 4, kao djetelina sa 4 lista. Juče sam ih ponovno pognojio, ovaj put puna doza TNT-a (manja je dobila pola doze ipak), i vidi se na slikama da su povukle dušik itekako. Sad pauza pa za tjedan dana po bloomu. Biljke sve to odlično podnose, spustio sam svjetlo na 20-25 cm visine, malo im je sada gužva jer sam i manju preselio gore dok se ne vidi tko je tko. I piju vodu ko lude mamicu im, juče sam ih baš fino zalio, mislio 3 dana sam miran - figa, danas već posude lagane, dakle sutra ujutro opet ... Ako padnem - past ću zbog enormne potrošnje demineralizirane vode, valjda prvi i zadnji u povijesti kojem je to uspjelo :rofl:

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kenny Dalglish je napisao(la):
3 dan 12/12

Iskoristio lijep dan da ih uslikam pod dnevnom svjetlošću, definitivno je ova manja više indika pheno, tamno zeleni listovi, izrazito rebrasti i mesnati ali ne toliko široki, jako grmasto i zbijeno raste. Ove dvije veće su skoro identične. A zanimljivo da na svakoj od te tri biljke bar jedna od sporednih grana raste sa 3 lista, a na jednoj čak i 4, kao djetelina sa 4 lista. Juče sam ih ponovno pognojio, ovaj put puna doza TNT-a (manja je dobila pola doze ipak), i vidi se na slikama da su povukle dušik itekako. Sad pauza pa za tjedan dana po bloomu. Biljke sve to odlično podnose, spustio sam svjetlo na 20-25 cm visine, malo im je sada gužva jer sam i manju preselio gore dok se ne vidi tko je tko. I piju vodu ko lude mamicu im, juče sam ih baš fino zalio, mislio 3 dana sam miran - figa, danas već posude lagane, dakle sutra ujutro opet ... Ako padnem - past ću zbog enormne potrošnje demineralizirane vode, valjda prvi i zadnji u povijesti kojem je to uspjelo :rofl:

Ne izazivaj vraga...karma je gadna stvar...U svakom slucaju grow ti izgleda perfektno. Nista nisam komentirao jer je bespotrebno da ti spamam dnevnik kada je doslovno sve u redu. Pratim i dalje i drzim fige za dalje!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Hvala Creative i Bizz :thumb::maryjane:
Ma odustajem od kupovne vode, neda mi se više tegliti, nešto ću smisliti s ovom iz pipe. Ne mogu ja ove namiriti koliko one poloču, pogotovo ove dvije veće ( manja je u redu). Zalite pred 40-tak sati da bi danas došao s posla a one kao tužne vrbe, jedna je skroz klonula. Izdužile se dosta zadnjih tjedan dana a venti uglavnom pušu između lampe i tek malo po gornjim vrhovima tako da su grane još dosta slabašne a brzo rastu u ovom periodu growa. A od naznake spola ništa, evo sad spavaju osmu noć - možda me ujutro razvesele, bar jedna bilo bi lijepo, ubija me ova neizvjesnost

 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
da i ja mislim da ti cura ako nije još procvjetala.....ali ruku na srce imat ćeš ti za pušti i od te jedne....ili ja bi na tvom mjestu ako mi pokaže da je cura vratio ju na vegetaciju i klonove s nje skido...pa se nećeš brinut dal je cura ili dečko :D
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ma neću se još zezati s klonovima, možda kasnije kad budem imao više prostora i vremena, a sad će biti šta budne. Stavio sam još sjemenja na klijanje, nešto i feminizirano jer vidim vrag je odnio šalu, ljeto se bliži da se ne ostane suh
Al da mi je žao - žao mi je, puno truda isam uložio i zbilja su bile lijepe biljke, no protiv prirode nemreš ništa i to je tako. Zadnji put 2 karamele - obadve cure, sad obrnuto :/ hebiga
Hvala na podršci power dolaru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Steta za mudonju.... Sve tri inace super izgledaju... Bili bi to masni vrhovi. Takodjer navijam za malenu.. :)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
ja bi rađe par pistila oštrico :)
hvala drugari na podršci, još uvijek je neizvjesno ...

EDIT: Sad je malo manje neizvjesno, još jedan mudonja najvjerojatnije. pih,

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.