White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz (ex Shark Shock 150 HPS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Vozdra, eto mene opet.
Setup je isti kao kod karamela, 150-ica mi se pokazala skroz dovoljnom za moje potrebe, jedino što mi se svaki grow produži za tjedan-dva, ide to - samo nekako sporije. Očekivanja, pa poprilično velika. Definitivno najbolja genetika dosada s kojom se susrećem, očekujem i na hedovima da se to vidi, vidjet ćemo za cca 3 mjeseca.

SJEME:

Heritage : Shark shock

Family of breed : Brazilian sativa / South India x Skunk # 1
Breede : Shantibaba`s
Preferred medium : Bio and Hydro, Indoors and outdoors/greenhouse
Expected yield : indoor 500-600 g/m2 g/h & outdoor 450-500 g/plant
Flowering period : Expected indoor flowering time is between 40-50 days.
Recommendations: For the inexperienced growers to the most advanced. Extremely hardy plant and excellent in greenhouses.
Special Notes : Winner of multiple HTCC since late 90`s. Exceptional flowers with a wonderful aromas. The most successful breed of the late 90`s.

SETUP:

Box : Ormar 57X48 cm, podijeljen na 2 dijela donji dio visine 60 a gornji 100 cm, obložen folijom za aute
Rasvjeta : Donji dio - 10 grla, uglavnom u radnom modu 6-8 Philips CFL 23 W cca 10 000lm, spektra 6500K i 2700K po potrebi
Gornji dio - HPS 150 W cca 17 000lm
Zemlja : Substral terra magma
Voda : Demineralizirana
Gnojiva : Hesi komplet
Ventilacija : Donji dio : 4 PC 9cm venta, 1xupuh, 1xispuh, 2xpušu ispod lampi
Gornji dio : također 4 venta (3 od 12 cm), pasivan upuh, 2xispuh i 2 ispod lampe

4 sjemenke piknute u zemlju, 2 izašle 16-tog, treća 2-3 dana kasnije. Uskoro ide presađivanje i tako, uglavnom pridržavam se nekih općepoznatih pravila uzgoja. Vegetacija neće biti predugačka, LST vjerojatno u nekom obliku, nekad. I to je to od mene, od sada više slika - manje priče :)



:leafblunt:







 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
I evo njega opet.... weeee.... bas si me razveselio.....

pratim i samo ti zelim srecu da sve bude glatko ko i do sad....

:thumb:
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Kenny idemo u nove pobjede ha? Sretno :icon_lol:

One bijele posude su ti malo prozirne, da neće smetat korjenu?
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Big L je napisao(la):
I evo njega opet.... weeee.... bas si me razveselio.....

pratim i samo ti zelim srecu da sve bude glatko ko i do sad....

:thumb:
thanks bigL, bit će nekako
matia je napisao(la):
Kenny idemo u nove pobjede ha? Sretno :icon_lol:

One bijele posude su ti malo prozirne, da neće smetat korjenu?
hehe, nemaš brige matia - ionako će uskoro u novi, veći i udobniji dom
PowerSeed je napisao(la):
zanimljiv izbor, krizanac black widow i skunka, sretno druze
Fala drug, a eto presudilo kraće vrijeme cvjetanja - black widow je bio moj prvotni izbor, vjerujem da joj malo skunka neće škodit :)iako koliko sam čitao rijetko se potrefi skunk fenotip
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
bravo sve pet majstore......imam jedno pitanje???....daj mi samo reci tijekom pisanja recenica kako si uspio da ti fino recenice budu poslozene......recimo kad ja zelim neku temu otvoriti....onda kada napisem tu temu..zna mi recenice biti razbacane.....jer se to i vama događa....:))ps: neznam dal si me razumio kaj sam ti htio reci....:))
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
naturalmystic je napisao(la):
bravo sve pet majstore......imam jedno pitanje???....daj mi samo reci tijekom pisanja recenica kako si uspio da ti fino recenice budu poslozene......recimo kad ja zelim neku temu otvoriti....onda kada napisem tu temu..zna mi recenice biti razbacane.....jer se to i vama događa....:))ps: neznam dal si me razumio kaj sam ti htio reci....:))


https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html#6

6. Izaberite relevantan forum za svoju temu
Ne postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
kenny ponovno jaše...sretno stari...pazi se da te ne ugrizu ;-)
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
SimasZg je napisao(la):
https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html#66. Izaberite relevantan forum za svoju temuNe postavljajte pitanja u pogrešnim forumima. To je stvar koja verovatno najviše izluđuje korisnike, koji su uglavnom opredeljeni za nekoliko specifičnih foruma koje isključivo prate na celom sajtu.
ja se ispričavam....:))))
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
SimasZg je napisao(la):
Valjano drug, sretno :thumb:
:thumb::spliff::banana_rasta::hehe:
naturalmystic je napisao(la):
bravo sve pet majstore......imam jedno pitanje???....daj mi samo reci tijekom pisanja recenica kako si uspio da ti fino recenice budu poslozene......recimo kad ja zelim neku temu otvoriti....onda kada napisem tu temu..zna mi recenice biti razbacane.....jer se to i vama događa....:))ps: neznam dal si me razumio kaj sam ti htio reci....:))
Vjerojatno prečesto koristiš enter, ili ... ma nemam pojma. Imaš opciju -više opcija :eyebrows: pa pogledaj post - lijepo možeš vidjeti kako će ti post izgledati, gdje treba razmak a gdje je previše. Naravno uvjet je da nisi stoniran :hehe:
MarcoPolo je napisao(la):
kenny ponovno jaše...sretno stari...pazi se da te ne ugrizu ;-)
Neće ajkula ajkulu, ili hoće,hm . Bude njih Kenny već nekako za 3 mjeseca rješio, samo nek se zbucmaju pošteno :kenny_revenge:
Kali je napisao(la):
GOOOOOOOOOOO Kenny! :))
:ridinghorse:


Samo da nadopunim neke stvari kad već pišem
Biljke presađene u 6 litarske posude i stavljene pod HPS. Fotoperiod je naravno 18/6, neka ih još 2-3 dana da prođe ovo prvo kritično razdoblje pa ću ih malo poslikati.
Nek se zeleni dobri ljudi :leafblunt:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
11 dan, krenula i najmlađa, mislim da je najkritičnije prošlo. HPS je iznad njih kojih 30-35 cm, presađene nekidan i zalite uz dodatak supervit-a i root complex-a, krenule i sporedne grane. Mislim da imaju sve uvjete da počnu bujati :))






 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
17 dan, zasad sve po planu, najvjerojatnije ove dvije starije ostaju tu gore dok najmlađa ide dolje pod CFL. U svakom slučaju još su neko vrijeme na 18/6



 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
kad čovijek zna svoje znanje.....rep+ majstore ;)

You must spread some Reputation around before giving it to Kenny Dalglish again.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ova najveca vec izgleda opasno...Nadam se da ti nece pomrsiti planove po pitanju prostora kasnije ako ju na vrijeme sada ne prebacis na 12/12...GL i pratim!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
20-ti dan vege, urađen LST na dvjema starijima koje su ostale pod HPS-om



najmlađu grije 6 cfl-a, uskoro će i ona na vezanje

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Zadnji dani vegetacije, uskoro idu na 12/12, čekao sam ovu donju najmlađu da stasa, no em je pod štednima em je drugačiji pheno, pa ide malo sporije. Gornje dvije zalite prvi put sa malo gnojiva (2/3 doze TNT-a ) čisto da malo dobiju dušika prije cvjetanja a i da obrišem prašinu s boce.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac and oz
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.