HID/HPS White wid&northern light

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Dobro kaže ekipa, ako je ventilacija dobra-nema pljesni! Meni je mozda u 30% vremena vlaga bila u onim brojkama kako upute navode da mora biti.Evo danas u mraku je bilo i 80%, ali takav je zrak vani.

To jedino da imas boks u sobi u kojoj nesto umjetno radis sa temperaturom, tipa grijanje/klimatizacija, pa mozes korigirati vlaznost.

Moj boks je u garazi, i kako je vani, tako je kod mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
12.05.2020
27
74
13
Uradila sam flush ali sad mi biljke izgledaju kao da se suse,skroz su klonule i listovi su se uvili i obesili.jel to normalno?!?ne bih da panicim ali se bas brinem...:watch:
 
12.05.2020
27
74
13
E ovako...flushala sam biljkice i skroz su bile klonule,ne zalivam ih vise jer je zemlja bas natopljena.malo se vracaju u zivot,a cim se zemlja osusi ide branje:mario::.mislim da malo i kasnim posto su mi trihi na vrhu tamni ali jbg prvi put je.sad vidim mane i greske pa cu to u sl uzgoju ispraviti.primetila sam da posle flushanja biljkice ne mirisu ni priblizno intenzivno kao ranije-jel to normalno? 15973861419961320267169642271971.jpg 15973861607795809024892333739327.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pozz Magy,ovo djeluje sasvim solidno,meni taman izgleda dovoljno zrelo za branje tak kak jest sad. Što se tiče mirisa,normalno je da nakon flusha biljke "drugačije" miriše tj dosta slabije jer im izbiješ gnojivo van sistema a gnojivo je samo pojačalo aroma i koncentracije terpena u samim cvjetovima. Ne brini,sve je to odlično,skidaj i uživaj.. :thumb: :gled::cool:
 
12.05.2020
27
74
13
Seca je odradjena:banana_rasta:,medjutim od flusinga do skidanja je proslo 10 dana,i bile su pod istom ventilacijom,sve ali se pojavila budj,i to na stablu i granama,zahvatila mi je par prelepih budica to sam odstranila odmah.zemlja nije stigla da se osusi a biljka je krenula jednostavno da truli jbt:zvezda::.e sad grane (ociscene od velikih i malih listova ali ne i onih u budovima)sam stavila na strik u podrum,otvoren je prozor,mracno i hladno je a i upalila sam mali vent da pirka po biljkicama.e sad,da li da ipak poskidam sve budove i susim na papiru ili da ih ostavim tako na granama(koje su bukvalno pune vode),strah me je da ce biti jos budji a to moje srce nebi podnelo::ludak::.svaki savet je dobro dosao.hvalaaaaa:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Istrimaj i stavi negdje gdje ti nije velika vlaga, ventilator neka ne puse direkt
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Magy1607
Sve odmah detaljno otrimaj (listiće uz hedove), odvoji sve badove sa grana, to jest razdvoji sve u što više manjih "dijelova". Badove koje možeš objesi da se suše na štrik, kako i jesi ;). Manje badove sam prije znao stavljati na onu zaštitnu mrežu od ventilatora, skineš onaj prednji dio, dobro očistiš naravno, položiš negdje na stol i poslažeš u to badove, možeš povremeno tu "mrežu" čak i lagano okretat po stolu, ludnica.:D Napravi propuhić u prostoriji gdje sušiš, možeš si pomoći sa tim istim ventilatorom, neka lagano puše ali ne smije puhat direktno po badovima. Npr. namjestiš ga da puše prema zidu, tako da se zrak odbija od zida prema badovima.:)
 
Poslednja izmena: