White Widdow, Fem. - Outdoor 2016. by @Bolee

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2016
22
3
3
27
White Widdow, Fem.-Outdoor 2016. by @Bolee

Pozz, ovo je moj prvi dnevnik. Radi se o sorti White Widdow, feminised.. Koja se trenutno dobiva gratis kod vecih narudzbi kod banke sjemena seedsman.com
Screenshot_2016-08-20-23-43-32.png Screenshot_2016-08-20-23-43-40.png Screenshot_2016-08-20-23-43-46.png
Naruceno je i 3 druge sorte ali sam se odlucio da isprobam samo ovu sortu outdoor.. Ostale ce ici indoor dok stigne oprema

Radit cu na najjeftiniji moguci nacin samo da isprobam jel se tako moze, i mozda da nekome pomognem u buducnosti tko ce citati ovaj dnevnik.

Dan 1:
Ubacio sam sjemenku u maramicu i namocio ju. Sve sam stavio u zip lock vrecicu i onda sve u kutijicu koju drzim pokraj radijatora.
20160824_094554.jpg
(Malo je ruzna slika al eto)

Dok sjemenka proklija (sljedecih 2-7 dana) otisao sam prirediti mjesto (sajt).. Nasao sam pokraj nekog kanala jedno mjesto koje je pod suncem a u krugu metar i po je visoko granje pa se nece primjetit a isto tako je tesko doci do mjesta jer se bas treba namucit da se prodje kroz sikaru.
Iskopo sam rupu od nekih 20ak cm dubine i 25sirine.. Tu cu nasuti zemlju sljedeci dan.
Prije toga sam malo rascistio travu i sve..
Prednost mjesta je sto ima blizu izvor vode pa necu morat daleko nosit vodu.
20160824_102121.jpg

Novi post ce biti kada budem presadjivao sjeme

#BelaRadodajka #WhiteWiddow
 
14.01.2016
22
3
3
27
Neznam iskreno kakva je klima..
Mutne su mi slike jako je vruce .
Kolko ja znam zemlja je crnica
Sadim u Slavoniji pa ono..
Uzimat cu ako bas budem trebo najjeftinije stvari za nju (gnojivo i to) a zemlju cu uzet iz basce gdje je sitna i plodna zemlja.. (Mama ju je uvijek koristila za rasadu i cvijece)
Nije bitan toliko urod.. Ali cu se naravno potrudit da bude sto bolji u ovakvim uvijetima
 
Poslednja izmena od urednika:
14.01.2016
22
3
3
27
Nisam, samo je iskopana..
A mogo bi i to.. Ovo je kao eksperiment.. Tjeo sam napravit na najjeftiniji moguci nacin.. Znam da dosta ljudi nije u mogucnosti kupovat te sve ,,preparate'' pa da vidimo..

Cekam ugl da mi dodje placa pa da se zaletim po opremu za indoor imam 4 vrste sveukupno sa seedsmana.
Dok bude to sam mislio eksperimentirat sa ovom jednom
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela
14.01.2016
22
3
3
27
Pise da joj treba 50-65 dana kako god da bude..
Trebalo bi ako je istina bit gotova krajem 10mj (pogledaj slike sa seedsmana)
Najavljuju mnogo suncanih dana..

Ma ubacio sam jednu bijelu udovicu sam da probam kak je outdoor.. Kako god bilo dobro je ;)
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
prijatelju, ti si se malo pobrkao... pise da joj treba 50-65 dana cvatnje da zavrsi... znaci vegetacija nije u tom vremenu. A vani su biljke u cvatnji...
nazalost, od ovoga ti nece biti nista za out, bolje ju stavi isto indoor, a za out pricekas nagodinu, pa posadis u 4/5 mjesecu kad je i red. ;)
 
14.01.2016
22
3
3
27
Nema veze sad.. Haha.. Onda sam se malo zeznio..
Stavit cu tu jednu pa kako god bude.. Ako zahladi preselit cu je nekako.. Imam i automatika al sam tjeo ovu probat.. Zato sto najmanje podataka pise o njoj
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dobro ti Jack kaze,zakasnio si sa outom ove godine,steta sjemenke.Stavi ti nju pod Cflku dok ne sklepas opremu.
 
14.01.2016
22
3
3
27
Ma imam jos. Dobio sam dosta.. A sta onda da zaboravim na out.. Stavim je u kalic na dnevno svjetlo dok nedodje oprema?
 

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
zaboravi do iduce godine da
nemoj je ostavljat na dnevnoj svjetlosti jer je nema vise dovoljno i nece ti vjerojatno biti dovoljno ni jaka. Biljke ti trebaju odraditi vegetaciju, to rade kad su vani dani duzi (proljece/ljeto) pa ti za normalnu vegu indoor treba rezim svjetla 18/6 (imas i drugacijih rezima, pogledaj po forumu), a kad zelis prebacit u cvatnju svijetla prebacis na 12/12.
Isto tako, posto ces biljke imati indoor ne zelis da budu 3m pa im trebas omoguciti dovoljno svjetla, dok je biljka full mala moze ti posluziti CFL (tzv. stedne zarulje), za nesto ozbiljnije ti treba LED/HPS/MH - ovisno o prostoru primjerene jakosti - pogledaj po forumu kakvo svijetlo bi ti trebalo otprilike za prostor koji mislis imati.
 
14.01.2016
22
3
3
27
A nista zamolit cemo admina da obrise ili premjesti u nezavrsene..
Bila je dobra namjera.. Krivo sam protumacio 50-65 dana ..
Ja cu onda ubacit ju pod cfl dok ne nabavim hps kak sam mislio.. Al cu je sjec da ide u sirinu bolje neg u visinu.. Box koji cu uzet ima 140/150 aa nezz kolko ona ode u vis
 
29.08.2015
8
4
3
47
A nista zamolit cemo admina da obrise ili premjesti u nezavrsene..
Bila je dobra namjera.. Krivo sam protumacio 50-65 dana ..
Ja cu onda ubacit ju pod cfl dok ne nabavim hps kak sam mislio.. Al cu je sjec da ide u sirinu bolje neg u visinu.. Box koji cu uzet ima 140/150 aa nezz kolko ona ode u vis
A nista zamolit cemo admina da obrise ili premjesti u nezavrsene..
Bila je dobra namjera.. Krivo sam protumacio 50-65 dana ..
Ja cu onda ubacit ju pod cfl dok ne nabavim hps kak sam mislio.. Al cu je sjec da ide u sirinu bolje neg u visinu.. Box koji cu uzet ima 140/150 aa nezz kolko ona ode u vis
 
29.08.2015
8
4
3
47
Za van je kasno pa taman dok krene imas pjantu za indor.Led svjetlo mi se pokazalo ok,ne trosi ni 20%kao lampe hps i dr.
Ali ti vidi sta zelis za indor a da je jeftino.
W.W.je ljep strain pa sretno.Koliko joj das toliko ti vrati,i vise!!
Sretno!!
 
14.01.2016
22
3
3
27
Klica je tu.. Ujutro ide u casu.. Stavit cu je pod stednu dok nesmislim dalje...
Taman dok ona malo nadodje bit ce i box spreman..
Hvala na podrsci
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.154
358
Svuda pomalo
Moja topla preporuka da procitas jedno 5dnevnika indoor i jedno 3outdoor pa bice ti dosta lakse dalje.
Sretno i "welcome to the club"
 
14.01.2016
22
3
3
27
Cito sam puno dnevika.. U zadnje vrijeme bas samo o WW
Ma kako god budr bit ce dobro..

Evo od danas je u casi.. Javim kad izadje nest

Hvala puno