White Widdow, Fem. - Outdoor 2016. by @Bolee

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
...lega evo ko pocetnik kojem su isto ukazivali na neke stvari,slusao i bome se isplatilo,da si citao toliko
dnevnika znao bi da je za sadit vani AMEN,a unutra se isto odnosi ovo o VEGE I CVATU,znaci VEGE min 30 dana i cvata kako ti
vec pise na kutiji ili po zelji ces vidit kad je vocka zrela.....:let::spliff::djede:

sretno lega.....:thumb:
 
14.01.2016
22
3
3
27
Hvala vam svima na podrsci ali sam zajebo sjeme.. bio sam nestrpljic pa sam ga ubacio u nekakvu zemlju od cvijeca i bilo je dobro izgledalo, ali nakon tjedan dana zaljevanja nista nije izaslo, onda sam palo kopo po tome i vidio da je klica pukla od sjemenke.. nista od ove hah.. cekam opremu za indoor i krecem sa drugim sortama. Massive Midget i Blue Kush
nadam se da cu startat do kraja mjeseca sa indoor.

@Zlocestoca jel mogu ja sadit preko zime u indooru? mislim bit ce biljka na toplome normalno pazit cu na sve, imam onaj termohidrometar pa cu pazit
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Drug, pitas bezveze pitanja. Nisi izlgeda procitao ni slovo ovog divnog foruma na kome pise vise od svega. Razumijem da pitas za lampu, za box, koliko sta, ali da pitas moze li zimi indoor ukazuje da nisi pogledao niti jednu temu sa ovog foruma osim ove tvoje. :D
Naravno da moze, indoor moze cijele godine, ljeti malo zajebano ali pregura se dobrom ventilacijom i klimom.
Prvo procitaj pravilnik, onda procitaj vodic kroz unutrasnji i vanjski uzgoj, onda prelistaj malo dnevnike indoora i aut-a i onda nabavis opremu i sve 5. Krene lagano. :D Do tada, psttt, ne pitaj svasta da se ne nadjes u temi https://www.vutra.org/threads/provale-s-vutra-org.2870/
Pozdrav. :)
 
14.01.2016
22
3
3
27
Sorry jbg.. Malo mi je bio nejasan tvoj post..
Ja sam procito sve i svasta.. Pratim ovaj forum vec jako dugo.. Aa registriro sam se prije koji mjesec..
Nebrini nebrine mene za bilo kake teme.. Ja volim samo. High life ;)
Peace out
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
.....ahoooojjjjj......
stvarno kad sam procitao pitanje od bolee nisam znao dal da muuuucem ili da njiiiicem...brate mili pa zar ljudi ali ni malo ne citaju ili je to neki tip PROVOKACIJE????
hvala BUDALIN sto si odg umjesto mene jer nemos vjerovat...:objesen:

Hvala vam svima na podrsci ali sam zajebo sjeme.. bio sam nestrpljic pa sam ga ubacio u nekakvu zemlju od cvijeca i bilo je dobro izgledalo, ali nakon tjedan dana zaljevanja nista nije izaslo, onda sam palo kopo po tome i vidio da je klica pukla od sjemenke.. nista od ove hah.. cekam opremu za indoor i krecem sa drugim sortama. Massive Midget i Blue Kush
nadam se da cu startat do kraja mjeseca sa indoor.

@Zlocestoca jel mogu ja sadit preko zime u indooru? mislim bit ce biljka na toplome normalno pazit cu na sve, imam onaj termohidrometar pa cu pazit

a sad da te uputim posto si citao jako mnogo a juce si se uclanio....
imas ovdje odlicnu ekipu mentora koji su pomogli svima u svemu a tako ce i tebi,ali moj savjet da prije nego pitas i prije nego odes high life promislis a onda pucanj i sve ce bit u redu drugar.....:let:
 
Poslednja izmena od urednika: