White Widow 1. pokušaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Sorry baš mi je žao što je tako ispalo pa si se susrela sa "mudonjom" :sad2: a sve je bilo obečavajuće dobro ali nažalost tako je pa samo tjeraj dalje bit će to OK :ridinghorse:

Sretno do kraja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
a šta mogu, ako ostane na tom jednom bit če ok..baš mi je nakako žao :tuzan
znam da se radi od vrhova, ali šta sada sa tolikom biljozom...probat ću pa da vidim dali će biti nešto ulja :thankyou:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nece bit nista ulja...Mozes pravit salate ili jest sirovo ako nije gnojeno il je flushano prije rezanja,to je dobro za srce i krvotok,il neku kremu napravi pa se mazi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
dragi prijatelji...evo me
sorry šta se nisam javljala ali nisam imala šta pisati niti slikati. Naravno da sam Vas pratila ali se nisam prijavljivala..
4 klona dovezena kući.. ;)
Stare "velike" nisam vidjela od zadnjeg javljanja... na drugom su mjestu i očekujem da se vračaju kući ovaj vikend pa če biti slikica :) :)
evo slike klonova, oni su još bili u vege 2 tjedna dok su "stari" bili u cvjetanju. Hoču reči da su stari 2 tjedna duže u cvjetanju od klonova.
Mislim da je jedna spremna za rezanje a drugima treba još dosta.
Slika ove koju mislim da je sazrila. Ona je i najmanja od njih.
Od kako su vani nitko nije niti bio niti hranio niti mjerio PH..., nadam se da su velike još na životu...jedva čekam da ih vidim ;)


S6E3jAgl.jpg
rruUvuSl.jpg
qNw3pyXl.jpg
MuKPsCcl.jpg
bYv50W5l.jpg
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
hvala dragi prijatelji bili ste mi velika podrška, a kako stvari stoje teško če te me sada otjerati sa Vutre ;)

ne mogu vam opisati tu sreču kada su mi "pelceri" došli nazad he,he :) :)

Jack, tako i treba biti kada smo ovdje u manjini :)


...a šta se Power naljutio pa neće ni da lajka slike od SpužvaBob ?? ;)

A sada molim savjet, "igrala" bi se dalje. :) Autoflower, nižeg rasta (box je 80*80*160), da je ukupno vrijeme do 70 dana (da bude gotovo prije Božića)i da je "vaga" uredna. Miris nije problem. Pravim ulje od toga. ...i da, kakva su iskustva sa koko, jel dosta poskupljuje ili da se držim klasike ? Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Uzmi rade neki regular, izvegetiraj dobro, scrog i dobit ces za pusit za dugo vremena, duze ce trajat, ali isplati se cekat. Neki northern lights i scrog i kolko sam skuzio imas 400w, tako da nikakve autoflowere, Northern lights fotoperoid, mjesec i pol vegetacije i scrog i bit ce brdo za pusit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
 
winergy2013 je napisao(la):
Uzmi rade neki regular, izvegetiraj dobro, scrog i dobit ces za pusit za dugo vremena, duze ce trajat, ali isplati se cekat. Neki northern lights i scrog i kolko sam skuzio imas 400w, tako da nikakve autoflowere, Northern lights fotoperoid, mjesec i pol vegetacije i scrog i bit ce brdo za pusit.
 

a šta kažeš na Fast bud #2 ; + Speed ; Cheese Candy Auto ; Auto Jack 47 ; Auto Sweet Special
 

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
A ne znam kako hoces, ja ti preporučujem fotoperoid za unutra, ionako neces imat vise od 20 dana dulje vegetaciju, a tih 20 dana ce ti se isplatit, i to puno vjeruj mi, imat ces najmanje pol godine za dimit( i da ne štedis) I ne samo da ces dobit vise, nego ce i dim bit bolji i jači.Automatici su po meni za outdoor di nemozes regulirat koliko dugo ces vegetirat, ovdje ces cekat mozda mjesec dana duze sve ukupno, ali ce ti se vise nego duplo isplatit, jer pod 400w mozes radit cuda uz dugu vegu i dobar trening(uz scrog mozes bez problema doc blizu 1g/W).
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
oporavak od naglog šoka polako prolazi...pa da javim lošu vijest svima koji su mi davali podršku...i zahvalim vam na pomoči

na terenu sam zatekla samo prazne rupe, uredno iskopane i vjerovatno negdje drugdje presađene
kao da sam imala neki loš predosječaj...nažalost i bilo je tako
Tužna sam.


mYJbqVOl.jpg

9stfW1ol.jpg
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
irieman,
Posađene su 10.06 i bile su u boxu dok nisu prerasle 1 metar, a i počeli su godišnji odmori... najviše zbog nedostatka prostora usljed visine 23.07 su presađene van. Prekrasnih 6 komada, svi vrhovi u istoj visini...miris predivan ali pomalo prejak...sve su počele cvjetati.
Nisam ih obilazila jer je bila kišna godina, a i bila sam oprezna. Mislila sam ako ne idem tamo da nema mogučnosti da če me netko vidjeti, a puteljak do njih če trava popuniti pa neče biti utabane staze.
Eto...ja sam mislila ali netko je to bolje smislio ... nažalost...
Sa klonovima sam experimentirala iz čiste znatiželje... najmanje pobacala, a najveća 4 sam odnijela van na sasvim drugo mjesto i ostavila u saksijisam. Njih sam vratila nazad kuči...u box i kako koja dozrijeva ide u ulje...