White widow 250W 1st grow indor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.12.2009
2
0
0
39
Mali updejt prve 2 biljke ocigledno jos uspostavljaju koresnski sistem na drugoj manjoj listovi samo rastu uglavnom ta 2 prva ne ona ovalna i vidi se i na jednoj i na drugoj mali znak da ide nova tura listova to jest da ce uskoro krenuti,I treca biljka koja je bila u zemlji kao klica preko noci je izasla pustila ovalne listove i izasli su i ova prva 2 prava samo sto su jako mala narvno.Uskoro slike...
 
26.12.2009
2
0
0
39
E ovako jbg prvo da kazem jednu biljku sam izbacio posto je od vrhova nadole krenula da zuti pa je onda krenula i da dobija braon fleke verovatno sam previse zalivao jbg sta znam,drugu planiram da izbacim ali jos se drzi malo je zuckasta,mala je skoro neraste uopste ali stoji ne znam sta sa njom da radim a ako ste citali grow ona treca sto sam je zadnju stavio ispalo je da je ta sad najbolja da je neurknem stara je oko 7 ili 8 dana nemam pojma pusta vec to jest vidi se da ce da krene 3 red listova zelena je skroz i lepa.
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Ja bih ti savetovao da ne bacas vec da probas da ispravis to i bice ti ujedno i odlicna praksa. Verovatno ti je los ph,kao kod mene sto je bilo,osim ako ih tako male nisi djubrio. Mozda nece nista od njih biti,ali ipak bolje probaj,ako nista drugo tacno ces znati sta im je pa bar da ne ponavljas greske u buducnosti...tako ja radim i sve zapisujem.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
jeli ovo zemlja zuta ili se meni cini,ako si ovu zemlju negdje nakopao ona je najvjerovatnije razlog zbog cega ti biljka zuti ili ako si joj dodao djubriva onda si pogrijesio i spalio je tako malu,slike nisu nesto al meni zemlja ne izgleda ok
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
nemoj ništa bacat,dobro ti govore,sve se da ispravit. i slušaj šta se tiče gnojenje,mnogi u tome pogreše jer misle da im nešto fali i onda zeznu stvar još više,pozz i sretno