White Widow Auto (GHS), 135w CFL Micro Grow by @poluamater

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vidis..? Sigurno je sigurno!! :puuuh::
Hm kako izgleda trenutno razvijen cvijet mislim da ce otic jos u strech i da ce ti se jos hedovi izduzit..!! :gled:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
7. i 8. Nedelja

44(2).jpg 44(3).jpg 48(2).jpg 48(5).jpg 54(3).jpg 54(4).jpg
54(7).jpg 55(1).jpg 55(3).jpg 55(4).jpg 55(6).jpg 56(3).jpg

Zbog odsustva nisam zeleo da stavljam update 7. nedelje u sred 8. pa evo zajednickog update-a.

Biljka je na rezimu 18/6 i ne zali se. :)
Vec nedelju dana joj ne dajem Coco Bloom A, jer je sastav 4-0-0.
Drugim recima ukidam joj azot (N) jer ne zelim dalji rast, najudaljeniji vrh joj je na 3cm od sijalica.
Ako pokaze da joj fali azota, vraticu ga u malim kolicinama.

Najbilizi vrhovi (3) su skoro pipali sijalice pa su opet supercrop-ani, te se ne vide na slikama.
Pored ova 3, biljka ima 13 topova. :D

Doza je 3ml Coco Bloom B na 1l vode iz cesme odstojale 24h, pH je 6.0.
Planiram da joj ponekad dam punu dozu od 4ml.
Power Zyme joj dajem jednom nedeljno u dozama od 2ml.

E sad mi jos treba savet iskustva koje nemam.
Procitao sam na jedom forumu da u trecoj nedelji cvetanja mogu poceti da dajem AN Overdrive, jer drugi dodatak bloom-u nemam.
Koliko je ovo dobra ideja i da li neko ima iskustva sa ovom tehnikom?

Hvala.
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
9. Nedelja

58(1).jpg 58(2).jpg 60(1).jpg 60(3).jpg 60(4).jpg 60(5).jpg 63(4).jpg 63(5).jpg 63(8).jpg

Pozdrav ljudi, prosla je jos jedna nedelja. Evo sta se kod mene promenilo.

Najveci problem mi predstavlja sto su vrhovi jako blizu sijalicama,
pa ni ne primetim da se neki krenuo susiti i da ima malo heat stess-a dok je ne izvadim iz boxa.
Neki listovi su poceli da se pretvaraju u takose.

60(8).jpg 63(10).jpg

Zato joj vrhove vezujem za box i jedne za druge, jer nemam za sta drugo, pa su se rodila i prva najbolja drugarstva. :p

63(9).jpg

Takodje joj super crop-ujem svaku granu koja ispuni kriterijume za takav trening.
Stvarno je ogromna u odnosu na box, svaki cm je popunila, jako mi je zakomplikovao grow taj dugacak vegetacioni period.

Ostalih problema nemam, sve ide kao po planu.
Hrana je ostala ista kao i prosle nedelje, jedino sto sam Coco Bloom A dodao u vecim kolicinama od 1ml na 1l vode.
Dva puta je dobila punu dozu.

Ove nedelje krecem sa Overdrive-om, a posto ocigledno niko ne zna da li je to dobra ideja, nek ovo bude eksperiment za buduce growere. :)

S' obzirom da je autos, ocekujem ga u susilici sa punih 12-13 nedelja.
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vidis,ti imas problem nedostatka prostora i tiskas biljku da ne izgore vrhovi,dok ja opet neznam kako svoju da "produzim" tj prekompaktna i nabita je.. Eh tak je to.. Ugl dobro je to tvoje ne brini nece vise rasti sad se samo puni.. Sretno!! :thumb: :bocni:: :joint:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
Sad ti je verovatno kasno za izduzivanje posto je ipak otprikile u fazi gde i moja tako da nece rasti vise.
Ali dobra strana toga je sto ces imati jako zbijene hedove cemu se svako nada. :D

U sustini imamo dosta slican grow, samo sto sam ja uzeo skoro duplo vecu posudu (12l) na isti prostor i nekako uspeo da izvegetiram skoro 6 nedelja, dok je tvoja procvetala u 3.
Po genetici bi Auto Blue Diesel trebala biti malo niza, a i WW ima veci strech. Tako da je sve na mestu. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Genetika kaze da blue dizel u indoru raste od 50-65 cm ali moja je svega 25.. Povukla je pheno od blueberry-a te ostala patuljasta..;) eyessss: :cool23:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
@No Joke Hvala na informaciji, nisam to znao. :)
Da, onda ce biti guzve definitivno, mada nisam primetio da je porasla vec dugo. Verovatno raste veoma sporo.

Ako je neko imao slicnu situaciju, znacio bi mi neki koristan savet.

Hvala @hazeri jako lep komentar. :thumb:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
10. Nedelja

65(1).jpg 65(2).jpg 65(5).jpg 65(8).jpg 68(1).jpg
68(2).jpg 69(2).jpg 69(3).jpg 68(3).jpg 68(7).jpg


Borba za prostor se nastavlja i u desetoj nedelji. Udovica se krece ozbiljno buniti na uzak prostor i sijalice koje su negde na manje od 3cm.
Pri sredini biljke se jako vidi nezadovoljstvo prouzrokovano bas time.
Super crop kao da vise nemaja efekta, koliko god jako je slomio ili povukao nekako nadje put ka sijalicama. Od super crop-a se oporavlja za 24h.
LST radim gde mogu, vecinu topova sam sa sredine povukao ka vratima box-a.

Posto sam planirao da je hranim bar jos 2 nedelje + flush jos 2, biljka ce ovih dana preci u veci box od 400w hps-a u kome se upravo napravilo mesta.
U sledecem update-u cete moci videti kako je to ispalo, so stay tuned!
Zao mi je sto necu uspeti da je zavrsim u ovom setup-u, ali eto sledeci grow moze da pocne odmah nakon sto White Widow napusti rezidenciju.

Hranim je sa 1ml Overdrive-a, 3ml do 4ml Coco Bloom B (0-4-5), i ponekad sa 0,5ml do 1ml Coco Bloom A (4-0-0) jer u Overdrive-u vec ima azota.
Dva puta nedeljno nastavljam davati 2ml enzima.

Eto toliko od mene, ocekujte uskoro da upoznate novu udovicu koja konacno moze da se ispruzi koliko joj je volja, i novog clana porodice Super Lemon Haze (GHS)!
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
11. Nedelja


75(2).jpg 75(3).jpg 75(6).jpg 75(8).jpg 75(12).jpg 75(17).jpg 75(24).jpg 75(25).jpg 75(20).jpg


Ufff. Ovo nije vise micro grow, to je zasigurno. :D
Podsticem vas da pogledate prvo slike, kao za modnu reviju su. ;)

Prostor vise nije problem, rasirila se bar 10-15cm i nastavila rast u visinu.
Listovi koji su imali znakove heat burn-a su se skoro svi oporavili, a oni kojima je falilo azota polako dobijaju opet onu divnu tamno zelenu boju.
Sve u svemu jako je dobro odreagovala na novi box, bas onako kako sam planirao. smiley9934

Porcija na svaka dva dana izgleda ovako: od 3 do 4ml Coco Bloom A+B, Overdrive 2ml, i sve to u litar-litar i po vode sa pH od 6.0.
Svako trece zalivanje 2l vode sa namestenim pH.

Jedino cime jos uvek nisam zadovoljan je vremenom koje treba da prodje da udovica zavrsi u tegli ili bar u susilici, ali i to ce doci uskoro. :p

:vozdra:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
12. Nedelja

82(1).jpg 82(2).jpg 82(4).jpg 82(6).jpg 82(9).jpg 82(12).jpg 82(15).jpg 82(17).jpg 82(19).jpg

Pozdrav svima, evo vaseg nedeljnog update-a. :)

Polako ali sigurno priblizavamo se kraju, do tada mogu samo da se divim predivnim trihomima i jako gustoj strukturi heda, koji dobija sve lepsi miris i boju. :cool23:
Nemam puno da dodam ovaj put, stvarno se nista nije menjalo niti ce se verovatno menjati do kraja.

Hrana je ostala ista kao i prosle nedelje, i tako ce biti do flush-a.

Uzivajte u slikama. :D


EDIT: Zaboravih da trazim pomoc. A potrebna mi je oko procene kada da zapocnem dvonedeljni flush.
Planirao sam nakon sledece nedelje (znaci sa 13 nedelja). Da li neko smatra da bi trebala jos da raste?
 
Poslednja izmena:

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Koliko ju jos mislis drzati? Nece rasti ali ce se udebljati jos nesto. Flushaj prije zadnjih dva tjedna i onda samo voda. Super biljoza :thumb:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
:) evo od mene 38 -mi dan a jedva da cvate White Widow auto :)
Nisam ju imao do sada i baš je dobro što postoji ovaj dnevnik :thumb:
Točno mogu pratiti šta će se dešavati i ako će napredovati i ova moja ;)
Pripremam se na 13-14 nedjelja sudeći po ovim tvojim zadnjim slikama :D
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
@blackfox Izvini sto cu ovako da ti kazem, ali bas mi nista nisi rekao. :D
Znam da nece rasti, mozda sam pogresan izraz iskoristio, mislio sam na debljanje.

Moje pitanje je bilo kada da pocnem taj flush od 2 nedelje (dvonedeljni flush to znaci, zar ne?) . ;)
I dao sam predlog da to bude nakon zavrsene 13. nedelje, tj. posle sledeceg update-a, pa sam trazio misljenje na to.


@VenloNL Drago mi je sto mozes da ucis na mojim greskama. :D
Obavezno idi rezimom 18/6 ili manje, nisam ustanovio na kraju razlog toliko duge veg faze, mozda je stvarno samo genetika, ali za svaki slucaj. :djede:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Po meni ti je to jos rano za skidanje za jos jednu nedjelju.. :confused:. Zeleni su hedovi jos dijelom vidis i sam koliko bijelih pistila imaju!! Moras gledat da ti je kasnije pocela cvast i da samim time zivotni ciklus se produzuje.... :cool:. Za dva tjedna ces biti pametniji.. :D :cool23: :cool23: :cool23:
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
Ja sam izgleda jako konfuzno postavio pitanje, niko me nije razumeo (sem Ludog sto je jos ironicnije). :D
Znaci planirao sam da je drzim jos 3 nedelje. Nedelju dana hrana i dve flush.

Trihomi su joj vise clear nego mutni...

@L0oD ne mislis da je rano to?