White Widow [GHS] & Critical [RQS],1st grow - CFL 197W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2015
56
171
33
36
Sta sad da napravim da pričekam još koji dan pa da počupam ta jaja i da svaki dan pregledavam ili da bacim tu biljozu i posadim jedan NL autmatic što sam dobio na poklon kad sam kupovao sjeme ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moz i jedni i drugo, ja bih skidao neko vreme, mozda se vise kasnije nece pojavljivati, probaj koji dan. zapravo, na tebi je odluka :) ako ti se pojave gore u vrhovima onda skidaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead
30.01.2015
56
171
33
36
pozdrav ekipo :wave:

danas smo na 57 dan od klijanja i 22 dan na režimu 12/12
biljoze su danas po treči put dobile plantelu cvet ( dobivaju 15 ml na dvije litre vode svako drugo zaljevanje )
vlaga je sad na 50% kad je mrak i 45 % kada je svjetlo upaljeno ( izvadio sam sve naprave koje su mi radile vlagu u vege fazi )
temperatura je noc 22°C svjetlo 26.5°C
prije nekih desetak dana našao sam na white widow jaja i to odmah počupao i danas sam detaljno pregledao biljozu i nisam ništa našao pa mislim da je to to .
danas sam vidio na white widow jednu granu koja je malo deblja od drugih ali jako čudno izgleda ko da su dvije grane spojene npr. iz te grane u istoj razini imam 4 lista i izlaze 4 nova vrha a koliko ja znam a i vidim na drugim granama to ide po dva lista i dva vrha svakih par cm . 1.jpg
zajednička ljevo white widow desno critical

2.jpg
critical

3.jpg
critical 4.jpg
white widow - to je taj vrh o koji nerazumijem kao da su dvije grane spojene

5.jpg
white widow

6.jpg

7.jpg

8.jpg
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Dobra genetika od ww ,ja sam white rhino uzgajao identicne su biljoze ,rhino je cak mozda bushy vise .reci mi da li ww ima onaj opor tezak miris tokom cvatnje ili se vocno osjeca ? .. Ovo sa dva vrha je do genetike,pogledaj moj avatar tamo vidis 3 vrha iz jedne grane :D tipican FIM radi se o F.O.G strejnu " Fruit of the Gods"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sinner man
30.01.2015
56
171
33
36
Pozdrav ekipo :wave:

Danas smo 94 dan od klijanja i
60 dan na režimu 12/12
Vlaga je ispod 50 %
Crtical je skoro gotova dok White widow zaostaje nekih desetak dana odprilike . Danas bi po green House Seeds trebala biti berba ali ja mislim da bi još barem desetak dana trebao pričekati za critical a dvadesetak za White widow .

Par slikica
image.jpg
Critical


image.jpg
White widow


image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg