White widow grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ko čeka dočeka :) hoby koji traži strpljivost

uloži čovek prilično truda,pažnje,vremena,rizika jer ga zakon tretira skoro isto kao nekog ko radi komercijalni grow......... u tri dobra meseca u dve-tri biljke.Posebno početni growi dok nisu uvejti dovedeni do nekog nivoja.Skroz ok biljke i verujem, da je posušijo kako valja.Pusti da se polako suši jer je puno bolji ukus tako
Bit če ona još okusnija kad se posuši do kraja i prodje ceo curing.Ja sam pošišao malo pre tebe, pa tek sad dobija pravi sladak ukus-treba vreme
SVAKA ČAST bas lepo za vidit-prava vuja.
Stoner, koliko si provodijo dnevno oko biljki,sredjivanje boxa,...?

btw ova moja varijanta ww x HK-čisti ali jak high to je od ww, jer ta vrsta HK vuče skroz kamen/čekič stoned.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24


I ovo što je u plastici ide u tegle no nisam imao pri ruci pa eto neka grupna fotka samo što već nešto naravno i fali :) ali sve zajedno kad se zbroji i nije tako loše oko 120 g sve zajedno kad se zbroji :icon_lol: i nije tako loše



@ SloEra provodim oko sat do dva no nekad i više i po par sati no to su iznimne situacije kad se radi nešto novo što se tiče box-a , a što se tiče neke rutine zaljevanja odnosno prihranjivanja tu zgubim dosta kažem oko sat vremena


ZAVRŠENO
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Sjedni, 5!

Morao sam dodati još jedan komentar... u biti samo iz jednog razloga, vidim da nitko nije ocijenio grow... a definitivno je zavrijedio dobru ocjenu!
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Ne znam za Gaće Donje :icon_lol: ali u HR ti ih ima u Konzumu,Intersparu i inim...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
eh da sam znao da si na seasplash-u... Nasao bih te da me uvjeris u kvalitetu:))
ali fakat prejebeno izgleda. Massive respect
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Stoner je napisao(la):


I ovo što je u plastici ide u tegle no nisam imao pri ruci pa eto neka grupna fotka samo što već nešto naravno i fali :) ali sve zajedno kad se zbroji i nije tako loše oko 120 g sve zajedno kad se zbroji :icon_lol: i nije tako loše



@ SloEra provodim oko sat do dva no nekad i više i po par sati no to su iznimne situacije kad se radi nešto novo što se tiče box-a , a što se tiče neke rutine zaljevanja odnosno prihranjivanja tu zgubim dosta kažem oko sat vremena


ZAVRŠENO

120 grama??? Od koliko je to biljaka? Od jedne ili od vise njih?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.