White widow grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24



Evo pošto mi se svidio filmić odlučio sam se za još jedno izdanje :) nadam se da će biti zadovoljavajuće kvalitete morao sam ga smanjiti tako da bude gledljiv na 128 kbps

Uživajte
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
koja ih je milina gledat, dođe mi da pustim suzu radosnicu :)))

na pocetku cujem da u pozadini svira Astral Projection, nekak remix Dancing Galaxya.
niceee, još veci uzitak ih gledat !
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
da sad ću uskoro i reznice da uzimam pa ću vidjeti možda si ostavim neku mamu :)
Clone box se pali za koji dan :bis:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
evo samo sa drugom opremom a to je Cool tube 400 w :) makar ovo je onako na brzaka setup no sad detalji dalje ...

 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
pošto mi film sa mobitelom ispada katastrofa evo jedne slike :

i slike klonova :) Clone box in action :
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Dakle sve lopte su na kraju ispale mudonje





i pogledajte vi samo ovo koji male za rasplodnju double stem , dupla stabljika




i na kraju ostade sa ove dve








no nema veze tu je i clone box koji se danas obogatio za 4 žene :icon_lol:





sada je trenutno 8 klonova u boxu
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ajde kad udje tih 6 zenskih klonova u pogon onda ces imat lijepi sog

a i ovo nije lose za napunit 1 teglu od krastavaca ono natiskano fino :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
6 je ženki klonova i dva su muška klona ostala to si još razmišljam što sa njima dobra je genetika , probat ću jednu od ove dve obrat i vratit na vegetaciju pa ako se primi onda za mother plant a ako ne jedna od klonova će mi postati majka
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24




a ovim se hrane :) i kontroliraju :


Evo Budovi su počeli :) i to bi moglo relativno brzo brzo onda dolaze na red klonovi i majka lol
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ovaj Grow report pišem po drugi put jer je stari nestao lol :) pa eto sad malo da vas informiram o napretku mojih W.W. Bud production je već počeo na veliko , cvjetaju već dva i pol tjedna. Hrane se od početka sa Biobizz Biobloom i Topmax, i mogu reći da se ne bune. Ph im štimam na 6.7. Ljevi primjerak je po meni reprezentativan no užasno me zanima kakva će ispast ova druga što je povukla više sativasto. ima 15 raketa sa strane uz naravno glavnu (top bud).

Evo mali pogled odozgo


Ljeva biljka (Fat indica leaves, Bushy totalno)

Ljeva opet sredina budovi posvuda i tamo de nebi trebali ;)

Desna više sativasta odozgo

I njezine Rakete koje kad bi uzimao klonove bile bi oko 40-50 cm znači već dobri klonovi :)

Malo pod Son t Agro 430 W Cooltubed
Desnu sam jednostavno morao vezati jer ju nisam topirao,a i nakon metode presavijanja rukom tako da joj glavnu granu malo stisnem i savijem u horizontalni položaj nije uspjela jer je podivljala i digla vrh od 30 cm ponovo i uspravila što sam presavio. Sada tamo di je bila presavijana je dobila zadebljanje i nastavila kao da ništa nije bilo no konac ju drži jedva :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
thnx stari nisu ni tvoje loše :)
moram još klonove slikati tri su totalni uspjeh no drugih 4 mi se nekak muči no sad su počeli davat neke znakove no mislim da je to zato što sam ih uzeo kad su biljke pokazale prvu dlaku znači prvi tjedan cvjetanja je išla druga runda klonova no bitno je da sam si ostavio najjačeg klona WW i iz toga mislim razvit motherplant :)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Valjda će se primiti i ostali, mislim da nakon prvog tjedna cvjetanja još uvijek nije prekasno uzimati klonove... iako to još do sad nisam radio. Ja planiram ove nakon berbe ponovno staviti na vegetaciju... pa onda od njih uzeti klonove, nadam se da će mi to uspjeti.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Sada je Clone box dobio i Mylar ,vent, svoj termo-hydrometar a stigla je i nova 55 w štedna žarulja no mislim da će se stvar seliti u veći box jer ovo neće biti dovoljno za majku tako da morat ćemo neki veći da sklepamo no i ovo je ok dok ne porastu još malo

THE CLONE BOX








evo toliko od mene za sad i pozdrav svim aktivnim članovima Vutra foruma :)
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
hvala , a de mi jos samo reci od koliko w je ova zarulja i dali je i koliko neonki moze zamjeniti . :sun2:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
žarulja je "štednih" 55W a to je 275 W normalne žarulje i to ti može zamijeniti 3x18
W fluo cijevi a sad da ja tebe nešto pitam jel ti čitaš uopće post koji ja pišem ili samo gledaš sličice jer ako pogledaš ljepo ti sve piše u postu prije koliko je lampa jaka
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
hehe , da ti iskreno kazem , ja gledam samo slicice .....ali sada cu to sve procitati i malo se informirati ....... pozzzz
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo stigle i nove slike "Heavy bud production-a" evo baš prije dva dana počeli su i kristali po lišću koji bi trebali obasuti biljke do kraja cvjetanja.White widow inače poznat po gomilama kristala dapače postavila je standarde za tzv. White vrste.

Evo jedan pogle odozgo






a evo i druge koju sam morao savijati vezivati, brijačica :)



zato jer je zabrijala u Cool Tube kao da joj nije dosta 430 W i 55000 lumena



Evo jedan dio slikan uz granu koji se tek puni budovima (fenomenalno za ni 3 tjedna cvjetanja a cvjeta 9 tjedana lol )



Sad sam se pripremio u sljedeći grow ide 4 klona od ove dve koje su sad altualne a majka je već u pripremi a klon od koje će se majka razviti uzet je od ove ubojice



Ph se održava na 6.7
Prehrana sa CO2 svaki dan uz hranjenje(gnojivo je 100% organsko ne pokušavajte prihranu sa kemijskim svaki dan jer će biljka izgoriti) znači kad se biljke hrane tada se smanjuju ventovi i C02 piči punom parom po box-u :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo novi report je došao :icon_lol: cure napreduju jako dobro i vrlo sam zadovoljan za sad :)
Doslovce svaka grana puca topove pa čak i najdonje gdje sam klonove rezao lol

Sada su nekakvih 20 do 25 cm od Cool tube-a i ok im je imao sam malih problema sa ovo desnom isto White widow no rješio sam a opekotina je prošla :)


Top kola White Widow L


Slike gdje ventovi unose hladan svježi zrak


Evo je the white widow počela se bjeliti :)
Listovi su se počeli krcati bjelim kristalima u 3 tjednu cvjetanja

Budoooviii se sunčaju... It has began, beware of the White Widow :)





Ovo je i moj arsenal kojim se služim u procesu stvaranja idealnih uvjeta za moje
ljubimice Naravno tu je još par stvari koje hehe nisu stale.



E pa stanje je super za sad imao sam malih dilema oko invertanja 12/12 režima jer sam budala napušena mislio da sam namjestio tajmer na 18/6 kada sam ih skidao sa 24/0 no nisam nego sam namjestio 12/12 i skužio to nakon dva dana i tako je ostalo da mi se pale reflektori po danu a gase noću. a kako nam temperature rastu do nevjerovatnih 37 stupnjeva morao sam okrenuti situaciju dako da je bilo pitanje dali prolongirati dan ili noć da dođem na izvrnuto odnosno pravo :) . Ako nekoga zanima bolje je prolongirati noć nego dan jer bi se biljka mogla zabrijati na vegetaciju što je malo vjerovatno no ipak kažu svi bolje noć pa eto i to je uspješno izvedeno :icon_lol:

Ph im se štima na optimalnih 6.5
Co2 prihrana uz Biobizz + Topmax
Potrebu za peroxidiranjem nisam vidio pa sam to napravio dva ili tri puta tek tolko za svaki slučaj no mislim svakako još jedanput naravno
.

I na kraju svega nadam se ovakvom ishodu :)



Toliko za sad još samo moram Clone box da updejtam da vidite buduču majku koja je već na 8 katu i sporedne grane su počele ići van. no o tome u drugom updejtu :)

POZDRAV SVIM AKTIVNIM KORISNICIMA VUTRA FORUMA !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.