White widow grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nice stvarno i sretno nadalje

inačer vidim,da si se naoružao raznim grow arsenalom-te manije ja i kod mene ali na kraju skoro nista ne upotrebljavam :))))))))


zato cenim momke poput vas,koji stvarno cepaju za svoj hoby-potrošimo svi mi dosta novca za nekoliko biljkica-verovatno puno vise od komercijalnih growera

sretno i samo teraj dalje
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Prvo hvala na pohvalama!
Upravo tako mene ne zanima polovičan posao to rade komercijalni uzgajivači baš "marihuane" koja je odvratno zagnojeno smeće a ne marihuana tako da mi nije žao ni eur-a koji sam potrošio a puno sam ih potrošio. Bit je da se radi sa ljubavlju prema biljci. Recimo ove godine ne idem nigdi na more zbog svog hobija . Hobi je super no vrlo je kompleksan i ima dosta faktora na koje se treba utjecat i raznih metoda uzgoja a još i plus to veže sa sebe mnoga ajmo ih nazvat polovična znanja o svemu po malo pa i struju :) no da ne serem previše evo i Clone box updejt

Znači ovaj klon koji je najbliže na slici to je budući Tata White Widow-a koji stvarno ima potencijala da bude "super yielder"


Unutra u privremenom Clone boxu je i Mama koja je sa desne strane i najveća je.


A Ovi mali klonovi na kojima se može vidjeti od kojeg su fenotipa White Widow uzete (ljeva dva mala klona su od ove što mi nije interesantna ,sativasta a desni klonovi na slici koji imaju baš naborane listove su ista genetika kao od mame pored njih) na tu genetiku i ciljam :)


POZZ i toliko za sada a svi spammeri a oni to dobro znaju tko su čuvajte me se :vb_whip: :icon_lol:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo nisam mogao odoliti da nabacim još fotki , ne pokazuju nikakve šokove izazvane promjenom dana za noć . Još malo slika debljanja budova :=)



Evo top kole u fazi debljanja i nakupljanja kristala po listovima :)




Ovo su njih dve i ovako izgledaju pred dnevno hranjenje od 2 litre Hrane , malo obješeno :)




Slika nekog sporednog bud-a :)



Pozz ...
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
ahoy dude :)

Gledam ti fotke i mislim si kolke bi sad lijepe pridjeve mogao iskoristiti za opise biljaka.
jednostavno cu rec, zavidim ti :) prejebeno zgledaju cure
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Vege/Clone Box


Klon koji sam si ostavio za majku



Indicasti klon 1



Indicasti klon 2



Sativasti nepoželjni klonovi no za sad su tu (Uzeti su od sativastog phenotype-a , čak ih možda i ubijem i napravim grow samo sa ova dva indica klona )



Oba dve Indica WW ljevo i desno sativa like .



Indica like WW





Closeup Bud-a u razvitku




Mali dodatak : Klonove hranim sa 1 ml Biobizz otopinom + C02 tablete . Male klonove koje vidite uzeti su u prvom tjednu cvjetanja , zato i kasne :)
Toliko za sad od mene i pozz svim aktivnim korisnicima Vutra foruma :hippy:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Hmmm... :) mislim da sam malo pretjerao sa gnojivom jer na listovima ima nekrotičnih točki osim što su listovi počeli žutit par njih se uvrnulo pa je moja pretpostavka da sam ih malo prenahranio .
Napravio sam sljedeće uzeo sam 3 litre vode satvio 5 ml peroksida i izbalansirao ph i zalio ih da prođe voda kroz njih izašla je naravno smeđe žuta voda kojoj sam izmjerio Ph i bio je oko 6.7 do 6.8 Mislim to ponoviti još jednom pa da vidim . Ako imate nekakvih predloga naravno pametnih napišite

Evo i slike :

 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ja im nebi davo peroksid niti zaljevo da voda curi kroz teglu, davaj im samo cistu vodu i ako ima viska npk nestat ce ubrzo jer sad ionak zderu na veliko...

nebi trebale biti pre zagnojene ako si im davo 2-3 ml blooma 4 ml im dajes tek na samom kraju hm ?
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Možda je problem u manjku N, što bi trebalo biti normalno u ovoj fazi... tako da nije čudno što listovi žute (biljka je uvjerena da je jesen ;) ) jedino ne znam što je s tom nekrozom i da li je u tome neki drugi problem...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
istina je, da visak jednog elementa zaključa pristup drugom... izgleda kao da si stvarno malo preterao ali i mesas različita mineralna gnojiva sto bas nije preporučljivo!!!!!!!

nadam se-verujem da češ uspeti rešiti problem

sretno
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Biljke su ok malo sam ih isprao , drenaža je sad ok . Nema novih fleka niti nekroze što mi je jako drago. Malo saqm gledao po stranim forumima i uhvatio negdje informaciju od nekog tipa kaže da je White widow osjetljiv na prihranu kaže da nevoli previše hrane odnosno da nije neki veliki potrošać :) no situacija je bolja danas im dajem još jednu turu vode bez hrane i mislim da će to biti to .

inače ima još tri tjedna do kraja ili opcionalno 4 no neznam ocjenit cu to sam ;)



Budovi su nakupili još više kristala po sebi , rast im se primjeti iz dana u dan stvarno dobivaju na volumenu . žao mi je samo što nemam isključivo P i K gnojivo da ispucam za sami kraj no bit će u sljedećem grow-u.



Evo kako izgleda sredina biljke , doslovce budovi pucaju od samog početka biljke pa do vrha




 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Super ti izgleda WW! Sve pohvale. Probao sam prije 2 god. u Španjolskoj i izgubio sam se... Najbolesniji dim ikad!
Jedno vrijeme je bio aktualan overgrow forum, šteta kaj su ga zatvorili. Tamo su bila moja dva dnevnika.
Afgani#1, Nevilles Haze x Blueberry i godinu prije toga sam imao neki ludi bagseed.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Evo ovo su slike mojih ljepotica otprije 3 godine.
Prva je Afghan#1 - ljepljiv, smrdljiv, mirisao je po slatkišima...
Kada sam ga porezao, miris se promijenio u pomalo toksičan, dim je bio totalni stoned. Paraliza i smijeh. Dim se osjetio ful..nije preporučljivo duvat u zatvorenim prostorijama jer sve smrdi!



Druga je križanac Nevilles haze i Blueberry-a , i to je bilo nešto posebno, samo šteta što biljka nije uspjela proživjeti do kraja.
Gotovo nikakav miris, jedino kada se dotakne s prstima, pa ostaje miris nekakve egzotične biljke, gotovo da nema veze s vutrom.
Dobio sam malo, svega 30ak grama suhoga, ali kad sam zapalio s frendovima prvu frulu - to je bilo nešto presmiješno. Totalna psihodelija, napadaji smijeha, skakanje, deranje... Osjećaj sreće po cijelome tijelu. Bez umora, dizalica totalna.


Htio bih razmijeniti neke sjemenke pa ako je netko zainteresiran... Mislim da su mi ostali još neki Bluebery križanci negdje u kutijici od CD-a, samo to trebam pronaći.

K tome, ne znam zašto, ali ne mogu napraviti novu temu (new thread) nešto ne valja s forumom. KAda pokrenem "new thread" za vanjski uzgoj, sivo je i ne mogu pisati.

Nadam se da će se to popraviti.

Pozdrav!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo približava se kraj iz dana u dan kristala je sve više i pistilsi lagano smeđe no kola je još pretežito nezrela. Vlaga je oko 40 % a temperatura sa upaljenim reflektorom je 27 do 29 a sa ugašenim 24 do 25 stupnjeva.










Top kola koja što se mene tiče i može prestat rast :) ja zadovoljan

Kao što sam rekao uglavno ispucava vrhove od prve mogućeg grananja , dapače mislim da je sorta pogodna za topiranje jer evo iz priloženog ovaj bud je jedna od dve iste glave koja je izrasla tamo ti sam recnuo klon ;)

Pogled odozgo , malo fali da se vide rakete ispod ovih par većih listova pri vrhu


Klonovi napreduju i to jako dobro , Majka je dobila veću posudu od nekih 7-8 litara(ići će u veću od nekih 20 litara no kasnije) Muškog WW sam topirao jer je smetao postajao je previsok , kako nije pod HPS-kom grana se no krenuo je malo visinu
Što se tiče berbe trebala bi biti 29.07 no ako se zainatim ostavljam ju do 05.08 za još tjedan extra znači 9 tjedan a razlog je to što svi kažu ako želite da pobjeli skroz onda ju pustite kao i taj 9 tjedan da cvjeta . To bi bilo.
 
26.06.2007
2
0
1
37
e super ti je taj ww nego nisam razumeo koliko ti dana bese u vegetaciji? i sta mislis o outdoor-u WW-a ( meni zasad napreduju ne mogu se pozalim)???
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
iskreno nadam se najboljem no koliko ja znam White Widow je indoor biljka tako da me baš zanima kako i to ispada možda se i ja bacim u outdoor ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
ww nije dobar za vanjski uzgoj u našim krajevima zato što u kasnijem stadiju cvjetanja bude podložna gljivicama i plijesni... bolje je uzgajati indoor ;)
 
26.06.2007
2
0
1
37
Evo sta sam nasao i sta bi trebalo da bude glavna razlika ( jebiga nisam imao vremena da prevedem)

White Widow marijuana seeds is one of a kind and winner of the Cannabis Cup in 1995! This marijuana plant is the strongest among the marijuana seeds species. Has the highest percentage of THC !!! A relatively short plant with high flower to leaf ratio it can do well indoor and outdoor. White Widow marijuana seeds has a delicious aroma and sweet smooth fresh taste, as well as a serious high. Watch the flower maturing stage and harvest at the peak of white crystal formation which will cover the flowers. Avoid excessively cool damp conditions in the maturing phase.
Specs:

Flowering: ~56-60 days
Height: ~80cm indoor / outdoor150-200cm
Yield: ~240g indoor / ~395g or more outdoor
Indica/Sativa: 60/40
Harvest: If outdoor end of Oct.
Sow: After last frost ~ April/May or when soil warms to 15C/59F

stvarno ne znam zasto bi gljivice predstavljale problem na nasem podrucju buduci da nasa umereno kontinentalna klima moze da iznedri skoro sve i svasta ???
 
26.06.2007
2
0
1
37
takodje slicno pitanje sam postavio seed bank-u gde sam narucio semenje i evo sta su mi odgovorili!!!

Hi ,

If you have a lot of sun during the summer than it\'s perfect to grow
outside

Thanks,

Kratko i jasno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.